предложения по поселению поиск базы
Главная / Туры и экскурсии

ТУРЫ И ЭКСКУРСИИ

по Западной Украине

Предлагаем туры в Карпаты и Закарпатье с выездами из Трускавца, Сходницы и Львова. В списке - исторические туры замками Львовщины и Закарпатья, спа-туры в Карпаты, туры с посещением термальных бассейнов Закарпатья, горнолыжные туры в Буковель, фестивальные туры и много других интересных туров по Западной Украине.

Выберите желаемые даты тура с
до
Место отправления
Дати туру: 30.12.2021

Три термальні басейни,  дегустація сиру та вина, замки, канатна дорога

та незабутня Новорічна забава чекають на Вас!

План туру:

1 день: виїзд зі Львова (09:00) - Мукачево (екскурсія замком та обід) - Берегове (купання в термальному басейні) - Берегівське  вулканічне низькогір’я (дегустація вин) - Берегове (поселення в готель “Ларк”, поселення о 20:30, вечеря).

2 день: сніданок і виїзд (08:00) - Виноградово (дегустація сирів та фотографування з буйволами) - Хуст (страусина ферма, прогулянка містом та обід) - Велятино (купання в термальних басейнах) - Берегове (повернення в готель о 18:30, вечеря, підготовка до зустрічі Нового року).

3 день: пізній сніданок і виїзд (11:00) - Ужгород (екскурсія-прогулянка містом) - Барвінок (вечірнє купання в термальному басейні) - Мукачево (вечеря) - Берегове (повернення в готель о 22:30).

4 день: сніданок і виїзд (08:00) - санаторій "Карпати" (екскурсія палацом Шенборна) - П?илипець (огляд водоспаду Шипіт, обід та підйом канатно-крісельною дорогою на гору Гимба, вільний час для зимових розваг) - Львів (повернення до 23:00).

Місце виїзду/повернення автобуса: головний залізничний вокзал, платна стоянка для автомобільного транспорту (м. Львів, пл. Двірцева, 1).

Термальний басейн в Берегово

Термальний басейн в Берегово

Проживання: відбувається в затишному готелі “Ларк” у м.Берегове, номери 2-3 місні, з вигодами в номері, фото номерів: https://lark.net.ua/hotel-lark/

ВАРТІСТЬ ТУРУ: 3245 грн.

У вартість ВХОДИТЬ: 
- проїзд автобусом єврокласу,
- проживання (3 ночі),
- супровід гіда-екскурсовода,
- екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах,
- страхування на час подорожі.

У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються: 
- вхідні квитки в туристичні об’єкти,
- харчування,
- дегустації сиру і вина, новорічний бенкет.

Пилипець, канатна дорога

Пилипець, канатна дорога

Знижки для дітей:

- Дітям до 6 років (включно), при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі та при проживанні - безкоштовно;

- Дітям до 12 років (включно) знижка від загальної вартості туру - 350 грн./особа.

Пропоновані варіанти Зустрічі Нового 2022 року:

1. У ресторані готелю. Вартість та програма буде згодом. Орієнтовна вартість - 1300 грн.

2. На центральній площі міста Берегово біля новорічної ялинки.

Замок Паланок

Замок Паланок

Вартість вхідних квитків:

- Мукачівський замок: дорослі - 100 грн., студенти, пенсіонери - 70 грн., діти до 14 років - 50 грн.;

- новий термальний басейн “Жайворонок” у Берегові (2 години): загальний, пенсійний, студентський - 220 грн., інваліди І-ої групи - 110 грн., діти від 120 до 150 см. - 110 грн., діти до 120 см. - безкоштовно, оренда шафки - 30 грн.;

- дегустація вин: 100 грн., екскурсія без споживання вина - 50 грн.;

- екскурсія на буйволину ферму і дегустація молочної буйволиної продукції: загальний - 75 грн.,

- страусина ферма у Хусті: загальний, пенсійний, студентський – 30 грн., діти до 12 років - 20 грн.;

- термальний басейн у Велятино (2 години): загальний, студенти – 200 грн., пенсіонери від 60 років - 160 грн., діти зростом до 140см. - 100 грн., діти до 3-х років та учасники АТО – безкоштовно;

- відвідання культового ресторану “Деца у нотаря” - 5 грн.;

- Ужгородський замок: загальний (дорослі, пенсіонери) - 75 грн., студенти - 50 грн., учні - 30 грн.;

- термальний басейн “Золота гора” (2 години): загальний – 250 грн., діти зростом до 150 см. - 125 грн., діти зростом до 110 см. - безкоштовно;

- палац Шенборна: дорослий, пенсійний, студентський - 30 грн., школярі - 20 грн.;

- підйом на крісельно-канатній дорозі на гору Гимба: загальний - 150 грн. в обидві сторони, діти до 10 років - 100 грн. в обидві сторони;

- водоспад Шипіт: загальний, пенсійний, студентський – 20 грн., учнівський – 10 грн.

Харчування:

Сніданок у 1-й день - можна поснідати вдома або взяти з собою канапки, щоб перекусити під час руху автобуса або під час стоянок.

Обід у 1-й день - відбувається у ресторані “Закарпатський креденс”.  Меню: салат, “Підбивані лопатки”(зупа із шпарагівки підбита сметаною), торгоня (домашні макарони особливого приготування) з шишками в грибному соусі, компот, хліб. Вартість 100 грн./особа.  

Вечеря 1-й день - відбувається у ресторані готелю. Меню: торгоня (макарони особливого приготування) з курячим  біфстроганом, салат (буряк з хріном), млинець з повидлом, чай заварний, хліб. Ціна 120 грн.

Сніданок у 2-й день - відбувається у ресторані готелю. Меню:  омлет з 2-х яєць, сир, шинка, масло, хліб, чай. Ціна 75 грн.

Обід в 2-й день - відбувається у ресторані готелю “Карпати” м. Хуст.  Меню: борщ зелений, рокот крумплі з ковбаскою, салат зі свіжих овочів, компот, хліб. Вартість 110 грн.

Вечеря у 2-й день - відбувається у вигляді свята “Новорічна забава” (деталі та меню згодом).

Сніданок у 3-й день -  відбувається у ресторані готелю. Меню: млинці з м’ясом, хліб, чай. Ціна 80 грн.

Обід в 3-й день - відбувається в Ужгороді, кафе “Chester”. Меню: суп-левеш, рис з овочами, лоці печене, салат "Полонинський" (помідор, огірок, капуста), компот, хліб. Вартість 95 грн/особа.

Вечеря у 4-й день -  відбувається у Мукачеві, у ресторані “Порядний ґазда”. Меню: закарпатська дзяма, чірке-попрігаш, хліб власного виробництва, сік з бузини. Вартість 100 грн/особа.

Сніданок у 4-й день -  відбувається у ресторані готелю. Меню: омлет з 2-х яєць з шинкою, чай. Ціна 70 грн.
Обід у 4-й день -  відбувається  у кафе “Гимба” с. Пилипець. Меню: грибна юшка, салат овочевий, картопляне пюре з м’ясом, компот, хліб. Вартість 120 грн./особа.

Опис вхідних об'єктів:

Мукачево

Тут на одинокій вулканічній горі знаходиться найпотужніша фортеця в Україні - замок “Паланок” (XIV ст.), який спорудив князь Федір Корятович, а овіяла героїчною славою княгиня Ілона Зріні. За наявності вільного часу в Мукачево також можна оглянути ще багато цікавого: каплицю св. Мартина (XIV ст.), палац Ракоці (1663р.) та прекрасну зелену ратушу (1903р.).

Берегово

Столиця угорської України – “Береґсас”, окрім вин та пам’яток архітектури, віднедавна славиться ще й басейнами з унікальною термальною водою. Запрошуємо до сучасного термального комплексу “Жайворонок”, де на вас чекають п’ять дорослих та дитячих термальних басейнів із температурою води 31-33°C та 42-45°C, два в приміщенні та три на відкритому просторі. Також на території є великий басейн з прісною кремнієвою водою звичайної температури. Відпочинок у цьому комплексі покращує здоров’я та приносить велике задоволення.

Термальний басейн в Берегово

Термальний басейн в Берегово

Берегівське вулканічне низькогір’я

Околиці Берегова здавна на весь світ славляться своїми винами, які мають чудовий аромат і велике багатство смакових властивостей. Це завдяки вулканічним породам, на яких росте виноград та енергії сонця, адже саме тут найбільше сонячних днів у Закарпатті.

Винний підвал

Винний підвал

Виноградів

Неподалік виноградівської Чорної гори розташована ферма “Карпатський буйвол”, на якій місцеві ентузіасти намагаються врятувати найпівнічнішу популяцію буйволів у світі. Зараз на фермі є понад 30 карпатських буйволів за якими можна спостерігати, а також скуштувати й купити різні сорти буйволячого та овечого сиру.

Еко-ферма - Карпатський буйвол

Еко-ферма "Карпатський буйвол"

Хуст

Столиця Карпатської України, що знаходиться на перехресті рік Тиси і Ріки. Над містом височать живописні руїни неприступного і нездоланного колись Хустського замку (ХІ-ХVІ ст.). Тут можна прогулятися чеським кварталом та оглянути перлину закарпатського сакрального будівництва – Єлизаветську церкву, зараз протестантський храм (XIІІ ст.). Недалеко від центру Хуста знаходиться страусина ферма, в якій живуть ці найбільші сучасні птахи світу. Дорослі особини цього виду можуть досягати висоти 2,7 м. та важити до 130 кг.

Хуст. Страусина ферма

Хуст. Страусина ферма

Всі модниці завжди мріють потрапити на хустську фабрику фетрових головних уборів “Хуст-фільц”, адже тут – один із найбільших у Європі асортимент капелюшків. Головні убори цієї фабрики носять відомі політики та зірки шоу-бізнесу. Віримо, що і ви знайдете свій капелюшок, який підкреслить Ваші шарм і красу.

Велятино

Тут серед мальовничих вулканічних гір здавна б’ють джерела термальних вод, на базі яких цілорічно діє сучасний та комфортний туристичний комплекс “Теплі води”. Місцева вода піднімається з глибини 1000 метрів, має температуру понад 36 градусів, у 33 рази вищу мінералізацію за морську та славиться великим вмістом йоду і брому. На вас чекають 3 термальні, 2 мінеральні та 5 прісних басейнів, де крім оздоровлення можна отримати великий заряд позитиву та задоволення.

Термальний басейн у Велятино

Термальний басейн у Велятино

Ужгород

Перша згадка про це вічно прикордонне місто на річці Уж датується 872 роком, воно зачарує своїм шармом і колоритом навіть найвибагливішого туриста. Прогуляйтеся історичною вулицею міста - Корзо, обов’язково огляньте найвідоміший храм міста Катедральний Хрестовоздвиженський собор (1841р.), римо-католицький костел св. Георгія (1775р.), огляньте один з найстаріших в Україні замок (ХIV ст.), Закарпатський музей народної архітектури та побуту (скансен) та обов’язково завітайте в культову корчму “Деца у нотаря”.

Ужгород, набережна

Ужгород, набережна

Барвінок

Неподалік Ужгорода в оточенні Карпат із самого серця землі піднімаються термальні води і приносять здоров’я та радість для гостей відпочинкового комплексу “Золота гора”. На Вас чекають сучасні термальні басейни із температурами вод 29 та 39 градусів на відкритому просторі. Вода є надзвичайно корисна і за своїм складом схожа за термальні води найкращих курортів Франції, Німеччини та Чехії.

Барвінок, термальні води

Барвінок, термальні води

Санаторій "Карпати"

Серед карпатських живописних гір розташувався один з найгарніших і найромантичніших палаців України - мисливський палац графів Шенборнів (1890р.). Палац оточений гарним парком з багатьма екзотичними рослинами та дивиться на нас 365 вікнами, запрошує через 12 входів у 52 кімнати.

Замок Шенборна

Санаторій "Карпати". Замок Шенборна

Пилипець

Тут з висоти 15 метрів багатьма заворожуючими каскадами між скелями скидає води в мальовничу гірську долину один з найкрасивіших водоспадів України – водоспад Шипіт. Він бере свій початок з великого підземного джерела, в одному з найгарніших місць українських Карпат – полонині Боржава. Перебування тут чудово допомагає відпочити від цивілізації та дає нові життєві сили.

Пилипець, водоспад Шипіт

Пилипець, водоспад Шипіт

Дати туру: 30.12.2021

Відпочинок у Львові: Проводи Старого року та зустріч Нового 2022 у місті Лева,

новорічно-різдвяний ярмарок, гори Карпати

від 2 750 грн.

2 750 грн/особа Проживання у готелі  “Марс”, с. Малехів (номери 2-х, 3- місні з вигодами, обов'язкова умова участь у Новорічній забаві, яку організовує готель за додаткову оплату). Деталі: marshotel.net. УВАГА! Від готелю до центра міста 7 км, вартість таксі в межах 110 грн. 

3 150 грн/особа Проживання у готелі "Едем" недалеко центру Львова (у вартість входить 2 сніданки ) hotel-edem.lviv.ua

У вартість входить: проїзд комфортабельним автобусом згідно програми, проживання (дві ночі згідно вашого вибору готелю), супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

У вартість не входять і додатково оплачуються: харчування, вхідні квитки в туристичні об’єкти, новорічна забава.

фортеця Тустань

c. Урич. Скелі де була розміщена фортеця Тустань

План туру:

1 день: приїзд до Львова, приємна зустріч з Вами на залізничному вокзалі (08:00) - виїзд на Урич (огляд наскельної фортеці) - Коростів (обід) - Захар Беркут (підйом на канатно-крісельною дорогою на г. Високий Верх) - Славсько (SPA-центр у “Двір княжої корони” або чани), трансфер до закладу проживання, поселення в готелі близько 22:00. 

2 день: сніданок і виїзд (09:00) - автобусна екскурсія містом Львів: ми з Вами побачимо собор св. Юра, Личаківське кладовище, гору Високий замок і не лише - обід (13:00) - пішохідна екскурсія містом: площа Ринок, Майстерня Шоколаду, Копальня кави, Італійський дворик, Новорічно-Різдвяна ярмарка, вільний час, трансфер до закладу проживання (о 19:00), підготовка до зустрічі Нового року - Зустріч Нового Року.

3 день: сніданок і виїзд (12:00, здача речей в камеру схову) - екскурсія трьома найвідомішими підземеллями Львова: костел Єзуїтів, Аптеки-музею, Домініканського монастиря - обід - вільний час: фотографування, смакування глінтвейну та найсмачнішої Львівської кави, 22:00 трансфер до вокзалу.

Канатно-крісельна дорога Захар Беркут

с. Волосянка. Канатно-крісельна дорога Захар Беркут

Знижки для дітей:

• Дітям до 3 років, при супроводі 2-х дорослих, без окремого місця в автобусі та при проживанні - безкоштовно.

• Дітям від 3 до 12 років, знижка від загальної вартості туру - 350 грн.

Вартість вхідних квитків:

• Личаківське кладовище: дорослий, пенсійний - 40 грн., студенти та діти - 30 грн.;

• Вірменська церква: загальний квиток - 5 грн.;

• Латинська катедра: загальний квиток 5 грн.;

• Італійський дворик: дорослі - 10 грн., пенсіонери, студенти та учні - 5 грн.

• підйом канатно-крісельною дорогою “Захар Беркут” на г. Високий Верх: загальний - 200 грн./особа, діти до 12р. - 150 грн./особа, діти до 5р. • безкоштовно;

• вхід на територію наскельної фортеці «Тустань» та музей «Історія Тустані»: загальний - 65 грн., студенти, школярі, пенсіонери - 35 грн.

• костел Єзуїтів: дорослий, пенсійний, студентський - 20 грн., діти та школярі безкоштовно;

• Аптека-музей: дорослий - 30 грн, дитячий - 20 грн;

• Домініканська церква: дорослий, пенсійний - 25 грн., студенти та школярі 15 грн.

• SPA-центр у “Двір княжої корони” (за 2 години): загальний, пенсійний, студентський - 350 грн., діти (7-14 р.) - 175 грн.;

• Славське чани (за 1,5 години): загальний, пенсійний, студентський, учнівський - 170 грн., діти до 12 років - 120 грн.

Львів новорічний

Львів. Панорама на Латинську катедру з львівської Ратуші

Пропоновані варіанти Зустрічі Нового 2020 року у Львові:

1. У ресторанах та кафе м. Львова. Вартість та програми будуть подані згодом (Орієнтовна вартість 1 300 - 2000 грн.).

2. На центральній площі міста Львова біля новорічної ялинки.

Харчування:

Обід в 1-й день - відбувається в кафе “ОК” в с. Коростів. Кожен приватно вибирає собі страви і розраховується.

Вечеря в 1-й день - відбувається в кафе у м. Львові.

Сніданок в 2-й день - відбувається в ресторані готелю. Вартість входить в ціну туру.

Обід в 2-й день - відбувається в кафе та ресторанах м. Львова на Ваш смак і вибір.

Вечеря в 2-й день - відбувається під час Новорічної забави у ресторані готелю або самостійно згідно вибору.

Сніданок в 3-й день - відбувається в ресторані готелю. Вартість входить в ціну туру.

Обід в 3-й день - відбувається в кафе та ресторанах м. Львова на Ваш смак і вибір.

Панорама Львова з Високого замку

Панорама Львова з Високого замку

Опис вхідних об'єктів:

Новий рік у Львові

Зимовий Львів напередодні Нового року особливий. Упродовж пішохідної екскурсії Ви ознайомитесь з найвизначнішими пам’ятками Львова та почуєте найцікавіші розповіді та легенди про славне місто Львів. Екскурсія проходитиме по центральній історичній частині міста, яка занесена до переліку світової спадщини ЮНЕСКО. Автобусна екскурсія познайомить нас з трьома головними принадами Львова: собором св. Юра, Личаківським кладовищем та горою Високий замок. По дорозі ми також побачимо приміщення колишнього парламенту Галичини, а зараз Університету, Львівську Політехніку, Шляхетське казино, район Стрийського парку. Ну, а у центрі міста розваг в цей час досхочу: Новорічно-Різдвяна ярмарка запропонує смаколики та напої, біля головної ялинки можна буде обрати майстер-класи до душі, послухати львівських музик і все це в супроводі аромату львівської кави та глінвейнів. Незабутнє дійство!

Львів. Новорічно-Різдвяний ярмарок

Львів. Пл. Ринок. Новорічно-Різдвяний ярмарок

Урич-Тустань

Зимові Карпати зачаровують! Ми запрошуємо Вас відвідати державний історико-культурний заповідник “Тустань” – одне з найгарніших і наймальовничіших місць в Україні. Це гряда каменів-пісковиків у вигляді скель посеред Карпат, які утворилися 25 млн. років тому і створили мальовничий комплекс екзотичних форм і витворів.

c. Урич. - фортеця Тустань

c. Урич. Фортеця Тустань

Тустань була важливим стратегічним пунктом і входила у єдину систему Карпатської лінії оборони південно-західних кордонів Київської Русі, а потім Галицько-Волинського князівства. У ІХ-ХІІІ ст. на скелях був оборонний комплекс, митниця і місто-фортеця, центральна частина укріплень займала 3 гектари.

Не тільки в Україні, але і у всій Європі нема до цього часу збережених дерев’яних фортець Х-ХІІІ ст., що ставить Тустань в ряд унікальних пам’яток давньоруської архітектури домонгольського періоду.

Волосянка. Комплекс «Захар Беркут»

Щоб піднятися до хмар і побачити справжню красу карпатських гір, запрошуємо Вас проїхати канатно-крісельною дорогою на вершину Високий верх (1243м.). З оглядового майданчика відкривається чудова панорама Сколівських Бескидів, Ґорґанів та Полонинських Карпат. Саме цими стежками ходив відомий Захар Беркут, та за народними переказами, потопив могутнє монгольське військо.

с. Волосяека, гора Великий Верх

с. Волосяека, гора Великий Верх

Панорама з г. Великий Верх

с. Волосянка.  Панорама з г. Великий Верх

Екскурсія підземеллями Львова

Ми відвідаємо найвідоміші підземелля: Домініканського монастиря, Аптеки-музей та костелу Єзуїтів. Ми побачимо підземелля колишнього костелу Петра і Павла ордену єзуїтів, в які Ви потрапите через барокові ковані двері, оглянете рештки княжих мурів (ХІV ст.), фрески (1741-1742 р.), різьблений алебастровий саркофаг (ХVІІІ ст.). А от привид Чорного монаха, зможуть побачити лише найуважніші туристи. І наостанок ми відвідаємо підземелля Домініканської церкви. Вчені припускають, що колись це був перший ярус княжого палацу Лева Даниловича. Тут ми побачимо келію монаха-аскета і зал катувань, а також дізнаємось про таємничі історії людей, пов'язаних із цим храмом.

Львів. Собор св. Юра

Львів. Собор св. Юра

Домініканський собор

Львів. Інтер’єр Домініканського собору

Новорічна забава

Новорічна Забава:«Як Новий рік зустрінеш так його і проведеш» всім відомий вислів. Тому пропонуємо провести його весело у затишній львівській атмосфері з музикантами, запальними танцями, веселими конкурсами та сюрпризами. Новорічна забава відбуватиметься у ресторані готелю, де проживатиме група або у ресторанах міста, залежить від Вашого вибору. За бажанням можна зустріти Новий 2022 Рік разом з багатьма львів’янами та туристами біля Новорічної ялинки.

Дати туру: 11.09.2021, 25.09.2021, 09.10.2021, 23.10.2021

Боржавські полонини, похід на Боржаву, гори Гимба, Великий Верх, Плай, фантастичні карпатські пейзажі

План туру: виїзд зі Львова (07:00)Пилипець (підйом канатно-крісельною дорогою на гору Гимба) – пішохідний перехід по хребту Боржава (маршрут Гимба – Великий Верх – Плай – спуск у селище Воловець) – Воловець (посадка в автобус) – Львів (повернення до 24:00).

Увага! Ця мандрівка відбувається паралельно із туром “Озеро Синевир та водоспад Шипіт”, тому у випадку несприятливих погодних умов чи інших причин можна за доплату безпосередньо в день подорожі поїхати на цей тур. Також можливе очікування автобуса, який буде повертатися із Синевира через селище Воловець 1-2 години.

Полонина Боржава

Надзвичайно мальовничий, легкодоступний та популярний серед туристівгірський масив на Полонинському хребті українських Карпат. Боржавський хребет має загальну довжину біля 50 кілометрів і є найдовшою полониною Закарпаття. Над лінією букових лісів майже весь масив вкривають славнозвісні Боржавські полонини, де щедро ростуть кущі чорниць та брусниць на радість всіх мандрівників. Під час пішохідного походу слід піднятися на гору Великий Верх (1598 м), вона є центром ландшафту, на ній сходяться два головні боржавські хребти і відкриваються дуже гарні панорами довколишніх гір. На горі Плай (1323м) знаходиться метеостанція, де колись працював Герой України – В’ячеслав Чорновіл. Похід на Боржаву підходить всім хто любить гори, а особливо початківцям, бо є досить простим і приємним, так як можна піднятися крісельною дорогою до підніжжя гори Гимба на висоту 1160 м, а далі вже йти по відносно рівних ділянках хребта. Запрошуємо мандрувати разом з нами, щоб оглянути одні з фотогенічних місць нашої країни, відпочити від цивілізації та набратися життєвої енергії.

Технічна інформація:

 • Довжина маршруту полониною Боржава (від вершини канатної дороги до селища Воловця) – 15км.
 • Тривалість орієнтовного переходу по боржавських полонинах (від вершини канатної дороги доселища Воловця) – 5-6 годин.
 • Перепад висот при підйомі 450 метрів, перепад висот при спуску – 1 100 метрів.
 • Маршрут розрахований на середньостатистичну групу фізично здорових людей.
 • Участь в екскурсії на Боржавський хребет не вимагає попередньої підготовки чи досвіду.
 • Під час сходження і спуску категорично забороняється вживання алкоголю.

Що взяти з собою в пішохідний похід на Боржаву:

 • документ, що засвідчує вашу особу (паспорт);
 • зручне водонепроникне взуття (бажано гірські трекінгові черевики з високим шнуруванням тапротектором типу "вібрам");
 • куртка вітрозахисна з капюшоном, бажано водонепроникна, штани вітрозахисні, такі, що не утруднюють рух, светр теплий або куртка типу "полар", головний убір (капелюх, бандана), дощовик;
 • запасний комплект одягу (можна буде залишити в автобусі);
 • наплечник (рюкзак);
 • вода (1–1,5 літра на особу);
 • їжу для перекусів під час сходження (канапки, шоколад, термос з гарячим чаєм чи кавою);
 • необхідні ліки (індивідуальна аптечка), якими Ви користуєтесь, лейкопластир.

ВАРТІСТЬ ТУРУ: 499 ГРН З ОСОБИ

У вартість ВХОДИТЬ:

 • проїзд комфортабельним автобусом;
 • супровід гірського провідника;
 • супровід гіда-екскурсовода;
 • екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах;
 • страхування на час подорожі.

У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються: 

 • вхідні квитки в туристичних об’єктах;
 • харчування.

Вартість вхідних квитків:

 • підйом на крісельно-канатній дорозі на гору Гимба (в одну сторону): загальний – 80 грн., діти до 10 років – 60 грн.

Харчування:

Сніданок у 1-й день – відбувається на Ваш смак і вибір у кафе швидкого харчування «Окей» с.Коростів.

Обід у 1-й день – відбувається самостійно на полонині Боржава, кожним приватно своїми продуктами.

Вечеря у 1-й день – відбувається на Ваш смак і вибір у кафе швидкого харчування «Окей» с.Коростів.

Дати туру: 17.10.2021, 21.10.2021, 24.10.2021, 28.10.2021, 31.10.2021, 03.11.2021, 07.11.2021, 10.11.2021, 14.11.2021, 17.11.2021, 21.11.2021, 24.11.2021, 28.11.2021, 01.12.2021, 05.12.2021

Знайомство з традиціями Бойківського весілля

Бойківські вечорниці повертають нас до духовних джерел самобутнього українського етносу. Під мелодію чарівної скрипки, неповторної сопілки, під звуки акордеона, клич бубна староста і старостіна вітають подорожніх хлібом-сіллю та запрошують до просторої зали ресторану «Верховина».

Вас зустрінуть молодята з хлібом та сіллю, колоритна ведуча запросить до столу та розкаже про традиції Бойківського краю, запальні музики запросять до запальної коломийки.

А який бойко може обійтися без солом’яного капелюха, а бойкиня - без квітучої пов’язки зі стрічками на голові. За мить уся святкова зала «рясніє» цим ужитковим атрибутом горян. Вечорниці розпочинаються виставою «Бойківське весілля» з усім прадавнім ритуалом. Дзвенять келихи, лунають пісні: «Розпрягайте, хлопці, коней», «Палала сосна, палала…» та багато інших. Оголошується танець молодих, де поряд з ними кружляти мають право лише молодиці. Не обходиться без традиційного «гірко». Ця «процедура» особливо до вподоби гостям, адже приїхали вони, щоб відпочити, набратися свіжих вражень та повернутись до своїх далеких домівок збагаченими духовно. Тому разом з імпровізованою молодою і молодим курортні пари й собі припадають одне до одного в гарячих і солодких обіймах.

А ще - народні танці, традиційні забави, ігри, конкурси , смачна українська кухня (сало з часником, самогон, квашені огірочки, грибна юшка). Буде весело.

 • Виїзд: четвер, неділя (16:00).
 • Тривалість програми: 5 год.
 • Відстань: 15 км

ВАРТІСТЬ: 270 грн.

У вартість включено: проїзд, супровід гіда-екскурсовода, харчування та шоу програма.

Додатково оплачується: за бажанням додатково спиртні напої.

Экскурсия из Сходнице к озеру Синевир

 

Автобусно-пешеходная экскурсия из Сходницы к озеру Синевир. Экскурсия предусматривает пересмотр Латирского и Синевирского перевалов, курортов Воловец, Соймы, канатно-кресельной дороги в Межигорье, парка и озера Синевир.

 

Озеро Синевир из Сходницы

 

Озеро Синевир является самым большим озером в Карпатах и визитной карточкой Карпат. Оно расположено на высоте 989 метров над уровнем моря и является постоянно холодным.

 

Озеро Синевир

 

Выезд: 07:00.     Возвращение: 20:30.

Программа тура:

07:00 Выезд из Сходницы

Остановки: источник №3, отель "Киевская Русь", отель "ДиАнна", рынок, автостанция, источник №2с, «зеленый магазин», источник №25.

09:00 Воловец

Воловецкий перевал, гора Менчул, обзор панорамы склона Боржавских долин, гора Великий Верх, гора Плай, фото на фоне панорамы гор.

11:00 Соймы

Дегустация закарпатских минеральных вод курорта Соймы.

 

Центр реабилитации бурого медведя

 

12:00 Синевир

Синевирский перевал. Центр реабилитации бурого медведя. Самое большое высокогорное озеро Карпат Синевир, которое находится на высоте 989 м над уровнем моря. Легенды озера, прогулка по территории национального природного парка Синевир, катание на лошадях, панорамные фото на фоне гор, сувенирный рынок, гуцульская кухня.

16:00 Межгорье

Межгорье. Проезд трехместной канатно-кресельной дорогой на г. Маковица. Гора Маковица достигает высоты 753 м над уровнем моря, а длина подъемника 950 метров.

 

Гора Маковица

 

СТОИМОСТЬ ЭКСКУРСИИ: 500 грн.

В стоимость экскурсии включено:

• проезд комфортным автобусом;

• сопровождение гида-экскурсовода;

• экскурсионное обслуживание;

• страхование на время путешествия.

В цену не включено:

• входы в туристические объекты;

• канатно-кресельная дорога;

• питание.

Экскурсия из Сходнице до крепости "Тустань"

 

Автобусно-пешеходная экскурсия по Сходнице в с. Урыч с посещением музея "Бойкивска хата", музея истории крепости "Тустань", скального комплекса "Камень", источник, с угощением бойкивской кухни.

Выезд: ежедневно с 14:00 (зимой в 10:00). Возвращение: 18:00 (зимой в 14:00).

 

 

Программа тура:

14:00 Выезд из Сходницы

Остановки: источник №3, гостиница "Киевская Русь", гостиница "ДиАнна", рынок, автостанция источник №2с, "зеленый магазин", источник №25.

14:30 Крушельница

Подвесной мост в с. Крушельница, виды на г. Парашку и Сколевские Бескиды, памятник воинам УПА.

Дегустация домашних выпечек и сладостей (факультативно).

15:15 Крепость "Тустань"

Культурный центр с. Урыч, старинный бойковский дом - музей в стиле лофт ("музей мусора"), предметы быта, жернова, керосиновая лампа, бойковская печь, горница и кухня.

 

 

Урич. Музей истории крепости "Тустань" - важного опорного пункта времен Киевской Руси и Галицко-Волынского княжества. 3D модель и макет крепости. Артефакты, найденные во время археологических раскопок. Рассказы о наскальном оборонном комплексе, который имел функцию пограничного пункта и таможни. Возможность сделать фото в средневековых доспехах и приобрести сувениры.

Скальный комплекс "Камень". Прогулка по территории национального парка Сколевские Бескиды. На скалах сохранились солярные знаки петроглифы (оставленные нашими предками 2000 лет назад), остатки кладки стен, пещеры и каменные срубы и степени, цистерна для воды, были найдены во время археологических раскопок. Часовня-колодец, фестивальная поляна, селфи на память, дегустация наливок и настоящая бойковская кухня.

 

 

17:45 Возвращение в Сходницу

СТОИМОСТЬ ЭКСКУРСИИ: 170 грн.

В стоимость экскурсии включено:

• проезд комфорным автобусом еврокласса;

• сопровождение гида-экскурсовода;

• страхование на время путешествия;

• экскурсионное обслуживание.

В стоимость экскурсии не входит:

• входы в музеи;

• напитки.

ГРУПОВОЙ ТУР "КАРПАТСКИЙ РЕЛАКС"

4 дня / 3 ночи

Бальнеологические курорты Трускавец и Сходница, крепость «Тустань», курорт «Захар Беркут», Каменецкий водопад, термальные бассейны Закарпатья, великолепные горы и пейзажи ждут ВАС!

Даты тура: под заказ
(для организованных групп от 10 до 15 человек)

ПЛАН ТУРА

ДЕНЬ 1
09:00 – 13:00 Встреча в Трускавце в отеле «Династия». Заселение.
13:00 – 13:30 Обед в отеле.
14:00 Выезд на экскурсию «Сходница - Урыч».
18:30 Возвращение с экскурсии.
19:00 – 20:00 Ужин в отеле. Ночлег.

ДЕНЬ 2
08:00 – 08:30 Завтрак в отеле.
09:00 Выезд на экскурсию «Мукачево - Берегово / Косино».
Обед в дорогу (от отеля).
Ужин в «Pereval Bistro&Cafe».
21:30 Возвращение с экскурсии. Ночлег.

ДЕНЬ 3
08:00 – 08:30 Завтрак в отеле.
08:30 Выезд на экскурсию «Высокий Верх - Захар Беркут».
Обед в дорогу (от отеля).
17:00 Возвращение с экскурсии.
19:00 – 21:00 Улучшенный ужин в отеле. Ночлег.

ДЕНЬ 4
09:00 – 09:30 Завтрак в отеле.
12:00 – 13:00 Выселение из отеля.

ТРАНСПОРТ

Поезд (самостоятельно) в Трускавец или автобус.

В случае приезда в Трускавец скорее указанной даты в туре и выезда позже указанной даты в туре, поселение в отель со скидкой - 150 грн. с человека в сутки!

Протокол проведения тура с учетом ограничений через коронавирус (COVID-19):

 • этот тур проводится с соблюдением рекомендаций МОЗ;
 • просим всех путешествующих иметь с собой средства индивидуальной защиты (маску и антисептик);
 • транспортные средства проходят влажную уборку моющими и дезинфицирующими средствами перед каждым рейсом;
 • в отельных номерах проводится влажная уборка моющими и дезинфицирующими средствами, в кафе присутствуют антисептики;
 • питание в отеле происходит с рассадкой гостей за отдельные столы;
 • при осмотре туристических объектов рекомендуем придерживаться безопасной дистанции в отношении других людей;
 • в случае усиления карантинных мероприятий этот тур будет перенесен (если вам не подойдет новая дата, а также альтернативные варианты туров - мы вернем уплаченные средства в полном объеме).

ЭКСКУРСИИ

«Сходница - Урыч»

Сходниця - поселок городского типа и сегодня является всеукраинским бальнеологическим курортом имени Емельяна Стоцкого.

Основное сокровище Сходницы - минеральные источники. Для туристов сегодня доступны воды из 10 источников. Здесь есть минеральные воды типа ''Нафтуся'', ''Боржоми" и знаменитая "Сходницкая содовая".

Живописные Урицкие скалы - не только выдающийся природный, но и археологический памятник. Здесь найдены остатки стен и строительных конструкций, которые являются остатками древнерусской крепости Тустань (XI-XIII вв).

Защитники крепости в течение долгого времени оказывали сопротивление монголо-татарам. В скалах вырублены гроты, подскальные коридоры и колодцы. Поднявшись вверх по лестнице можно увидеть все величие этого сооружения и живописные виды на фоне гор. Ежегодно здесь проводится фестиваль ''Тустань" - неповторимое культурно-художественное явление, призванное популяризировать украинскую самобытность и познакомить гостей с уникальной историей края

Дополнительные затраты:

 • вход в заповедник к крепости "Тустань" (65 грн. со взрослого и 35 грн. с ребенка).

«Мукачево - Берегово»

Знакомство с летней охотничьей резиденцией семьи Шенборнов-Бухгаймив - замок графа Шенборна.

Переезд в г. Мукачево с экскурсией в замок Паланок - средневековую крепость, построенную на горе вулканического происхождения.

Дополнительные затраты:

 • входные билеты во все замки - примерно 110 грн. со взрослого.

На выбор!

Вариант 1

Оздоровление и купание в термальных водах в г. Берегово (на венгерском Бергсас). Этот город является основным центром венгерской культуры Закарпатья.

Дополнительные затраты:

 • купание в термальном комплексе «Жаворонок» (220 грн. - 2 часа);
  дети до 120 см бесплатно, от 120-150 см (110 грн. - 2 часа.).

Вариант 2

Косино - современный оздоровительно-рекреационный комплекс в Закарпатье, а также и популярная туристическая аттракция.

Находится в селе Косонь Береговского района, на теритрии 200-летнего дубового гая.Термальна вода комплекса поднимается из скважины 1190 метров и закачивается в бассейны с температурой + 41 градусов. Вода богата на железо, натрий, калий, фтор, цинк и другие микроэлементы. На территории комплекса размещены 7 бассейнов, 4 из которых являются термальными.

Дополнительные затраты:

 • купание в термальном комплексе «Косино» (450 грн. - 3 часа);
  дети до 150 см. (бесплатно), выше 150 см (450 грн. - 3 часа);
  воины АТО (300 грн. - 3 часа).

«Высокий Верх – Захар Беркут»

Высокий Верх - горная вершина Сколивского района, которая размещена в селе Волосянка на высоте 1242 м над уровнем моря.

Рядом с ней находится известный горнолыжный комплекс "Захар Беркут".

Подъем на гору осуществляется на парнокресельной канатной дороге длиной около 2800 м (35 мин. в одну сторону).

Великолепная панорама гор захватывает дух. Летом здесь можно собирать чернику и малину, а также покататься на лошадях и квадроциклах.

Зимой - полноценный горнолыжный курорт в самом сердце Карпат. Трассы длиной 9000 м обслуживают кресельный и три бугельных подъемника, а также мультилифт для детей. Также есть возможность покататься на санках и снегоходах.

Поход в Каменецкий водопад - чудо природы с каскада воды высотой 7 м, что находится в Национальном природном парке ''Сколевские Бескиды''.

Дополнительные затраты:

 • кресельный подъемник парного типа (200 грн. со взрослого и 150 грн. с ребенка), въезд на водопад Каменка (40 грн.).

СТОИМОСТЬ ТУРА:

 • от 2350 грн. с взрослого;
 • от 2230 грн. с ребенка в возрасте от 6 лет при размещении в отеле на основном месте в номере;
 • от 1850 грн. с взрослого и ребенка старше 6 лет при размещении в отеле на дополнительном месте в номере.

В стоимость ВХОДИТ: проживание в отеле (3 ночи), питание по программе, проезд автобусом во время экскурсий, сопровождение гида-экскурсовода, экскурсионное обслуживание в туристических объектах.

В стоимость НЕ ВХОДИТ: входные билеты в туристические объекты и личные дополнительные расходы во время экскурсий.

ПРОЖИВАНИЕ

Проживание (3 ночи) включено в стоимость.

Размещение происходит в Трускавце в отеле «Династия» по адресу ул. Ивасюка, 3-А в однокомнатных двуместных номерах.

Выбрать номер можно при заказе тура.

Размещение детей до 6 лет без предоставления дополнительного места - бесплатно.

Подробнее об отеле здесь.

ПИТАНИЕ

ДЕНЬ 1

Обед и ужин в отеле (включен).

ДЕНЬ 2

Завтрак в отеле (включен).

Обед в дорогу от отеля (включен).

Ужин на границе Закарпатской и Львовской области в «Pereval Bistro&Cafe» (по заказу / до 100 грн.).

ДЕНЬ 3

Завтрак в отеле (включен).

Обед в дорогу от отеля (включен).

Улучшенный ужин в отеле (включен).

ДЕНЬ 4

Завтрак в отеле (включен).

Стоимость дополнительного питания в отеле: завтрак - 40 грн., обед - 75 грн., обед в дорогу - 60 грн., ужин - 60 грн., улучшенный ужин - 120 грн. (с взрослого и детей от 12 лет) и 70 грн. (для детей от 6 до 12 лет.).

Предложения по питанию в отеле (возможно предварительный заказ):

 • завтрак: масло сливочное, сыр, колбаса салями, сосиски, яичница, блины в ассортименте, запеканки (творожная, яблочная, рисовая), каши молочные в ассортименте, каши с сухофруктами, макароны, котлеты;
 • обед: первые блюда - борщ, бульон куриный, суп с фрикадельками, суп овощной, вторые блюда - отбивная (курятина или свинина), котлета по домашнему, колбаски запеченные, голени запеченные, вареники, пельмени, гуляш, мясо запеченное (свинина или курятина) под соусом, гарниры в ассортименте;
 • ужин: салаты в ассортименте, мясные блюда, гарниры, булочные изделия, чай.
 • улучшенный ужин: шашлык, картофель с салом, запеченные овощи на мангале.

СКИДКА 10% ДЛЯ:

 • организованных групп 10 -15 человек;
 • туристических фирм;
 • воинов АТО.
Дати туру: 12.09.2021, 19.09.2021, 26.09.2021, 03.10.2021, 10.10.2021, 17.10.2021, 24.10.2021, 31.10.2021

Карпатська фортеця Тустань, водоспад Кам’янка, канатна дорога "Захар Беркут” та Сколівські Бескиди
 
План туру: виїзд зі Львова (08:00)Урич (огляд музею і наскельної фортеці) – Коростів (обід) – Волосянка "Захар Беркут” (підйом на гору Високий верх канатно-крісельною дорогою) – Кам’янка (огляд водоспаду) – Львів (повернення о 22:00).
 
Гора Високий верх. Панорами Карпат
 
На Вас чекають:
 
Волосянка. Комплекс "Захар Беркут”. Щоб піднятися до хмар і побачити справжню красу карпатських гір, запрошуємо Вас проїхати канатно-крісельною дорогою на вершину Високий верх (1243м.). З оглядового майданчика відкривається чудова панорама Сколівських Бескидів, Ґорґанів та Полонинських Карпат.
 
Гора Високий верх. Підйом на канатці
 
Гора Високий верх. Панорами Карпат
 
Кам’янецький водоспад. Кам’янецький водоспад – диво природи, це каскад водоспадів висотою 7 метрів, який знаходиться в Національному природному парку "Сколівські Бескиди”. Вважається, що якщо дівчина зранку скупається у водоспаді, то протягом року вдало вийде заміж.
 
Кам’янка. Каскад водоспадів на річці Кам’янка
 
Урич - Тустань. Державний історико-культурний заповідник "Тустань” – одне з найгарніших і наймальовничіших місць в Україні. Це гряда каменів-пісковиків у вигляді скель посеред Карпат, які утворилися 25 млн. років тому і створили мальовничий комплекс екзотичних форм і витворів.
 
Наскельна фортеця "Тустань”
 
Тустань була важливим стратегічним пунктом і входила у єдину систему Карпатської лінії оборони південно-західних кордонів Київської Русі, а потім Королівства Русі. У ІХ-ХІІІ ст. на скелях був оборонний комплекс, митниця і місто-фортеця, центральна частина укріплень займала 3 гектари.
 
Урич. Капличка із лікувальною водою
 
Не тільки в Україні, але і у всій Європі нема до цього часу збережених дерев’яних фортець Х-ХІІІ ст., що ставить Тустань в ряд унікальних пам’яток давньоруської архітектури домонгольського періоду.
 
ВАРТІСТЬ ТУРУ: 395 грн з особи.
 
У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в музеях та національних парках, страхування на час подорожі.
 
Додатково оплачуються: вхідні квитки в музеї, національні парки та харчування.
 
Знижки для дітей:
 
- Дітям до 6 років (включно), при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі - безкоштовно;
 
- Дітям до 12 років (включно) знижка від загальної вартості туру 50 грн./особа.
 
Вартість вхідних квитків:
 
- підйом канатно-крісельною дорогою “Захар Беркут” на г. Високий Верх: загальний – 250 грн./особа, діти ростом 120-140 см – 150 грн./особа, діти до 120 см – безкоштовно;
 
- водоспад Кам’янка Національного парку «Сколівські Бескиди»: загальний, пенсійний, студентський – 12 грн., школярі – 6 грн.;
 
- вхід на територію наскельної фортеці «Тустань» та музей «Історія Тустані»: загальний - 65 грн., студенти, школярі, пенсіонери - 35 грн.
 
Харчування:
 
Обід відбудеться в кафе с. Славсько.  Орієнтовна вартість 120 грн/особа.
Меденицкий зоопарк "Лимпопо" - зоологический парк местного значения. Площадь зоопарка около 4 га. Это крупнейший в Львовской области частный зоопарк.
 
 
Здесь проживает более 500 животных - представителей различных видов фауны из разных континентов мира, в том числе из Южной Америки и Австралии.
 
 
 
 
Среди завезенных немало редких и уникальных. Это белые и уссурийские тигры, белые львы, медведи, белые волки, леопарды трех видов, черные ягуары, а также единственные в Украине канадские рыси и много других интересных экземпляров. Большинство животных содержится в просторных вольерах.
 
 
 
 
 
На территории зоопарка расположены кафе, летний дворик, площадка для детей и сувенирная лавка.
 
 
Выезд - приезд: ежедневно (14:30 - 18:00)
 
Расстояние: 30 км
 
СТОИМОСТЬ: 170 грн.
 
В стоимость включено: проезд.
 
Дополнительно оплачивается: стоимость билетов - взрослый 110 грн., детский 80 грн., дети до 5 лет посещают бесплатно.
Высокий Верх - горная вершина Сколивского района, которая размещена в селе Волосянка на высоте 1242 м над уровнем моря.
 
Высокий Верх
 
Рядом с ней находится известный горнолыжный комплекс "Захар Беркут".
 
Подъем на гору осуществляете на парнокресельной канатной дороге длиной около 2800 м (35 мин. в одну сторону).
 
Экскурсия с Трускавца - Высокий Верх
 
Высокий Верх с Трускавца
 
Великолепная панорама гор захватывает дух. Летом здесь можно собирать чернику и малину, а также покататься на лошадях и квадроциклах.
 
Зимой - полноценный горнолыжный курорт в самом сердце Карпат. Трассы длиной 9000 м обслуживают кресельный и три бугельных подъемника, а также мультилифт для детей. Также есть возможность покататься на санках и снегоходах.
 
 
 
Поход на Каменецкий водопад - чудо природы с каскада воды высотой 7 м, что находится в Национальном природном парке '' Сколевские Бескиды ''.
 
 
 

Выезд - приезд: ежедневно (09:00 - 18:00)

Расстояние: 100 км

СТОИМОСТЬ: 300 грн.

В стоимость включено: проезд, сопровождение гида-экскурсовода, экскурсионное обслуживание.

Дополнительно оплачивается: кресельный подъемник парного типа (250 грн. со взрослого и 150 грн. с ребенка), въезд на водопад Каменка (50 грн.).

Дати туру: 16.10.2021, 17.10.2021, 19.10.2021, 21.10.2021, 23.10.2021, 24.10.2021, 26.10.2021, 28.10.2021, 30.10.2021, 31.10.2021, 02.11.2021, 04.11.2021, 06.11.2021, 07.11.2021, 09.11.2021, 11.11.2021, 13.11.2021, 14.11.2021, 16.11.2021, 18.11.2021, 20.11.2021, 21.11.2021, 23.11.2021, 25.11.2021, 27.11.2021, 28.11.2021, 30.11.2021

Сходница - поселок городского типа и сегодня есть всеукраинским бальнеологическим курортом имени Емельяна Стоцкого.
 
 
Основное сокровище Сходницы - минеральные источники. На сегодня доступны воды из 10 источников. Здесь есть минеральные воды типа ''Нафтуся '', ''Боржоми" и знаменитая "Сходницкая содовая".
 
 
 
Живописные Урицкие скалы - не только сказочная природа, но и археологическая достопримечательность. Здесь найдены остатки стен и строительных конструкций, которые являются остатками древнерусской крепости Тустань (XI-XIII вв).
 
 
Защитники крепости в течение долгого времени оказывали сопротивление монголо-татарам. В скалах вырублены гроты, подскальные коридоры и колодцы. Поднявшись вверх по лестнице можно увидеть все величие этого сооружения и живописные виды на фоне гор. Ежегодно здесь проводится фестиваль ''Тустань" - неповторимое культурно-художественное явление, призванное популяризировать украинскую самобытность и познакомить гостей с уникальной историей края.
 
 
 
Выезд - приезд: вторник, четверг, суббота, воскресенье (13:30 - 18:00).
 
Расстояние: 30 км
 
СТОИМОСТЬ: 220 грн.
 
В стоимость включено: проезд, сопровождение гида-экскурсовода, экскурсионное обслуживание в заповеднике.
 
Дополнительно оплачивается: вход в заповедник в крепость (80 грн. со взрослого и 40 грн. с ребенка).
Дати туру: 16.10.2021, 23.10.2021, 30.10.2021, 06.11.2021, 13.11.2021, 20.11.2021, 27.11.2021, 04.12.2021

Карпатский трамвай - уникальное путешествие узкоколейной железной дорогой заповедником Ширковець, что в Выгоде, Ивано-Франковской области.
 
 
 
Трамвайчик повезет Вас вдоль берегов реки Мизунка, сказочными местами, которые превращаются в настоящую экзотику.
 
 
 
Здесь можно попробовать целебные минеральные источники типа ''Нафтуся ' и ''Дзюркач''. Мизунские водопады и горы, нависающие над поездом, реки, которые проходят так близко от пути, создают незабываемые впечатления...
 
 
 
Далее в село Гошев на Ясной Горе к Гошевскому монастырю, который считается одним из величайших религиозных и историко-архитектурных святынь Западной Украины.
 
 
Выезд - приезд: суббота  (12:45 - 21:00).
 
Расстояние: 80 км
 
СТОИМОСТЬ: 300 грн.
 
В стоимость включено: проезд, сопровождение гида-экскурсовода, экскурсионное обслуживание.
 
Дополнительно оплачивается: путешествие на трамвайчике (взрослые - 200 грн., дети - 100 грн.).
Дати туру: 16.10.2021, 17.10.2021, 19.10.2021, 21.10.2021, 23.10.2021, 24.10.2021, 26.10.2021, 28.10.2021, 30.10.2021, 31.10.2021, 02.11.2021, 04.11.2021, 06.11.2021, 07.11.2021, 09.11.2021, 11.11.2021, 13.11.2021, 14.11.2021, 16.11.2021, 18.11.2021, 20.11.2021, 21.11.2021, 23.11.2021, 25.11.2021, 27.11.2021, 28.11.2021, 30.11.2021

Скально-пещерный комплекс «Скалы Довбуша» - уникальный памятник истории и природы государственного значения. Расположен в урочище Бубнище на территории Поляницкого регионального парка.
 
Скелы Довбуша
 
 
 
 
Неповторимое по своим формам и размещению скопления гигантских скал и камней, которые на фоне букового леса отражают уникальные пейзажи. Пещерные помещения, ямы, таинственные ходы и тропы, чертовое ущелье (22 см), водопад на реке Сукиль, а также вкусная кухня в колыбе ''Ватра'', создают незабываемые впечатления.
 
 
 
 
Выезд - приезд: вторник, четверг, суббота, воскресенье (14:00 - 21:00).
 
Расстояние: 70 км
 
СТОИМОСТЬ: 300 грн.
 
В стоимость включено: проезд, сопровождение гида-экскурсовода, экскурсионное обслуживание по заповеднику.
  
Дополнительно оплачивается: въезд и подъем автобусом к скалам (60 грн.). 
 
Дати туру: 17.10.2021, 21.10.2021, 24.10.2021, 28.10.2021, 31.10.2021, 04.11.2021, 07.11.2021, 11.11.2021, 14.11.2021, 18.11.2021, 25.11.2021, 28.11.2021, 02.12.2021, 05.12.2021

Озеро Синевир считается одной из визитных карточек Украинских Карпат. Его еще называют Морским глазом или озером     влюбленных.
 
 
 
Расположен на высоте 989 метров над уровнем моря. Средняя глубина составляет 8-10 метров, максимальная - 24.
 
 
В прозрачной воде хорошо чувствует себя форель. Здесь очень живописные виды на фоне стройных елей возрастом 140-160 лет. Посреди озера есть небольшой островок к которому можно прокатиться на плотах. Отсюда и название-Морской глаз.
 
 
По дороге к озеру заезд на канатную дорогу с подъемом на гору Маковица. Живописные горы и река Рике.
 
 
Дегустация источников Соймы и Келечинське. Водопад Девичья коса (9 м), заповедник бурых медведей и горные перевалы.
 
 
Выезд - приезд: четверг, воскресенье (9:00 - 21:00).
 
Расстояние: 200 км
 
СТОИМОСТЬ: 430 грн.
 
В стоимость включено: проезд, сопровождение гида-экскурсовода, экскурсионное обслуживание по заповеднику
 
Дополнительно оплачивается: в будние дни - канатная дорога на гору Маковица, въезд в заповедник, подвоз автобусом до озера Синевир и вход в парк бурых медведей (230 грн.), в выходные и праздничные дни идем пешком к озеру Синевир, тогда расходы составят (180 грн.).
Дати туру: 17.10.2021, 20.10.2021, 24.10.2021, 27.10.2021, 31.10.2021, 03.11.2021, 07.11.2021, 10.11.2021, 14.11.2021, 17.11.2021, 21.11.2021, 24.11.2021, 28.11.2021, 01.12.2021, 05.11.2021

Косино - сучасний оздоровчо-рекреаційний комплекс на Закарпатті, а також і популярна туристична атракція.
 
Термальные бассейны Косино
 
 
Знаходиться у селі Косонь, Берегівського району, на теритрії 200-літнього дубового гаю.Термальна вода комплексу піднімається із свердловини 1190 метрів і закачується у басейни з температурою + 41 градусів. Вода багата на залізо, натрій, калій, фтор, цинк та інші мікроелементи. На території комплексу розміщені 7 басейнів, 4 з яких є термальними.
 
 
 
 
Кран Здоров'я - найвищий у світі фонтан - ілюзія з термальною водою, а також найбільший фонтан-джакузі з пивом, вином, палінкою та кавою.
 
 
 
Чергування гарячої та холодної води благотворно впливає на імунну та вегетативну нервову системи.
 
 
 
Виїзд - приїзд: середа, неділя (09:30 - 21:30)
 
Расстояние: 230 км
 
ВАРТІСТЬ: 450 грн.
 
У вартість включено: проїзд, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в музеї.
 
Додатково оплачується: вхідні квитки в музей- замок "Паланок” (60 грн.), купання в термальних басейнах  (450 грн. - 3 год. + оренда шафи - 50 грн.). Діти до 150 см користуються комплексом безкоштовно.
Дати туру: 17.10.2021, 20.10.2021, 24.10.2021, 27.10.2021, 31.10.2021, 03.11.2021, 07.11.2021, 10.11.2021, 14.11.2021, 17.11.2021, 21.11.2021, 24.11.2021, 28.11.2021, 01.12.2021, 05.11.2021

Увлекательное путешествие в загадочное Закарпатье
 
Замок графа Шенборна
 
Знакомство с летней охотничьей резиденцией семьи Шенборнов-Бухгаймив - замок графа Шенборна.
 
 
 
Далее переезд в г.. Мукачево с экскурсией в замок Паланок - средневековую крепость, построенную на горе вулканического происхождения.
 
 
 
Оздоровление и купание в термальных водах в г. Берегово (на венгерском Бергсас). Этот город является основным центром венгерской культуры Закарпатья.
 
 
Термальные бассейны в Берегово
 
Выезд - приездсреда, воскресенье (09:30 - 21:30).
 
СТОИМОСТЬ: 450 грн.
 
В стоимость включено: проезд, сопровождение гида-экскурсовода, экскурсионное обслуживание по городу и в музеях.
 
Дополнительно оплачивается: входные билеты во все музеи (вместе 170 грн.), купание в термальном комплексе "Жаворонок" (250 грн. - 2 часа.).
Дати туру: 17.10.2021, 22.10.2021, 24.10.2021, 29.10.2021, 31.10.2021, 05.11.2021, 07.11.2021, 12.11.2021, 14.11.2021, 19.11.2021, 21.11.2021, 26.11.2021, 28.11.2021

В гости к гуцулам. Яремче - самый известный климатический курорт Прикарпатья и является его центром зеленого туризма.
 
 
Известным здесь есть сувенирный рынок с разнообразным товаром здешних мастеров и является полноценным туристическим объектом.
 
 
Мимо внимания не пройдет и известный Яремчанский водопад Пробий, что на реке Прут.
 
 
Курорт Ворохта является центром подготовки украинских спортсменов по прыжкам с трамплина и биатлона. И самое главное - это горнолыжная страна Буковель, которая является крупнейшим горнолыжным курортом Украины. Расположен на высоте 920 метров над уровнем моря. Самая высокая точка курорта - гора Долгая (1372м). Здесь расположены 63 трассы всех уровней сложности, общей протяженностью 60 км.
 
 
 
Подъем на парнокресельном подъемнике на гору Буковель (1127 м) позволит полюбоваться здешними пейзажами и увидеть самую высокую вершину Карпат - Говерлу.
 
 
 
Выезд - приезд: пятница (09:30 - 22:00), воскресенье (05:30 - 20:00).
 
Расстояние: 240 км
 
СТОИМОСТЬ: 450 грн.
 
В стоимость включено: проезд, сопровождение гида-экскурсовода, экскурсионное обслуживание.
 
Дополнительно оплачивается: подъем на канатно-кресельной дороге парного типа (150 грн.).
 
 
Дати туру: 17.10.2021, 20.10.2021, 24.10.2021, 27.10.2021, 31.10.2021, 03.11.2021, 07.11.2021, 10.11.2021, 14.11.2021, 17.11.2021, 21.11.2021, 24.11.2021, 28.11.2021, 01.12.2021, 05.12.2021

Львов - туристическая жемчужина Западной Украины с неповторимой разностилевой архитектурой. Здесь трудно отличить прошлое от настоящего, ведь оно повсюду переплетается.
 
 
 
В городе царит атмосфера средневековья. Экскурсионный тур будет включать поход по достопримечательностям по центральной части города, что позволяет максимально насытить однодневную культурную програму. 
 
Туристам будут представлены: историко-культурный заповедник '' Лычаковское кладбище '', Опернний театр, площадь Рынок, башня Корнякта, Ратуша, Доминиканский собор , Успенская церковь, Пороховая башня, Часовня Боимов, музей-аптека ''Под черным орлом", музей ''Палаццо Бандинелли" - музей с самой старой почтой в Восточной Европе и занимает видное место в развитии почтового дела на галицких землях.
 
 
 
Все это, и много других интересных фактов и легенд, создают незабываемые впечатления от пребывания в этом величественном городе.
 
 
 
Выезд - приезд: среда , воскресенье (09:30 - 18:00).
 
Расстояние: 100 км
 
СТОИМОСТЬ: 300 грн. 
 
В стоимость включено: проезд, сопровождение гида-экскурсовода, экскурсионное обслуживание по городу и в музеях.
 
Дополнительно оплачивается: входные билеты в музеи (вместе 110 грн.).
Дати туру: 16.10.2021, 21.10.2021, 23.10.2021, 28.10.2021, 30.10.2021, 04.11.2021, 11.11.2021, 18.11.2021, 20.11.2021, 25.11.2021, 27.11.2021, 02.12.2021, 04.12.2021

Львов - город древних легенд. Здесь множество различных кафе, где можно попробовать настоящий львовский кофе.
 
 
 
Тем, кто хотя бы раз прогулялся по центральным улицам, точно известно, что кофе во Львове добывают в шахте, а когда засунуть руку в карман статуи Леопольда фон Захер-Мазоха, можно привлечь удачу в любви. 
 
 
 
Но все это - современный фольклор, который придумывает местная ресторанная индустрия. Особого внимания требуют местные кафе - "Золотой Дукат", "Бандеровская крыивка", "Мазох-кафе", "Керосиновая лампа", '' Гасова лямпа'', Галицкая еврейская кнайпа ''Под Золотой Розой'', а также знаменитая Львовская мастерская шоколада и возможность попробовать настоящий львовский шоколад. Дом ученых - благородное казино, церковь св. Андрея, Еврейский квартал, Армянская церковь, Площадь Рынок, костел ордена иезуитов и много интересного в обзорной экскурсии по старому Львову.
 
 
 
Выезд - приездчетверг, суббота (14:30 - 22:00).
 
Расстояние: 110 км
 
СТОИМОСТЬ: 300 грн.  
 
В стоимость включено: проезд, сопровождение гида-экскурсовода, экскурсионное обслуживание по городу и в музеях.
 
Дополнительно оплачивается: входные билеты (вместе 110 грн.).
 
 
Дати туру: 11.09.2021, 18.09.2021, 25.09.2021, 02.10.2021, 09.10.2021, 14.10.2021, 15.10.2021, 16.10.2021, 23.10.2021, 30.10.2021

Панорами Карпат та вулиці древнього Ужгорода, смачна їжа та хороші вина, історії кохання та варіння на у великому чані.

 
План туру:
 
1 день: виїзд зі Львова (08:00)Чинадієво (екскурсія замком Сент-Міклош) – Мукачево (обід) – Косино (купання в термальному басейні) – Берегівське вулканічне низькогір’я (дегустація вин) – Берегівський р-н (поселення в садибах  сільського туризму о 21:00, вечеря).

2 день: сніданок і виїзд (08:00) – Ужгород (екскурсія містом, замком та обід) – Лумшори (купання в чанах) – Львів (повернення о 23:30).

Увага!  З кінця листопада до кінця березня, за несприятливих погодніх умов (ожеледиця, сильні снігопади, погана видимість тощо) купання в чанах в с. Лумшори може бути змінене на купання в новому термальному комплексі “Золота гора” у с. Барвінок біля Ужгорода (вартість: 200 грн. за 2 год. з особи).

Місце виїзду / повернення автобуса: Головний залізничний вокзал, платна стоянка для автомобільного транспорту (м. Львів, пл. Двірцева, 1).

Детальний опис екскурсійних об’єктів:
 
Чинадієво. Посеред старовинного містечка Сент-Міклош розташований похмурий середньовічний замок барона Перені (XIV ст.), з цікавим інтер’єром, потаємним ходом та спальнею мужньої Ілони Зріні, в якій вона зустрічалася з графом Імре Текелі, через це його ще називають «Замок кохання». Врятував споруду художник Йосиф Бартош, який взяв її в концесію.
 
 
 
Косино. Супер-сучасний відпочинковий комплекс "Термальні води Косино” розташований у дубовому гаю, має 5 басейнів, 7 саун, середня температура в термальних басейнах + 41 °C. Гордістю комплексу є найбільші в України фонтани-джакузі з "кавою”, "вином”, "пивом”, "паленкою” та фонтан-ілюзія "Золотий кран здоров’я” висотою 15,5 метра. Відпочинок тут подобається дорослим і дітям, а також приносить користь здоров’ю.
 
 
 
Берегівське вулканічне низькогір’я. Околиці Берегова здавна на весь світ славляться своїми винами, які мають чудовий аромат і велике багатство смакових властивостей. Це завдяки вулканічним породам, на яких росте виноград та енергії сонця, адже саме тут найбільше сонячних днів у Закарпатті.
 
 
 
Ужгород. Перша згадка про це вічно прикордонне місто на річці Уж датується 872 роком, воно зачарує своїм шармом і колоритом навіть найвибагливішого туриста. Прогуляйтеся історичною вулицею міста - Корзо, обов’язково огляньте найвідоміший храм міста Катедральний Хрестовоздвиженський собор (1841р.), римо-католицький костел св. Георгія (1775р.), огляньте один з найстаріших в Україні замок (ХIV ст.), Закарпатський музей народної архітектури та побуту (скансен) та обов’язково завітайте в культову корчму "Деца у нотаря”.
 
 
 
 
Лумшори. В підніжжі найбільшої полонини українських Карпат полонини Руна знаходиться бальнеологічний курорт Лумшори, який відомий ще з XVII ст. В ньому тісно переплелися райської краси природа і елементи пекла – величезні металеві чани, в яких Вас варитимуть на повільному вогні в мінеральній сірководневій воді. Для більшої насолоди можна чергувати "варіння” в чані і купання в холодній воді. Такий відпочинок окрім незабутніх вражень, приводить до оздоровлення опорно-рухового апарату і омолоджує організм на десять років.
 
 
Вартість туру: 895 грн.
 
УВАГА! На виїзди 19.06.21, 20.06.21, 26.06.21, 27.06.21, 21.08.21, 22.08.21 ціна буде 995 грн.
 
У вартість входить: проїзд комфортабельним автобусом єврокласу, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.
 
У вартість не входить: вхідні квитки в туристичні об’єкти, харчування, дегустації вина.
 
Знижки для дітей:
 
- Дітям до 6 років (включно), при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі та при проживанні - безкоштовно;
 
- Дітям до 12 років (включно) знижка від загальної вартості туру 100 грн./особа.
 
Вартість вхідних квитків:
 
- замок “Сент-Міклош”: добровільна пожертва;
 
- термальний басейн “Косино”: загальний, пенсійний, студентський, учнівський – 450 грн., діти зростом до 150 см. – безкоштовно;
 
- дегустація вин: 80 грн./особа, екскурсія без споживання вина – 40 грн./особа;
 
- відвідання веселого ресторану “Деца у нотаря”: загальний, пенсійний, студентський, учнівський – 5 грн., діти до 120 см. – безкоштовно;
 
- Ужгородський замок: загальний, пенсійний – 75 грн., студентський – 50 грн., учнівський – 30 грн.;
 
- купання в чанах з мінеральною водою в с. Лумшори: загальний, пенсійний, студентський, учнівський – 140 грн., діти до 12 років – 90 грн.
 
Харчування:
 
Сніданок 1-го дня – можна поснідати вдома або взяти з собою канапки, щоб перекусити під час стоянок.
 
Обід 1-го дня – у Чинадієві, кафе “Вулик”, та складається з страв лемківсько-мукачівської кухні: салат “Овочеве асорті”, “Підбивані лопатки” (зупа із шпарагівки підбита сметаною), картопляне пюре з шишками в грибному соусі, компот, хліб. Вартість – 100 грн./особа.
 
Вечеря 1-го дня – у садибах після поселення, складається з страв угорської національної кухні: бограч-гуляш, діско-перкельт (тушене свиняче м’ясо), торгоня (домашні макарони особливого приготування), солодощі, вино/палинка, компот. Вартість – 100 грн./особа.
 
Сніданок 2-го дня – у садибах, пропоноване меню: ковбаса, сир, бундашкенье (схоже на грінки), масло, хліб, кава/чай. Вартість – 60 грн./особа.
 
Обід 2-го дня – в Ужгороді, кафе "Chester". Меню: суп-левеш, рис з овочами, лоці печене, салат "Полонинський" (помідор, огірок, капуста), компот, хліб. Вартість – 95 грн./особа.
Дати туру: 12.09.2021, 19.09.2021, 26.09.2021, 03.10.2021, 10.10.2021, 17.10.2021, 24.10.2021, 31.10.2021

Якщо Вас манять мальовничі гори, гірські потоки, то ласкаво запрошуємо Вас із вітерцем в подорож.
 
 
План туру: виїзд зі Львова (08:00) – Бубнище (скелі Довбуша) – Вигода (обід і карпатський трамвай) – Гошів (огляд монастиря) – Львів (повернення о 22:30).
 
Опис екскурсії:
 
Скелі Довбуша - Бубнище. Ботаніко-геоморфологічний резерват "Скелі Довбуша” – пам’ятка природи державного значення, є групою високих скель площею 100 га, які на фоні лісу й гір створюють невимовної краси гірські пейзажі. Вважається, що скелі використовувалися з давньоруських часів (ІХ-ХІІІ ст.) як наскельні фортеці та сторожові укріплення.
 
 
 
Вигода – Карпатський трамвай. Всіх романтиків і шанувальників гір гостинно кличе до себе вузькоколійна залізниця, яка почала будуватися для транспортування лісу бароном Леопольдом Поппером в кінці ХІХ ст. Ширина колії становить 770 мм, це в два рази менше за звичайну залізничну колію. Чотирьохгодинна подорож на т.з. "карпатському трамваї” проходить надзвичайно мальовничим маршрутом по найгарніших та найекологічниших місцях Карпат. Ви зможете милуватися чарівною природою: горами, річками Мізунькою та Свічею, Мізуньськими водоспадами, вгамувати спрагу водою з гірських джерел, скуштувати чай з карпатських трав. Повернувшись додому, Вам ще довго ввижатимуться карпатські краєвиди та долинатиме пісня стрімких потоків із кришталевою водою.
 
 
Гошів. Відоме по всій Україні відпустове місце завдяки чудотворній іконі Божої Матері (1737р.), яка знаходиться в церкві Преображення (1842р.) Василіянського монастиря заснованого в 1570 р. на Ясній Горі в Карпатах.
 
 
 
ВАРТІСТЬ: 395 грн./особа.
 
У вартість входить: проїзд комфортабельним автобусом, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в музеях, страхування на час подорожі.
 
Додатково оплачується: вхідні квитки в музеях, карпатському трамваї, харчування.
 
Харчування:
 
Обід відбувається в кафе “Vigoda” та складається з наступного меню: грибна юшка, салат із молодої капусти, картопляне пюре із соусом, биточки, чай або узвар, хліб. Вартість: 90 грн./особа.
 
Вартість вхідних квитків:
 
- Вхідний квиток на скелі Довбуша: загальний, пенсійний, студентський, учнівський - 10 грн.;
 
- Трансфер до скель Довбуша на пазіку в обидві сторони: загальний, пенсійний, студентський, учнівський - 70 грн., діти до 12 р. - 35 грн., діти до 6 р. - безкоштовно;
 
- Карпатський трамвай: загальний, пенсійний, студентський – 200 грн., діти (від 6 до 14 років) – 100 грн., учасники АТО та діти до 6 років (без додаткового місця) – безкоштовно.

ОТПРАВИТЬ ЗАПРОС НА ТУР