пропозиції з поселення пошук бази
Відпочинок в Трускавці
Головна / Санаторії та готелі Трускавця

САНАТОРІЇ ТА ГОТЕЛІ ТРУСКАВЦЯ

 Пошук за послугами
  • Сортування:
Санаторій "Алмаз" - Трускавець

Санаторій "Алмаз"

м. Трускавець, вул. Суховоля, 72

Санаторій "Алмаз" спеціалізується на захворюваннях опорно-рухового апарату, сечостатевої системи, шлунково-кишкового тракту і порушення обміну речовин (цукровий діабет, ожиріння). У санаторії створені і успішно функціонують 2 профільні реабілітаційні відділення: відділення відновного лікування хворих після оперативних втручань на органах травлення та відділення для лікування дорослих і дітей в супроводі батьків, хворих на цукровий діабет.

Детальніше


Санаторій "Аркада" - Трускавець

Санаторій "Аркада"

м. Трускавець, вул. Річки, 21

Санаторій "Аркада" надає діагностично-лікувальні послуги, що сприяють успішному лікуванню захворювань: органів травлення, сечовивідної системи, ендокринної системи, серцево-судинної системи, периферично-нервової системи, опорно-рухового апарату та гінекологічних захворювань.

від 790 грн. від 1900 грн.

Включено: проживання, трьохразове харчування, лікування, тренажерний зал.

Детальніше


Санаторій "Арніка" - Трускавець

Санаторій "Арніка"

м. Трускавець, вул. Біласа, 12 А

Санаторій "Арніка" має власну лікувальну базу. В санаторії працюють висококваліфіковані фахівці, використовується новітнє медичне обладнання, впроваджуються унікальні методики лікування із застосуванням мінеральних джерел, грязей і озокериту.

від 1200 грн. від 1800 грн.

Включено: проживання, трьохразове харчування та лікування згідно з призначенням лікаря.

Детальніше


Санаторій "Віктор" - Трускавець

Санаторій "Віктор"

м. Трускавець, вул. Суховоля, 19

Санаторій "Віктор" знаходиться в самому центрі міста Трускавець, в парковій зоні. Санаторій пропонує вашій увазі досить широкий спектр послуг: СПА процедури, кисневі пінки, перлинні ванни, лікувальні душі, гідро-лазерно-вакуумний масаж та ін.

від 1590 грн. від 2300 грн.

Включено: проживання, трьохразове харчування, лікування. При проживанні в номерах категорії «півлюкс» та «люкс» - 1-2 год. відвідування тренажерного залу, сауни та басейну.

Детальніше


Санаторій "Джерело" - Трускавець

Санаторій "Джерело"

м. Трускавець, вул. Суховоля, 75

Трускавецькій дитячий санаторій "Джерело" розташований в нагірній частині курорта. Санаторій приймає на лікування дітей дошкільного і шкільного віку від 6 до 18 років з захворюваннями нирок, печінки, органів шлунково-кишкового тракту та обміну речовин.

Детальніше


Санаторій "Дніпро-Бескид" - Трускавець

 рейтинг: 6.5 | оцінок: 1

Санаторій "Дніпро-Бескид"

м. Трускавець, вул. Дрогобицька, 33

СГК "Дніпро-Бескид" - це сучасний санаторно-готельний комплекс з першокласним рівнем сервісу. Показання для лікування: захворювання нирок і сечовивідних шляхів, органів травлення, дихальної системи та ЛОР-органів, серцево-судинної системи, опорно-рухового апарату, нервової системи, урологічні та гінекологічні захворювання.

від 920 грн. від 1740 грн.

Включено: проживання, триразове  харчування (шведський стіл), лікування.

Детальніше


Санаторій "Карпати" - Трускавець

Санаторій "Карпати"

м. Трускавець, вул. Карпатська, 2

Санаторій "Карпати" - це великий лікувально-діагностичний центр, екологічно-чисті продукти з власної ферми, ландшафтний парк з зоопарком, власна кінно-спортивна база. У санатоірії проводять лікування захворювань органів травлення, сечостатевої системи, порушення обміну речовини та ін.

від 2149 грн. від 3354 грн.

Включено: проживання, трьохразове харчування, лікування, басейн, сауна, тренажерний зал.

Детальніше


Санаторій "Конвалія" - Трускавець

Санаторій "Конвалія"

м. Трускавець, вул. Помірецька, 55

Санаторій "Конвалія" розташований серед лісу в 3 км від курорту Трускавець. Власний бювет мінеральних вод, лікувальний корпус, купальне озеро, літній басейн.

від 1100 грн. від 1800 грн.

Включено: проживання, трьохразове харчування, лікування, парковка.

Детальніше


Санаторій "Кристал" - Трускавець

Санаторій "Кристал"

м. Трускавець, вул. Суховоля, 60

Санаторій "Кристал" розташований в гірській частині курорту Трускавець. У грудні 2016 року відкрито новий сучасний бювет. В санаторії працює урологічне та терапевтичне відділення. Санаторій також спеціалізується на лікуванні органів дихання: хронічні бронхіти, трахеїти, бронхіальна астма в стадії ремісії, пневмосклерози при загальному задовільному стані та ін.

від 894 грн. від 1452 грн.

Включено: проживанння, харчування, лікувально-діагностичні процедури, курс лікування мінеральними водами, цілодобовий медичний нагляд.

Детальніше


Санаторій "Кришталевий палац" - Трускавець

 рейтинг: 10.0 | оцінок: 1

Санаторій "Кришталевий палац"

м. Трускавець, вул. Суховоля, 35

Санаторій "Кришталевий палац" знаходиться в самому центрі міста Трускавець, посеред курортного парку та поряд з центральним бюветом мінеральних вод.

від 1068 грн. від 2052 грн.

Включено: проживання, трьохразове замовне дієтичне харчування, повне медичне обслуговування за основним профілем лікування.

Детальніше


Санаторій "Либідь" - Трускавець

Санаторій "Либідь"

м. Трускавець, вул. Данилишиних, 50

Санаторій "Либідь" запрошує на лікування хворих із захворюваннями печінки, жовчовивідних шляхів та нирок, сечокам'яною хворобою, мочесолевим діатезом, хронічним пієлонефритом, цукровим діабетом (легка та середня ступінь тяжкості), остеохондрозом хребта.

від 950 грн. від 1700 грн.

Включено: проживання, трьохразове харчування, лікування.

Детальніше


Санаторій "Молдова" - Трускавець

Санаторій "Молдова"

м. Трускавець, вул. Городище, 12

Лікувально-діагностичний корпус санаторія "Молдова" є єдиним в Трускавці, де кваліфіковані фахівці застосовують унікальний метод підводного витягування хребта для діагностики та ефективного лікування різноманітних захворювань опорно-рухового апарату і периферичної нервової системи.

Замовляйте путівку та отримайте екскурсію в подарунок!

від 1350 грн. від 2500 грн.

Включено: проживання, трьохразове харчування, лікування за призначенням лікаря, прийом мінеральної води.

Детальніше


Санаторій "Перлина Прикарпаття" - Трускавець

Санаторій "Перлина Прикарпаття"

м. Трускавець, вул. Степана Бандери, 71

"Перлина Прикарпаття" - медично реабілітаційний центр МВС України. Основні напрямки лікування: лікування захворювань гастроентерологічного профілю та захворювань урологічного профілю. В лікуванні, крім різноманітних бальнеологічних процедур, використовується озокеритотерапія.

від 1500 грн. від 2300 грн.

Включено: проживання, триразове харчування, лікування, відвідування басейну та спортзалу, безкоштовна стоянка, бювет мінеральних вод.

Детальніше


Санаторій "Світязянка" - Трускавець

 рейтинг: 10.0 | оцінок: 2

Санаторій "Світязянка"

м. Трускавець, вул. Суховоля, 23

Санаторій "Світязянка" розташований в самому центрі Трускавця поруч з центральним бюветом мінеральних вод. У санаторії лікують захворювання сечовидільної системи, органів травлення, печінки та жовчовивідних шляхів, цукрового діабету.

від 1207 грн. від 2414 грн.

Включено: проживання, трьохразове дієтичне харчування, лікування.

Детальніше


Санаторій "Шахтар" - Трускавець

Санаторій "Шахтар"

м. Трускавець, вул. Степана Бандери, 44

Санаторій "Шахтар" приймає на лікування людей із захворюваннями: шлунково-кишкового тракту, печінки, нирок, сечового міхура, простати, підшлункової залози та ін. Допоможуть тут і діабетикам. Санаторій має власний медичний центр, обладнаний найсучаснішою діагностичною апаратурою.

від 1680 грн. від 2580 грн.

Включено: проживання, трьохразове харчування, базове лікування, користування бюветом, басейн і тренажерний зал (1 година в день), Wi-Fi.

Детальніше


Готель "Club pH" - Трускавець

 рейтинг: 10.0 | оцінок: 1

Готель "Club pH"

м. Трускавець, вул. Гоголя, 7

Готель "Club pH" розташований в центрі Трускавця. Мальовничий ландшафтний дизайн, вдале місце розташування, цікаві архітектурні форми доповнюються приємним обслуговуванням й уважним ставленням персоналу.

від 600 грн. від 650 грн.

Включено: проживання, користування сауною, користування тренажером-масажером.

Детальніше


Готель "Green Park" - Трускавець

Готель "Green Park"

м. Трускавець, вул. Дрогобицька, 11

Гості готелю безкоштовно можуть відвідувати СПА комплекс Green Park Hotel, де розташований басейн, зона для відпочинку з шезлонгами, роздягальні та душові. На двох поверхах СПА комплексу також розташовані процедурні кабінети.

від 1950 грн. від 1950 грн.

Включено: проживання, сніданок, СПА зона, первинна консультація лікаря, паркінг, дитяча кімната.

Детальніше


Готель "Mirotel Resort & Spa" - Трускавець

Готель "Mirotel Resort & Spa"

м. Трускавець, пл. Кобзаря, 1

Готельний комплекс "Mirotel Resort & Spa" розташований в центрі міста. Готель з'єднаний критим переходом з медичним комплексом "Медпалас", що особливо зручно при відвідуванні діагностичного центру, водолікарні та аква-зони.

від 4300 грн. від 5500 грн.

Включено: проживання, харчування згідно обраного пакету, консультації лікаря-терапевта та стоматолога, СПА зона, дитячі кімнати Dore Mini та Dore Max, податки і збори.

Детальніше


Готель "Raymond" - Трускавець

Готель "Raymond"

м. Трускавець, вул. Степана Бандери, 21

Готель "Raymond" знаходиться в центральній частині курорта Трускавець. Raymond – це сучасний, стильний готель, насичений комфортом і сервісом, що перевищують очікування.

від 3100 грн. від 3100 грн.

Включено: проживання, харчування в залежності від обраного пакету, користування СПА (фінська та римська сауни, джакузі, контрасний душ), паркінг.

Детальніше


Готель "Red Stone" - Трускавець

Готель "Red Stone"

м. Трускавець, вул. Бориславська, 51

Чудовий комплекс готелю забезпечить максимальний комфорт для постояльців і швидкий доступ до інфраструктурних об'єктів міста. Тут панує атмосфера справжнього європейського комфорту! Поруч дельфінарій.

від 800 грн. від 800 грн.

Включено: проживание, парковка.

Детальніше


Готель "Rixos-Prykarpattya" - Трускавець

Готель "Rixos-Prykarpattya"

м. Трускавець, вул. Городище, 8

Діагностичний лікувально-реабілітаційний курортний комплекс "Rixos-Prykarpattya" розташований в екологічно чистій зоні Трускавця. Чудові гірські пейзажі, елегантна архітектура і вишукане внутрішнє оздоблення комплексу створюють атмосферу спокою та чудового відпочинку.

від 3910 грн. від 4910 грн.

Включено: проживання, харчування згідно обраного пакету, первинна консультація лікаря-терапевта в медичному центрі, відвідування SPA-центру, користування басейном на відкритому повітрі, користування бюветом мінеральних вод, парковка, послуги розважального центру.

Детальніше


Готель "VitaPark Старий Дуб" - Трускавець

Готель "VitaPark Старий Дуб"

м. Трускавець, вул. Дрогобицька, 72

Готель "VitaPark Старий Дуб" розташований на в’їзді в курорт Трускавець. Велика територія готелю знаходиться в дубово-хвойному лісі. Оздоровчий комплекс готелю - це потужна медична база: кваліфіковані лікарі та сучасне діагностичне обладнання.

Обирайте пакет для себе за вигідною ціною!

від 1350 грн. від 1538 грн.

Включено: проживання, Wi-Fi, харчування (залежно від обраного пакету), консультація лікаря-терапевта, доступ до бювету мінеральних вод, парковка.

Детальніше


Готель "Європа" - Трускавець

Готель "Європа"

м. Трускавець, вул. Річки, 9

Готель "Європа" розташований в десяти хвилинах ходьби до центрального бювету мінеральних вод Трускавця.

від 750 грн. від 750 грн.

Включено: проживання, парковка для авто.

Детальніше


Готель "Алькор" - Трускавець

Готель "Алькор"

м. Трускавець, вул. Мазепи, 21

У готелі "Алькор" 48 розкішних номерів. Є власний бювет мінеральних вод. Лікувально-оздоровчий комплекс і СПА-центр готелю "Алькор" пропонують широкий спектр послуг.

від 980 грн. від 1250 грн.

Включено: сніданок в ресторані, користування бюветом мінеральних вод, Wi-Fi, парковка.

Детальніше


Готель "Арт" - Трускавець

Готель "Арт"

м. Трускавець, вул. Різняка-Макомацького, 8

Міні-готель "Арт" розташований в самому центрі мальовничого курорту Трускавець, в десяти хвилинах ходьби від бювету мінеральних вод та СПА-центру "Мед-Палас". Поруч санаторій "Трускавець", залізничний вокзал та ринок.

від 450 грн. від 500 грн.

Включено: проживання, користування кухнею, парковка.

Детальніше


Готель "Афродіта" - Трускавець

Готель "Афродіта"

м. Трускавець, вул. Суховоля, 25 А

Новий готель в центрі Трускавця відкриває свої двері для комфортного відпочинку. 11 європейських номерів з двоспальними ліжками обладнані всім необхідним: холодильник, телевізор, кондиціонер, рушники, сейф.

від 600 грн. від 600 грн.

Включено: проживання.

Детальніше


Готель "Весна" - Трускавець

Готель "Весна"

м. Трускавець, вул. Суховоля, 33

Готель "Весна" знаходиться в центрі міста Трускавець, поруч з бюветом мінеральних вод та красивої паркової зони.

від 480 грн. від 540 грн.

Включено: проживання, харчування згідно обраного пакету, Wi-Fi, парковка автомобіля на території готелю.

Детальніше


Готель "Гермес" - Трускавець

Готель "Гермес"

м. Трускавець, вул. Степана Бандери, 55 Б

Готель "Гермес" знаходиться в південно-східній частині курорту Трускавець близько санаторіїв Карпати, Перлина Прикарпаття, Шахтар. Всі номери з видом на гори.

від 1150 грн. від 1400 грн.

Включено: проживання, харчування та лікування згідно обраного пакету, користування бюветом, Wi-Fi.

Детальніше


Готель "Дворик Лева" - Трускавець

Готель "Дворик Лева"

м. Трускавець, вул. Різняка-Макомацького, 2

Готель "Дворик Лева" - це новий затишний готель, який знаходиться в центрі курорту Трускавець, неподалік від залізничного вокзалу.

від 1050 грн. від 1350 грн.

Включено: проживання, сніданок.

Детальніше


Готель "Джем" - Трускавець

Готель "Джем"

м. Трускавець, вул. Т. Шевченка, 30

Міні-готель "Джем" розташований в самому центрі міста Трускавець, в 100 метрах від нижнього бювету, поряд з кінотеатром "Злата".

Детальніше


Готель "Династія" - Трускавець

Готель "Династія"

м. Трускавець, вул. Івасюка, 3 А

Готель "Династія" розташований в 10 хв. ходьби до центрального бювету мінеральних вод Трускавця. Недорогі номери з кухнею та зручностями в номері.

від 450 грн. від 450 грн.

Включено: проживання, парковка.

Детальніше


Готель "Женева" - Трускавець

Готель "Женева"

м. Трускавець, вул. Суховоля, 61

Готель "Женева" протягом багатьох років надає сервіс на високому рівні та комплексне санаторно-курортне лікування. Розташований готель "Женева" в 5 хвилинах ходьби до бювету мінеральних вод №1.

Для учасників АТО, військовослужбовців та іх сімей - 20% знижка!

від 1050 грн. від 2010 грн.

Включено: проживання, харчування та лікування згідно обраного пакету, відвідування СПА-центру та тренажерного залу, паркінг.

Детальніше


Готель "Золота Корона" - Трускавець

Готель "Золота Корона"

м. Трускавець, вул. Мазепи, 2 А

"Золота корона" - новий готель курорту Трускавець, що пропонує нові стандарти в сфері гостинності. Готель розташований в 15-20 хв. ходьби до центрального бювету мінеральних вод.

від 980 грн. від 1095 грн.

Включено: проживання, сніданок, користування бюветом мінеральних вод, Wi-Fi, парковка.

Детальніше


Готель "Кардинал" - Трускавець

Готель "Кардинал"

м. Трускавець, вул. Івана Франка, 1

Апарт-готель "Кардинал" - це просторі апартаменти з кухнею, вишуканими меблями та сучасним дизайном. В близості до готеля розташований центральний бювет мінеральних вод, курортна поліклініка та безліч цікавих кафе та ресторанів.

від 1400 грн. від 1900 грн.

Включено: проживання, парковка, Wi-Fi.

Детальніше


Готель "Лісова пісня" - Трускавець

Готель "Лісова пісня"

м. Трускавець, вул. Сагайдачного, 14 А

Готель "Лісова пісня" - це сучасний курортний готель в Трускавці з розвинутою медичною інфраструктурою. Всі номери готелю є апартаментами на 2-3 кімнати з кухнею.

від 1600 грн. від 2100 грн.

Включено: проживання, харчування та лікування згідно обраного пакету, користування бюветом лікувальних вод, тренажерним залом, внутрішнім двором та майданчиками, лісопарковою територією, автостоянкою, Wi-Fi.

Детальніше


Готель "Мальви" - Трускавець

Готель "Мальви"

м. Трускавець, вул. Тараса Шевченка, 33

Готель "Мальви" розташований в самому центрі курорту, поруч з бюветом мінеральних вод, спа центром "Мед-Палас".

від 400 грн. від 650 грн.

Включено: проживання, Wi-Fi.

Детальніше


Готель "Маріот Медікал Центр" - Трускавець

Готель "Маріот Медікал Центр"

м. Трускавець, вул. Роксолани, 6

Сучасний трьохзірковий готель європейського зразка з медичними послугами "Маріот Медікал Центр" – курортний комплекс, який задовольнить потреби найвибагливіших гостей.

від 950 грн. від 1200 грн.

Включено: проживання, консультація лікаря.

Детальніше


Готель "Марко" - Трускавець

Готель "Марко"

м. Трускавець, вул. Городище, 1 А

Готель "Марко" - ідеальне місце для відпочинку в оточенні незайманої краси Прикарпатського лісу, чистого повітря. Зручне розташування дає можливість гостям пройти курс лікування в курортній поліклініці (БОЛ-2), відвідати бювет мінеральних вод, провести час відпочинку в лісових теренкурах, на купальному озері. Поруч дельфінарій.

Детальніше


Готель "На горизонті" - Трускавець

Готель "На горизонті"

м. Трускавець, Суховоля, 23 А

Всі номери готелю "На горизонті" з видом на центральний парк курорту Трускавець.

від 700 грн. від 1400 грн.

Включено: проживання, сніданок, Wi-Fi, парковка.

Детальніше


Готель "Нафтуся" - Трускавець

Готель "Нафтуся"

м. Трускавець, вул. Джерельна, 3

Готель "Нафтуся" - це невеликий готель на 4 поверхи з 18 номерами в центрі міста Трускавець поруч з центральним бюветом мінеральних вод.

від 1000 грн. від 1000 грн.

Включено: проживання, консультація лікаря, паркування.

Детальніше


Готель "Оріана" - Трускавець

Готель "Оріана"

м. Трускавець, провулок Тихий, 8

Якщо Ви цінуєте відпочинок у комфортному та по-домашньому затишному місці, то готель "Оріана" на курорті Трускавець - це саме те, що Вам потрібно.

від 1160 грн. від 1480 грн.

Включено: проживання, триразове дієтичне харчування та лікування.

Детальніше


Готель "Оранта" - Трускавець

Готель "Оранта"

м. Трускавець, вул. Степана Бандери, 19

Новий сучасний готель "Оранта" розташований у центральній частині Трускавця. Поруч бювет мінеальних вод та курортна полікліника. Кожен з номерів оснащено сучасною системою опалення, кондиціонером та безкоштовним WI-Fi.

від 800 грн. від 1100 грн.

Включено: проживання, сніданок, Wi-Fi, парковка.

Детальніше


Готель "Оскар" - Трускавець

Готель "Оскар"

м. Трускавець, провулок Тихий, 7

Бутік-готель "Оскар" побудований у чудовому стилі. Він забезпечує найвищі європейські стандарти обслуговування. Розташований в центральній частині курорту.

Ціни знижено до 20%

від 1050 грн. від 1250 грн.

Включено: проживання, сніданок, парковка.

Детальніше


Готель "П'ятий океан" - Трускавець

Готель "П'ятий океан"

м. Трускавець, вул. Д. Галицького, 2

Ви збираєтесь до Трускавця і хочете комфортно відпочити, добре розважитись і суттєво оздоровитись? Запрошуємо вас в СПА готель "П'ятий океан".

від 1200 грн. від 1540 грн.

Включено: проживання, харчування згідно обраного пакету, СПА та лікування згідно обраного пакету, місце для паркування автомобіля,  Wi-Fi.

Детальніше


Готель "Парк" - Трускавець

Готель "Парк"

м. Трускавець, майдан Кобзаря, 11

Готель "Парк" розташований в декількох хвилинах ходьби від бювету мінеральних вод у центральному парку з багатовіковими листяними і хвойними деревами, які створюють приємну прохолоду влітку і невимовну красу в зимовий період.

від 750 грн. від 750 грн.

Включено: проживання.

Детальніше


Готель "Рафаель" - Трускавець

Готель "Рафаель"

м. Трускавець, бульвар Ю. Дрогобича, 1

Готель "Рафаель" – невеличкий вишуканий бутік-готель в центрі курорту Трускавець поруч з Мед-паласом та в декількох хвилинах ходьби до центрального бювету мінеральних вод.

від 1400 грн. від 1400 грн.

Включено: проживання, сніданок.

Детальніше


Готель "Ре Віта" - Трускавець

Готель "Ре Віта"

м. Трускавець, вул. П. Куліша, 6

Готель "Ре Віта" розташований в затишному куточку центральної частини Трускавця. Гармонічне поєднання висококласного сервісу, домашнього затишку та вишуканого смаку надають готелю неповторного стилю.

від 550 грн. від 800 грн.

Включено: проживання, тренажерний зал, дитяча кімната, парковка.

Детальніше


Готель "Сані" - Трускавець

Готель "Сані"

м. Трускавець, вул. С. Бандери, 7

Готель "Сані" розташований в центрі курорту Трускавець в 150 метрах від головного бювету мінеральних вод. Відмінно підходить для індивідуального та сімейного відпочинку.

від 800 грн. від 800 грн.

Включено: проживання, сніданок, Wi-Fi.

Детальніше


Готель "Свитязь" - Трускавець

Готель "Свитязь"

м. Трускавець, вул. Суховоля, 25

"Свитязь" не просто готель, а вдале поєднання сучасного комфортного відпочинку та славних традицій оздоровлення у відомому бальнеологічному курорті.

від 2020 грн. від 2740 грн.

Включено: проживання, сніданок, СПА (басейн, фінська сауна, римська парна, інфрачервона сауна, джакузі, тренажерний зал, душ-відро), первинна консультація лікаря-терапевта, бювет, дитяча кімната.

Детальніше


Готель "Соламія" - Трускавець

Готель "Соламія"

м. Трускавець, вул. Лисенка, 15

Готель "Соламія" знаходиться поруч з центральною частиною міста. Готель поєднує в собі сучасний дизайн інтер'єру з домашнім затишком.

від 800 грн. від 800 грн.

Включено: проживання, парковка, Wi-Fi.

Детальніше


Готель "Трускавець 365" - Трускавець

Готель "Трускавець 365"

м. Трускавець, вул. Дрогобицька, 7

Готель "Трускавець 365" вміщує 140 номерів, які розташовані з 2-го по 9-й поверхи. Кожен номер обладнаний: Wi-Fi, міні холодильником, супутниковим телебаченням, килимовим покриттям, всіма необхідними меблями.

30% знижка при ранньому бронюванні екскурсійного туру!

від 1300 грн. від 2160 грн.

Включено: проживання, сніданок та вечеря за системою «шведський стіл», консультація лікаря, вечірня програма.

Детальніше


Пансіонат "Grand Алексік" - Трускавець

Пансіонат "Grand Алексік"

м. Трускавець, вул. І. Мазепи, 1 Б

Пансіонат "Grand Алексік" - для гостей , які віддають перевагу і розкоші, і зручності. Тут панує атмосфера доброзичливості і домашнього затишку.

від 900 грн. від 1700 грн.

Включено: проживання, сніданок, Wi-Fi, паркування, СПА-центр (басейн, джакузі, жіноча і чоловіча сауни, солярій, парна).

Детальніше


Пансіонат "Алексік" - Трускавець

Пансіонат "Алексік"

м. Трускавець, вул. І. Мазепи, 1 Б

Пансіонат "Алексік" - це чудове поєднання комфорту перебування з прекрасною навколишньою природою Прикарпаття. Розташований в місцевій зоні курорту Трускавця, територія пансіонату прилягає до лісового масиву.

від 500 грн. від 800 грн.

Включено: проживання, 1 година СПА (басейн, джакузі, жіноча і чоловіча сауни, солярій, парна), парковка.

Детальніше


Пансіонат "по вул. Річки, 33" - Трускавець

 рейтинг: 9.3 | оцінок: 1

Пансіонат "по вул. Річки, 33"

м. Трускавець, вул. Річки, 33

Відпочинок в елітному будинку по вул. Річки - це найкращий вибір. Найкращі номери, поруч лікувальна база та харчування - все для Вас. Розташований будинок в центрі міста. Лише десять хвилин і Ви біля головного бювету мінеральних вод.

від 450 грн. від 500 грн.

Включено: проживання.

Детальніше


Вілла "Анастасія" - Трускавець

Вілла "Анастасія"

м. Трускавець, вул. Шевченка, 7

Вілла "Анастасія" знаходиться в центральній частині курорту Трускавець. Поруч ресторани, СПА, розважальні заклади. П'ять хвилин ходьби до бювету мінеральних вод та центру діагностики та лікування "Мел-палас".

від 600 грн. від 600 грн.

Включено: проживання, Wi-Fi.

Детальніше


Вілла "Вікторія" - Трускавець

Вілла "Вікторія"

м. Трускавець, майдан Кобзаря, 5

Вілла "Вікторія" є пам'ятником архітектури, побудована в 19 ст. Двоповерхова будівля на 19 сучасних номерів.

від 500 грн. від 750 грн.

Включено: проживання, Wi-Fi.

Детальніше


Вілла "Жасмин" - Трускавець

 рейтинг: 5.6 | оцінок: 4

Вілла "Жасмин"

м. Трускавець, вул. Стебницька, 27 В

Вілла "Жасмин" розташована в 10 хв. ходьби до центрального бювету мінеральних вод №1. Є власна лікувальна база, ресторан та басейн з сауною.

від 700 грн. від 800 грн.

Включено: проживання, харчування і лікування згідно обраного пакету, парковка, Wi-Fi.

Детальніше


Вілла "Калина" - Трускавець

Вілла "Калина"

м. Трускавець, вул. Суховоля, 15

Вілла "Калина" розташована в центрі курорту Трускавець, поруч з центральним бюветом мінеральних вод №1. В приміщенні вілли розташований медичний центр "Андрос", де проводиться комплексне урологічне та андрологічне (наука про захворювання чоловічої статевої системи) обстеження і лікування.

від 650 грн. від 900 грн.

Включено: проживання, харчування згідно обраного пакету, Wi-Fi, парковка.

Детальніше


Вілла "Камелія" - Трускавець

Вілла "Камелія"

м. Трускавець, вул. Шашкевича, 9

Вілла "Камелія" розташована в 400 м від центрального бювету мінеральних вод з чудовим видом на гори Карпати з більшості номерів та великою зоною відпочинку.

від 480 грн. від 650 грн.

Включено: проживання, Wi-Fi, парковка.

Детальніше


Вілла "Лідія" - Трускавець

Вілла "Лідія"

м. Трускавець, вул. Стебницька, 9 В

Вілла "Лідія" розташована в 300 м від центра міста та 500 м від центрального бювету. Поруч курортна поліклініка та Медпалас.

від 350 грн. від 500 грн.

Включено: проживання, Wi-Fi.

Детальніше


Вілла "Лебенсхаус" - Трускавець

 рейтинг: 8.0 | оцінок: 1

Вілла "Лебенсхаус"

м. Трускавець, вул. Річки, 19

Вілла "Лебенсхаус" знаходиться поруч з центром Трускавця в 5 хв. ходьби від залізничного вокзалу та в 10 хв. ходьби до центрального бювету мінеральних вод.

від 350 грн. від 400 грн.

Включено: проживання, парковка.

Детальніше


Вілла "Львівська" - Трускавець

Вілла "Львівська"

м. Трускавець, вул. Воробкевича, 2, 4/1

Вілла "Львівська" знаходиться в 10 хв. ходьби до центрального бювету мінеральних вод №1. У віллі дозволяється розміщення з домашніми улюбленцями. Є безкоштовний Wi-Fi.

від 320 грн. від 350 грн.

Включено: проживання, Wi-Fi, парковка.

Детальніше


Вілла "Марта" - Трускавець

Вілла "Марта"

м. Трускавець, вул. Біласа, 7 А

Вілла "Марта" знаходиться в самому центрі Трускавця, в 200 метрах від музею імені М. Біласа. До послуг гостей - сауна, різні процедури, безкоштовний Wi-Fi.

від 760 грн. від 1400 грн.

Включено: проживання, харчування згідно обраного пакету, парковка.

Детальніше


Вілла "Сонячна" - Трускавець

Вілла "Сонячна"

м. Трускавець, вул. Шевченка, 13

Вілла "Сонячна" - це одна із старовинних дерев'яних вілл в самому центрі міста, де одночасно можуть розміститися до 15 осіб.

від 400 грн. від 600 грн.

Включено: проживання, Wi-Fi, парковка.

Детальніше


Вілла "Софія" - Трускавець

Вілла "Софія"

м. Трускавець, вул. Суховоля, 11

Вілла "Софія" з безкоштовним Wi-Fi на усій території розташована в центральній частиніміста Трускавець.

від 1100 грн. від 1300 грн.

Включено: проживання, сніданок, Wi-Fi, парковка.

Детальніше


Вілла "Хижина СПА" - Трускавець

Вілла "Хижина СПА"

м. Трускавець, вул. Бориславська, 29 А

Вілла "Хижина СПА" запрошує Вас зануритися в атмосферу екзотичного острівця у всесвітньо відомому місті-курорті Трускавець, де Ви зможете відновити свої життєві сили, енергію та красу.

від 1700 грн. від 1700 грн.

Включено: проживання, користування СПА-зоною з 10:00 до 22:00 (басейн, джакузі, сауна, римська парна, соляна печера, кімната ароматерапії), а також консультація лікаря-терапевта, дитяча кімната, перегляд фільмів в кінотеатрі і доставка мінеральної води з бювету, Wi-Fi, парковка.

Детальніше


Вілла "Христина" - Трускавець

Вілла "Христина"

м. Трускавець, вул. Біласа, 9

Вілла "Христина" знаходиться у самому центрі міста Трускавець. Вілла створена для шанувальників вишуканого відпочинку, ефективного оздоровлення та відмінного сервісу.

від 1500 грн. від 2000 грн.

Включено: проживання, сніданок і СПА (згідно обраного пакету), консультація лікаря, користування бюветом мінеральних вод в готелі «Mirotel Resort & Spa», Wi-Fi, парковка з відеоспостереженням, користування дитячими кімнатами в готелі «Mirotel Resort & Spa» без обмежень.

Детальніше


Вілла "Ярина" - Трускавець

Вілла "Ярина"

м. Трускавець, провулок Тихий, 2

Вілла "Ярина" знаходиться в самому центрі Трускавця в 5 хв. ходьби до центрального бювету мінеральних вод та парку, в 2 хв. ходьби від залізничного вокзалу.

від 500 грн. від 500 грн.

Включено: проживання, парковка, Wi-Fi.

Детальніше


Котедж "Роксолана" - Трускавець

Котедж "Роксолана"

м. Трускавець, вул. Роксолани, 21

Розташований котедж "Роксолана" в центральній частині міста Трускавець по вул. Роксолани в мальовничому саду. Збудований котедж з екологічно чистих будівельних матеріалів в гуцульському стилі з використанням різних порід карпатських дерев.

від 1000 грн. від 1000 грн.

Включено: проживання, консультація лікаря, користування відпочинковою зоною (мангал, дрова безкоштовно, гойдалки), оздоровча процедура - сон на вулику.

Детальніше


Котедж "У Олега" - Трускавець

Котедж "У Олега"

м. Трускавець, вул. Стебницька, 27 А

Сімейний котедж "У Олега" запрошує вас відпочити та оздоровитися на курорті Трускавець. Котедж збудовано в 2008 році. Знаходиться біля залізничного вокзалу, в 7 хв. ходьби до центрального бювету мінеральних вод.

від 400 грн. від 500 грн.

Включено: проживання, Wi-Fi, парковка.

Детальніше


Садиба "Анастасія" - Трускавець

 рейтинг: 10.0 | оцінок: 18

Садиба "Анастасія"

м. Трускавець, вул. Данилишиних, 34 Б

Садиба "Анастасія" знаходиться в приватному секторі Трускавця в 15 хв. ходьби до центрального бювету мінеральних вод. У номерах Wi-Fi, місце для автомобіля у дворі, мангал, трансфер, замовлення екскурсій.

При бронюванні на 7 і більше днів – 10% знижка!

від 330 грн. від 380 грн.

Включено: проживання, Wi-Fi, місце для автомобіля у дворі, трансфер до садиби по приїзді в Трускавець.

Детальніше


Садиба "Анжеліка" - Трускавець

Садиба "Анжеліка"

м. Трускавець, вул. Річки, 22 А

Садиба "Анжеліка" розташована в центральній частині Трускавця. Номери з усіма зручностями, по всій території Wi-Fi.

від 400 грн. від 500 грн.

Включено: проживання, Wi-Fi, парковка.

Детальніше


Садиба "Лідія" - Трускавець

Садиба "Лідія"

м. Трускавець, вул. Данилишиних, 20

Садиба "Лідія" знаходиться в приватному секторі Трускавця в 10 хв. ходьби до центрального бювету мінеральних вод. У номерах Wi-Fi, місце для автомобіля у дворі, мангал.

від 350 грн. від 400 грн.

Включено: проживання, Wi-Fi, місце для автомобіля у дворі, трансфер до садиби по приїзді в Трускавець.

Детальніше


Садиба "Маргарита" - Трускавець

 рейтинг: 10.0 | оцінок: 1

Садиба "Маргарита"

м. Трускавець, вул. Річки, 22 Б

Садиба "Маргарита" розташована в центральній частині міста Трускавець. Пропонує дво- та трьохмісні номери з усіма зручностями.

від 400 грн. від 600 грн.

Включено: проживання, парковка, Wi-Fi.

Детальніше


Садиба "У Діани" - Трускавець

Садиба "У Діани"

м. Трускавець, вул. Стебницька, 18

Приватна садиба "У Діани" розташована поруч з центром, в 5 хв. ходьби до бювету мінеральних вод. Поруч продуктовий ринок, магазини, кафе та ресторани.

від 450 грн. від 500 грн.

Включено: проживання, користування кухнею, Wi-Fi.

Детальніше


Садиба "Урсула" - Трускавець

 рейтинг: 10.0 | оцінок: 1

Садиба "Урсула"

м. Трускавець, вул. Л. Українки, 20 А

Садиба "Урсула" запрошує Вас відпочити та оздоровитися на курорті Трускавець. Знаходиться садиба в приватному секторі Трускавця в 20 хв. ходьби до центрального бювету мінеральних вод.

від 400 грн. від 400 грн.

Включено: проживання, консультація лікаря, Wi-Fi, парковка.

Детальніше


ВСЕ ПРО КУРОРТ ТРУСКАВЕЦЬ

ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ

У Трускавці успішно лікують наступні захворювання: урологічна патологія, захворювання органів травлення, ендокринної системи, серцево-судинної системи, периферійної нервової системи, функціональні захворювання нервової системи. Детальніше про лікування в Трускавці.
Для отримання інформації про можливість заселення в місце розміщення на обрану вами дату заїзду, скористайтеся формою "Бронювання номерів".
Зробити оплату можна у будь-якому банку грошовим переказом на розрахунковий рахунок центру бронювання або on-line платежем з наявністю комп'ютера або смартфона та платіжної картки Visa або MasterCard в будь-якій країні світу. Детальніше про види оплати.

ЯК ДІСТАТИСЯ ДО ТРУСКАВЦЯ

ПРОПОЗИЦІЇ ІНШИХ КУРОРТІВ

ВТОМИЛИСЯ ШУКАТИ ДЕ ВІДПОЧИТИ?