1 USD 24.45 UAH 1 EUR 26.8 UAH
 Viber   WhatsApp   Skype 

 Відгуки    Зробити замовлення

САНАТОРІЙ "КАРПАТИ"

Україна, Львівська обл., м. Трускавець, вул. Карпатська, 2

Реєстрація заїзду: 1400
Реєстрація виїзду: 1200

Бронюйте онлайн або по телефонам:
+38 (097) 990-05-51
+38 (095) 121-29-67

 Запит місць

Санаторій "Карпати" - прекрасне місце для лікування та відпочинку. Цілюща вода "Нафтуся", повна діагностично-лікувальна база, 2 басейни, один з найкращих ландшафтних парків України, скульптура, художня оздоба та власна кінно-спортивна база - це все санаторій "Карпати".

До Ваших послуг 248 сучасних номерів. Усі номери обладнані усім необхідним для забезпечення комфортного проживання під час відпочинку та оздоровлення.

Номери усіх категорій обладнані санвузлами (гаряча та холодна вода цілодобово), холодильниками, телефонами внутрішнього, міського та міжнародного зв'язку, міні-сейфами, телевізорами (супутникове ТБ), Wi-Fi Internet (безкоштовно), балкони. Прибирання номерів та заміна рушників - щоденно.

Категорії номерів:

Однокімнатний одномісний

Загальна площа: 15 м2     Житлова площа: 12 м2     Кількість кімнат: одна.

Сан. вузол: душ.     Тип ліжка: односпальне.

Додаткове обладнання: міні-бар, міні-сейф, супутникове ТБ, телефон з внутрішнім, міським та міжнародним зв'язком, електрочайник, фен, міні-парфумерія.

Однокімнатний двомісний

Загальна площа: 18 м2     Житлова площа: 15 м2     Кількість кімнат: одна.

Сан. вузол: душ.     Тип ліжка: двоспальне або два односпальних.

Додаткове обладнання: міні-бар, міні-сейф, супутникове ТБ, телефон з внутрішнім, міським та міжнародним зв'язком, електрочайник, фен, міні-парфумерія.

Однокімнатний двомісний "Півлюкс"

Загальна площа: 32 м2     Житлова площа: 24 м2     Кількість кімнат: одна.

Сан. вузол: ванна.     Тип ліжка: двоспальне та крісло-диван (додаткове спальне місце).

Додаткове обладнання: міні-бар, міні-сейф, супутникове ТБ, телефон з внутрішнім, міським та міжнародним зв'язком, електрочайник, фен, банні аксесуари (тапочки, халат та міні-парфумерія).

Двокімнатний двомісний "Люкс"

Загальна площа: 39 м2     Житлова площа: 34 м2     Кількість кімнат: дві.

Сан. вузол: ванна.     Тип ліжка:  двоспальне та диван (додаткове спальне місце).

Додаткове обладнання: холодильник (міні-бар), міні-сейф, супутникове ТБ (телевізор в кожній кімнаті), телефон з внутрішнім, міським та міжнародним зв'язком, електрочайник, фен, банні аксесуари (тапочки, халат та міні-парфумерія).

Апартаменти

Загальна площа: 123 м2     Житлова площа: 116 м2     Кількість кімнат: три; їдальня та кухня.

Сан. вузол: три санвузли (ванна та душ).     Тип ліжка: два двоспальних та диван.

Додаткове обладнання: холодильник (міні-бар), міні-сейф, супутникове ТБ (телевізор в кожній кімнаті), телефон з внутрішнім, міським та міжнародним зв'язком, варочна поверхня та кухонний посуд, фен, банні аксесуари (тапочки, халат та міні-парфумерія).

Трьохразове харчування (шведський стіл): українська, кавказька, слов’янська та європейська кухні.

Вартість харчування - 360 грн. в добу з особи.


Власний бювет мінеральних вод з елементами безконтактного підігріву, лікувально-діагностичне та лікувально-профілактичне відділення, які розташовані в одному комплексі зі спальним корпусом. Діагностичні та лікувальні кабінети, обладнані сучасною медичною апаратурою, що дає змогу кваліфіковано проводити діагностику та ефективне лікування захворювань, як основного, так і супутнього характеру.

У санаторії успішно лікують: хронічні пієлонефрити, простатити, гепатити, коліти, холецистити, панкреатити, гастрити, дуоденіти, цистити, цукровий діабет I-II типу, сечокам'яну хворобу, стан післяопереційного втручання на нирках, стан після дистанційної літотрипсії (дроблення каменів), літогенні діатези, уретрити, везикуліти, хвороби чоловічої статевої системи.

Вартість лікування - 180 грн. в добу з особи.

У вартість путівки включено:

Діагностика: загальний аналіз сечі, загальний аналіз крові, клінічні та біохімічні дослідження (4 параметри), дуоденальне зондування, pH-метрія інтрагестральна, комп'ютерна електрокардіографія, ректороманоскопія.

Лікувальні процедури: прийом мінеральних вод, мінеральні ванни, мінерально-перлинні ванни, валеріанові ванни, хвойні ванни, вихряні ванни, озокеритові аплікації, інгаляторій, кишкові зрошення, мікроклізми, ентеральна оксигенотерапія, фітотерапія, гінекологічні зрошення, заняття у залі лікувальної фізкультури, фізіотерапія.

Консультації: уролога, терапевта, фізіотерапевта, гінеколога, дерматолога, стоматолога (огляд), кардіолога, невропатолога, проктолога, ендокринолога.

За додаткову оплату:

Діагностика: фіброгастродуоденоскопія, бактеріологічна діагностика урологічних, венерологічних та гінекологічних захворювань, спермограма, УЗД печінка, ж/міхур, п/залоза, селезінка і нирки, наднирники, с/міхур і простата, гінекологія, щ/залоза, молочні залози, суглоби, УЗД судин, УЗД серця, імунохроматографічний скринінговий тест на наявність прихованої крові в калі (Cito test FOB), біохімічне дослідження крові (17 параметрів), кольпоскопія, рентгенографія, реовазографія, реоенцефалографія, дихальний тест на визначення шлункової інфекції (helicobacter pylori).

Лікувальні процедури: карбокситерапія, "сухі" вуглекислі ванни, ручний масаж, медовий масаж, вакуумний масаж, вісцеральний масаж, підводний душ масаж, гідроколонотерапія, стоматологія та протезування, пресотерапія, плазмоліфтинг, спелеотерапія, озонотерапія, озонові вушні інсуфляції, глибока релаксація з елементами йоги, лікування урологічних, венерологічних, андрологічних та гінекологічних захворювань, інсталяції сечового міхура розчином протарголу
безопераційне лікування гемороїдальної хвороби, мікроклізми з проторголом
апарат дозованого витяжіння хребта і вібраційного масажу м'язово-зв'язкового апарату, гірудотерапія, рефлексотерапія, карбокситерапія, ректальні та вагінальні тампони (Сакська грязь), гідропатії (душ циркулярний, Шарко, висхідний), сон на вуликах, інфрачервона коагуляція (папілом, кондилом, ангіом, бородавок), мінеральне спринцювання, ударно-хвильова терапія, LPG- терапія (вакуумно-роликовий масаж).

Консультації: отоларинголога, психолога, стоматолога, офтальмолога.

Ціни на путівки в санаторій "Карпати"

[26.01.19 - 25.06.19]
[01.11.19 - 25.12.19]
Категорія номера1 чол.
в номері
2 чол.
в номері
1кімн.1місн. "Стандарт"1589,00---,--
1кімн.1місн. "Покращений"1822,00---,--
1кімн.2місн. "Стандарт"1929,002475,00
1кімн.2місн. "Покращений"2111,002904,00
1кімн.2місн. "Півлюкс"2590,003310,00
2кімн.2місн. "Люкс стандарт"3096,003803,00
2кімн.2місн. "Люкс покращений"3340,004379,00
4кімн.4місн. "Апартаменти"
6734,006734,00

[26.06.19 - 31.10.19]
Категорія номера1 чол.
в номері
2 чол.
в номері
1кімн.1місн. "Стандарт"1663,00---,--
1кімн.1місн. "Покращений"1905,00---,--
1кімн.2місн. "Стандарт"2018,002587,00
1кімн.2місн. "Покращений"2208,003035,00
1кімн.2місн. "Півлюкс"2707,003459,00
2кімн.2місн. "Люкс стандарт"3236,003874,00
2кімн.2місн. "Люкс покращений"3490,004576,00
4кімн.4місн. "Апартаменти"
7037,007037,00

У вартість перебування включено: трьохразове харчування ("шведський стіл"), проживання, базові лікувально-діагностичні процедури та консультації лікарів, дитяча кімната, Wi-Fi Інтернет в лобі готельно-курортного комплексу, відвідання басейну, сауни та тренажерного залу (за умови придбання повного пакету - проживання, трьохразове харчування, лікування).

Перебування дітей віком до 5-и років з батьками, без надання додаткового спального місця, не оплачується.

Перебування дітей віком 5 - 10 років оплачується в такому порядку: проживання - безкоштовно, харчування - 50% повної вартості, лікування - за запитом, в повному обсязі.

Перебування дітей віком 10 - 16 років оплачується в такому порядку: проживання (на додатковому місці) - безкоштовно, харчування - в повному обсязі, лікування - за запитом, в повному обсязі.

Додаткове ліжко - 120 грн./добу.

Ранній заїзд (з 00:00 до 14:00) оплачується в розмірі 50% від ціни перебування, діючої на момент надання послуг за одну добу в залежності від категорії номера. У послугу "ранній заїзд" включено: проживання, сніданок, консультація лікаря.

Пізній виїзд (з 12:00 до 00:00) оплачується в розмірі 50% від ціни перебування діючої на момент надання послуг за одну добу в залежності від категорії номера. У послугу "пізній виїзд" включено: проживання, обід та вечеря.

У разі заїзду пізніше заявленої дати, сума невикористаного гостя обслуговування не компенсується.

При поселенні на термін менше однієї доби оплата здійснюється за повну добу, погодинна оплата не передбачена.

При поселенні необхідно залишити завдаток у розмірі 400 грн. для номерів категорії "Одномісний" і "Двомісний", 500 грн. для номерів категорії "Півлюкс", 1000 грн. для номерів категорії "Люкс" та "Апартаменти". Завдаток повертається при виїзді.

Туристичний збір без урахування ПДВ оплачується гостем за умови придбання лише проживанння або, якщо перебування (проживання, трьохразове харчування, базове лікування) гостя складає менше 5 діб.

У вартість путівки включено

трьохразове харчування ("шведський стіл"), 

проживання, 

базові лікувально-діагностичні процедури та консультації лікарів, 

відвідання басейну, сауни та тренажерного залу, 

дитяча кімната, 

Wi-Fi інтернет в лобі готельно-курортного комплексу.

Додаткові послуги

Відпочинок та спорт:

Спорткомплекс європейського рівня (більярд, зал настільного тенісу, універсальний спортивний зал, тренажерний зал, сауна, великий та малий басейни, гідромасаж, підводний душ-масаж).

Танцювальний зал.

Кіно-концертний зал.

Салон краси.

Ресторан, кафе, бар.

Кінно-спортивна база.

Екскурсії.

Трансферні послуги.

Конференц-сервіс:

Конференц-зали на 45 чоловік та на 400 чоловік.

Організація конференцій та семінарів.

Мультимедійний проектор, звукопідсилююче обладнання, радіо мікрофони, Wi-Fi Internet, виставкова площа, спальний корпус на 438 місць, трьохразовий шведський стіл, зали для фуршетів, спорткомплекс.