Відгуки    Зробити замовлення

САНАТОРІЙ "ВІЙСЬКОВИЙ"

Україна, Львівська обл., м. Трускавець, вул. Степана Бандери, 18

Реєстрація заїзду: 1200
Реєстрація виїзду: 1000

Бронюйте онлайн або по телефонам:
+38 (097) 990-05-51  Viber 
+38 (095) 121-29-67

 Запит місць

Санаторій "Військовий" (офіційна назва "Трускавецький Центральний Військовий Клінічний Санаторій") був заснований в 1940 році.

Санаторій "Військовий" розташований поруч з міським водосховищем і в безпосередній близькості від нижнього бювету.

Санаторій пропонує затишні номери в двох корпусах, з'єднаних з їдальнею переходом через лікувальний корпус (перехід відкритий до 16-00).

Корпус №1 (9 поверхів)
- Однокімнатний двомісний "Півлюкс": телевізор, холодильник, умивальник, туалет, душ.
- Однокімнатний одномісний "Люкс": телефон, телевізор, холодильник, умивальник, туалет, душ.
- Двокімнатний двомісний "Люкс": телефон, телевізор, холодильник, умивальник, туалет, душ.

Корпус №2 (5 поверхів)
- Однокімнатний двомісний: умивальник, туалет, душ на два номери.
- Однокімнатний одномісний "Люкс": телефон, телевізор, холодильник, умивальник, туалет, душ.
- Двокімнатний двомісний "Люкс": телефон, телевізор, холодильник, умивальник, туалет, душ.
У санаторії "Військовий" вам запропонують звичайне і покращене трьохразове харчування в їдальні. Також тут діє система замовленого меню - ви можете вибрати будь-яке із запропонованого вам меню на сніданок, обід і вечерю.
Трускавецький Центральний Військовий Клінічний санаторій має більш як 57-річний досвід оздоровлення хворих з сечокам'яною хворобою, хронічними запальними процесами нирок і сечовидільних шляхів, печінки, жовчевого міхура, підшлункової залози, гінекологічними захворюваннями та розладами статевої чоловічої сфери. Сучасна лікувально-діагностична база санаторію дозволяє проводити, при необхідності, складні клініко-біохімічні дослідження, рентгенологічне та ультразвукове обстеження, фіброгастроскопію, надавати консультативно-лікувальну допомогу вузьких спеціалістів (стоматолог, гінеколог, проктолог, психотерапевт). В санаторії виконуються унікальні коп'ютерні методики індивідуального підбору доз і режимів прийому мінеральних вод при шлунково-кишкових та урологічних захворюваннях, широко використовується озокеритолікування, мінеральні ванни, підводний душ-масаж, кишкові зрошення. Мікроклізми, інсталляція лікарських препаратів в сечовий міхур. Можливості фізіотерапевтичного відділення включають проведення лазерної, ультразвукової, високочастотної та магнітної терапії. Оздоровчий комплекс передбачає заняття лікувальною фізкультурою. В 1996 році в санаторії відкрито відділення дистанційної шокохвильової терапії (позбавлення каменів в нирках, сечоводах, сечовому міхурі) оснащеного літотриптором "Літостар-2 мультилайн" фірми "Сіменс" (Німеччина). Процедури проводяться досвідченими лікарями-урологами, що пройшли навчання в Німеччині.
[01.01.18 - 01.06.18]
Категорія номераЦіни з особи, грн.
Однокімнатний двомісний
корпус №2
500,00
Однокімнатний двомісний "Півлюкс"
корпус №№1,2
540,00
Двокімнатний двомісний "Люкс"
корпус №2
580,00
Двокімнатний двомісний "Люкс"
корпус №1
620,00
Однокімнатний одномісний "Люкс"
корпус №1
570,00

В ціну включено: проживання, харчування та лікування.

Додаткове місце: 392 грн. (5 - 18 років), 470 грн. (18+).

В санаторії є все для активного та цікавого вілпочинку: клуб, бібліотека, спортзал, тенісні корти, лижна база, танцювальний зал (літній та зимовий), організовуються туристичні екскурсії та комерційні виїзди.

ТРУСКАВЕЦЬ