1 USD 26.35 UAH 1 EUR 29.15 UAH
 Viber   Telegram   WhatsApp   Skype 

Головна / Санаторії та готелі Східниці / Готель "Київська Русь"
 Відгуки    Зробити замовлення

ГОТЕЛЬ "КИЇВСЬКА РУСЬ"

Україна, Львівська обл., смт. Східниця, вул. Шевченка, 2 А

Реєстрація заїзду: 1400
Реєстрація виїзду: 1200

Бронюйте онлайн або по телефонам:
+38 (097) 990-05-51
+38 (095) 121-29-67

 Запит місць

Чотирьохзірковий курортний готель з лікувально-оздоровчими функціями "Київська Русь" запрошує до себе гостей, бажаючих гарно відпочити та оздоровитись у мальовничому куточку північно-східних схилів Карпат, бальнеологічному курортному селищі Східниця.

Вишуканий інтер’єр номерів курортного готелю "Київська Русь", виконаний в теплих, пісочно-сонячних тонах, створює відчуття затишку, налаштовує на гарний настрій і максимальний відпочинок.

Категорії номерів:

Стандартний номер (SNGL) - всього 5 номерів. Інтер'єр складається із меблевого гарнітуру, односпального ліжка (розмір 120 х 200 см ), килимового покриття. Має вихід на балкон. У стандартному одномісному номері є: супутникове телебачення, телевізор, міні-сейф, міні-бар, електрочайник, кондиціонер, телефон, можливість підключення до Інтернету (Wi-Fi). Санвузол містить умивальник, душову кабіну, унітаз і укомплектований феном, халатом, тапочками, рушниками та туалетною косметикою.

Стандартний номер (DBL) - всього 22 номери. Інтер'єр складається із меблевого гарнітуру, двоспального ліжка (розмір 160 х 200 см), килимового покриття. Має вихід на балкон. У стандартному двомісному номері є: супутникове телебачення, телевізор, міні-сейф, міні-бар, електрочайник, кондиціонер, телефон, можливість підключення до Інтернету (Wi-Fi). Санвузол містить умивальник, душову кабіну, унітаз і укомплектований феном, халатами, тапочками, рушниками та туалетною косметикою.

Півлюкс А покращений (SLS) - всього 9 номерів. Великий номер, який складається з однієї житлової кімнати, має меблевий гарнітур, двоспальне ліжко (розмір 160 х 200 см), диван, килимове покриття, деякі номери з виходом на балкон. У півлюксі є: супутникове телебачення, телевізор, міні-сейф, міні-бар, електрочайник, кондиціонер, телефони, можливість підключення до Інтернету (Wi-Fi). Повний санвузол містить умивальник, ванну, унітаз і укомплектований феном, халатами, тапочками, рушниками та туалетною косметикою.

Півлюкс А (SLX) - всього 5 номерів. Великий номер, який складається з однієї житлової кімнати, має меблевий гарнітур, два односпальні ліжка (розмір 120 х 200 см), килимове покриття, деякі номери з виходом на балкон. У півлюксі є: супутникове телебачення, телевізор, міні-сейф, міні-бар, електрочайник, кондиціонер, телефони, можливість підключення до Інтернету (Wi-Fi). Санвузол містить умивальник, ванну, унітаз і укомплектований феном, халатами, тапочками, рушниками та туалетною косметикою.

Півлюкс Б (SLX) - всього 4 номери. Великий номер, який складається з однієї житлової кімнати, має меблевий гарнітур, двоспальне ліжко (розмір 160 х 200 см), килимове покриття, вихід на балкон. У півлюксі є: супутникове телебачення, телевізор, міні-сейф, міні-бар, електрочайник, кондиціонер, телефони, можливість підключення до Інтернету (Wi-Fi). Санвузол містить умивальник, ванну, унітаз і укомплектований феном, халатами, тапочками, рушниками та туалетною косметикою.

Люкс (LUX) - всього 12 номерів. Двокімнатний номер, має спальню з виходом на балкон і вітальню. Інтер'єр складається із меблевого гарнітуру, двоспального ліжка (розмір 160 х 200 см ), дивану, килимового покриття. У люксі є: супутникове телебачення, телевізор, міні-сейф, міні-бар, електрочайник, кондиціонер, телефони, можливість підключення до Інтернету (Wi-Fi). Санвузол містить умивальник, ванну, унітаз, біде і укомплектований феном, халатами, тапочками, рушниками та туалетною косметикою.

Апартамент (APT) - всього 1 номер. Чотирьохкімнатний номер, має три спальні: у двох з них мансардне вікно, в іншій - вихід на балкон, вітальню, кухню. Інтер'єр складається з вишуканого меблевого гарнітуру у неповторному дизайні, двоспального ліжка (розмір 180 х 200 см), килимового покриття. За бажанням гостей, сніданок та вечеря можуть бути доставлені в номер. У апартаменті є: супутникове телебачення, телевізор, міні-сейф, міні-бар, елкетрочайник, холодильник, кондиціонер, телефони, можливість підключення до Інтернету (Wi-Fi), два санвузли. Санвузол містить умивальник, ванну, унітаз, біде і укомплектований феном, халатами, тапочками, рушниками та туалетною косметикою. Санвузол для гостей містить умивальник та унітаз.

Президентський апартамент (PRS) - всього 1 номер. Чотирьохкімнатний номер, має дві спальні, дві вітальні з панорамним вікном, кухню, тренажерний зал, гардеробну та кальянну. Інтер'єр складається з вишуканого меблевого гарнітуру у неповторному дизайні, двоспального ліжка (розмір 180 х 200 см), килимового покриття. Для гостей президентських апартаментів два додаткові місця надаються безоплатно. За бажанням, сніданок та вечеря можуть бути доставлені в номер. У апартаменті є супутникове телебачення, телевізор, міні-сейф, міні-бар, електрочайник, холодильник, кондиціонер, телефони, можливість підключення до Інтернету (Wi-Fi), два санвузли. Санвузол містить умивальник, ванну - джакузі, унітаз, біде, фен, халати, тапочки, рушники та туалетну косметику. Санвузол для гостей містить умивальник, унітаз та душову кабіну.
Ресторан курортного готелю "Київська Русь" унікальний за своїм дизайном, виконаним у стилі, притаманному періоду розквіту давньоруської держави.

Значною мірою на характер закладу, зокрема його кухні впливає спосіб приготування страв, який багато в чому залежить в тому числі й від печі, в якій їх готують. У ресторані багато варених, тушкованих та печених страв готується, як раніше це було на Русі, у печі з вогнищем закритого типу, так званій "Варистій печі".

В меню ресторану широкий асортимент, в тому числі стародавніх страв української кухні, яка з давніх часів вирізняється різноманітністю, високими смаковими та поживними якостями. Зокрема, борщ Гетьманський, юшка з картопляними галушками, юшка з грибними вушками, щипанка, затірка, куліш, товченики, галушки з телятини, буженина з пивом, кролик тушкований тощо.

Наявний також широкий асортимент страв європейської кухні та дієтичних страв. Смачна та вишукана випічка, безліч стародавніх напоїв та узварів.

Дитяче меню розроблене з лікарем-педіатром.

Особливий колорит та затишну атмосферу закладу приносить не лише вишукана різноманітна кухня, але й високий рівень обслуговування, привітність персоналу та індивідуальний підхід до побажань кожного відвідувача.

На другому поверсі курортного готелю "Київська Русь" цілодобово працює бар, у якому наявний великий вибір різноманітних коктейлів та спиртних напоїв, вишуканих вин, фруктових та овочевих фрешів, соків, а також чай, кава, свіжа випічка за карпатськими рецептами. Тут можна провести час з друзями, зокрема граючи в більярд, а на другому рівні бару можна поспілкуватись чи переглянути телевізійну програму.

Гордістю курортного готелю з лікувально-оздоровчими функціями "Київська Русь - Східниця" є медичний центр.

Медичний центр курортного готелю з лікувально-оздоровчими функціями "Київська Русь" орієнтується на європейське медичне обслуговування та уважне відношення до клієнтів.

Обладнання медичного центру дозволяє проводити широкий спектр процедур щодо попередження, діагностики й лікування різних захворювань.

Створення методів комплексного оздоровлення, лікувальних і реабілітаційних програм забезпечується висококваліфікованими спеціалістами, які здійснюють індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Медичний центр обладнаний апаратурою ведучих світових виробників та надає широкий спектр медичних послуг з використанням найсучаснішого обладнання та технологій, а саме:

- лабораторне обстеження біохімічних та гематологічних показників крові;

- аналіз сечі;

- ультразвукове обстеження внутрішніх органів;

- електрокардіографію;

- дуоденальне зондування;

- різноманітні фізіотерапевтичні процедури;

- озонотерапію;

- газові ін’єкції з вуглекислим газом;

- гідроколонотерапію;

- гірудотерапію;

- озокеритотерапію;

- спелеотерапію;

- мануальна терапія з лікувальним масажем;

- гіпобарична барокамера;

- апартно-програмна термо-електродіагностика функціонального стану організму по фізіологічних показниках рефлекторних зон та біологічно-активних точок;

- біоакустична корекція;

- різноманітні фізіотерапевтичні процедури (магнітотерапія, електротерапія, ультразвукова терапія, електрофорез, лазеротерапія, лазерофорез, пресотерапія і лімфодренаж, ударно-хвильова терапія, УВЧ-терапія, місцева дарсонвалізація, світлолікування лампою "Біоптрон", вакуум - терапія, тубус - кварц, гіпобарична барокамера, вакуумно-роликовий масаж, кавітація, свінг-терапія, магніто-квантова інфрачервона лазерна терапія);

- процедури гідропатії: душ Шарко, висхідний душ, гідролазерний душ, підводний душ-масаж, перлинні ванн з ароматерапією, вуглекислі ванни.

Медичний центр пропонуємо не тільки високу якість послуг, сучасне медичне обладнання і висококваліфікованих лікарів - спеціалістів, але і оптимальні терміни лікування та оздоровлення для гостей.
Категорія номераЦіни, грн.
[15.01.20 - 30.04.20]
[10.05.20 - 30.06.20]
[01.09.20 - 29.12.20]
Проживання
+ сніданок
1 ос.2 ос.
Стандартний
одномісний
1450,00---,--
Стандартний
двомісний Б
1650,001750,00
Стандартний
двомісний А
1850,001950,00
Півлюкс Б2000,002100,00
Півлюкс А2050,002150,00
Півлюкс А
покращений
2200,002300,00
Люкс
двокімнатний
2400,002500,00
Апартаменти4200,00
(1-6 осіб)
Президентський4700,00
(1-4 особи)
Додаткове місце
/ дорослий
600,00
Додаткове місце
/ дитина 6-12 р.
450,00
Категорія номераЦіни, грн.
[01.05.20 - 09.05.20]
[01.07.20 - 31.08.20]
Проживання
+ сніданок
1 ос.2 ос.
Стандартний
одномісний
1550,00---,--
Стандартний
двомісний Б
1750,001850,00
Стандартний
двомісний А
1950,002050,00
Півлюкс Б2100,002200,00
Півлюкс А2150,002250,00
Півлюкс А
покращений
2300,002400,00
Люкс
двокімнатний
2500,002600,00
Апартаменти4500,00
(1-6 осіб)
Президентський4900,00
(1-4 особи)
Додаткове місце
/ дорослий
550,00
Додаткове місце
/ дитина 6-12 р.
450,00

Категорія номераЦіни, грн.
[15.01.20 - 30.04.20]
[10.05.20 - 30.06.20]
[01.09.20 - 29.12.20]
Проживання
+ повний пансіон
1 ос.2 ос.
Стандартний
одномісний
1700,00---,--
Стандартний
двомісний Б
1900,002250,00
Стандартний
двомісний А
2100,002450,00
Півлюкс Б2250,002600,00
Півлюкс А2300,002650,00
Півлюкс А
покращений
2450,002800,00
Люкс
двокімнатний
2650,003000,00
Апартаменти5400,00
(1-6 осіб)
Президентський5900,00
(1-4 особи)
Додаткове місце
/ дорослий
850,00
Додаткове місце
/ дитина 6-12 р.
690,00
Категорія номераЦіни, грн.
[01.05.20 - 09.05.20]
[01.07.20 - 31.08.20]
Проживання
+ повний пансіон
1 ос.2 ос.
Стандартний
одномісний
1800,00---,--
Стандартний
двомісний Б
2000,002350,00
Стандартний
двомісний А
2200,002550,00
Півлюкс Б2350,002700,00
Півлюкс А2400,002750,00
Півлюкс А
покращений
2550,002900,00
Люкс
двокімнатний
2750,003100,00
Апартаменти6400,00
(1-6 осіб)
Президентський6900,00
(1-4 особи)
Додаткове місце
/ дорослий
800,00
Додаткове місце
/ дитина 6-12 р.
690,00

Категорія номераЦіни, грн.
[15.01.20 - 30.04.20]
[10.05.20 - 30.06.20]
[01.09.20 - 29.12.20]
Все включено
1 ос.2 ос.
Стандартний
одномісний
2600,00---,--
Стандартний
двомісний Б
3100,004800,00
Стандартний
двомісний А
3300,005200,00
Півлюкс Б3450,005500,00
Півлюкс А3500,005600,00
Півлюкс А
покращений
3650,005900,00
Люкс
двокімнатний
3900,006400,00
Апартаменти12800,00
(1-6 осіб)
Президентський13800,00
(1-4 особи)
Категорія номераЦіни, грн.
[01.05.20 - 09.05.20]
[01.07.20 - 31.08.20]
Все включено
1 ос.ос.
Стандартний
одномісний
2700,00---,--
Стандартний
двомісний Б
3200,005000,00
Стандартний
двомісний А
3400,005400,00
Півлюкс Б3550,005700,00
Півлюкс А3600,005800,00
Півлюкс А
покращений
3750,006100,00
Люкс
двокімнатний
4000,006600,00
Апартаменти14800,00
(1-6 осіб)
Президентський15800,00
(1-4 особи)

Для гостей номеру категорії "Президентські апартаменти" два додаткові місця надаються безоплатно.

Діти до п’яти років розміщуються у готелі безкоштовно (без надання місця та харчування).

За дітей віком більше п’яти років обов’язково оплачується додаткове місце.

При поселенні обов’язкове внесення депозиту у розмірі 1000,00 грн.!

Ціни включають всі податки та збори, а також можуть бути збільшені/зменшені на підставі суттєвих змін ринкових відносин.

Туристичний збір оплачується по приїзді!

Номери категорії Стандарт А, Напівлюкс А і Стандарт Б, Напівлюкс Б (двомісні) мають однакове облаштування, але відрізняються по площі.

Пакет "Проживання + сніданок":

- проживання;

- сніданок;

- користування СПА-центром (закритий басейн, відкритий басейн з джакузі на вулиці, фінська сауна, тренажерний зал);

- користування інтернетом Wi-Fi;

- користування бюветом;

- користування дитячою кімнатою з вихователем;

- міні-сейф у номері;

- автостоянка з відеонаглядом.

Пакет "Проживання + повний пансіон":

- проживання;

- трьохразове харчування;

- консультація терапевта;

- користування СПА-центром ( закритий басейн, відкритий басейн з джакузі на вулиці, фінська сауна, тренажерний зал);

- користування інтернетом Wi-Fi;

- користування бюветом;

- користування дитячою кімнатою з вихователем;

- міні-сейф у номері;

- автостоянка з відеонаглядом.

Пакет "Все включено":

- проживання;

- трьохразове харчування;

- комплексне лікування;

- користування СПА-центром (закритий басейн, відкритий басейн з джакузі на вулиці, тренажерний зал);

- користування інтернетом Wi-Fi;

- користування бюветом;

- користування дитячою кімнатою з вихователем;

- міні-сейф у номері;

- користування міні-баром;

- прання, прасування та хімчистка;

- автостоянка з відео наглядом.

Пакет "Все включено" діє при бронюванні номеру не менше 7 днів.

Вартість пакету НЕ включає:

- послуги, які надає медичний центр поза межами готелю (магніто-резонасна комп’ютерна томографія, стоматологічні послуги, ендоскопічні обстеження, імуноферментні обстеження);

- послуги салону краси;

- асортимент алкогольних напоїв на барі;

- вартість лікарських засобів та препаратів згідно призначення лікаря.
Додаткові послуги: 

- салон краси,

хімчистка,

організація екскурсійного обслуговування,

послуги няні,

доставка квітів на прохання проживаючих,

міжміські та міжнародні переговори,

прокат DVD програвача,

прокат ноутбука,

прокат диску DVD.