1 USD 26.5 UAH 1 EUR 29.7 UAH
 Viber   Telegram   WhatsApp   Skype 

Главная / Туры и экскурсии

ТУРЫ И ЭКСКУРСИИ

по Западной Украине

Предлагаем туры в Карпаты и Закарпатье с выездами из Трускавца и Львова. В списке - исторические туры замками Львовщины и Закарпатья, спа-туры в Карпаты, туры с посещением термальных бассейнов Закарпатья, горнолыжные туры в Буковель, фестивальные туры и много других интересных туров по Западной Украине.

Желаемые даты начала тура c
до
Дата туру: 12.07.2020, 19.07.2020, 26.07.2020, 02.08.2020, 09.08.2020, 16.08.2020, 23.08.2020, 30.08.2020, 06.09.2020, 20.09.2020

Карпатська фортеця Тустань, водоспад Кам’янка, канатна дорога "Захар Беркут” та Сколівські Бескиди

План туру: виїзд зі Львова (08:00) – Урич (огляд музею і наскельної фортеці) – Коростів (обід) – Волосянка "Захар Беркут” (підйом на гору Високий верх канатно-крісельною дорогою) – Кам’янка (огляд водоспаду) – Львів (повернення о 22:00).


Гора Високий верх. Панорами Карпат

На Вас чекають:

Волосянка. Комплекс "Захар Беркут”. Щоб піднятися до хмар і побачити справжню красу карпатських гір, запрошуємо Вас проїхати канатно-крісельною дорогою на вершину Високий верх (1243м.). З оглядового майданчика відкривається чудова панорама Сколівських Бескидів, Ґорґанів та Полонинських Карпат.


Гора Високий верх. Підйом на канатці


Гора Високий верх. Панорами Карпат

Кам’янецький водоспадКам’янецький водоспад – диво природи, це каскад водоспадів висотою 7 метрів, який знаходиться в Національному природному парку "Сколівські Бескиди”. Вважається, що якщо дівчина зранку скупається у водоспаді, то протягом року вдало вийде заміж.


Кам’янка. Каскад водоспадів на річці Кам’янка

Урич - ТустаньДержавний історико-культурний заповідник "Тустань” – одне з найгарніших і наймальовничіших місць в Україні. Це гряда каменів-пісковиків у вигляді скель посеред Карпат, які утворилися 25 млн. років тому і створили мальовничий комплекс екзотичних форм і витворів.


Наскельна фортеця "Тустань”

Тустань була важливим стратегічним пунктом і входила у єдину систему Карпатської лінії оборони південно-західних кордонів Київської Русі, а потім Королівства Русі. У ІХ-ХІІІ ст. на скелях був оборонний комплекс, митниця і місто-фортеця, центральна частина укріплень займала 3 гектари.


Урич. Капличка із лікувальною водою

Не тільки в Україні, але і у всій Європі нема до цього часу збережених дерев’яних фортець Х-ХІІІ ст., що ставить Тустань в ряд унікальних пам’яток давньоруської архітектури домонгольського періоду.

ВАРТІСТЬ ТУРУ: 395 грн./особа.

У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в музеях та національних парках, страхування на час подорожі.

Додатково оплачуються: вхідні квитки в музеї, національні парки та харчування.

Знижки для дітей:

- Дітям до 6 років (включно), при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі - безкоштовно;

- Дітям до 12 років (включно) знижка від загальної вартості туру 50 грн./особа.

Вартість вхідних квитків:

- підйом канатно-крісельною дорогою "Захар Беркут” на г. Високий Верх: загальний – 200 грн./особа, діти до 12р. – 150 грн./особа, діти до 5р. – безкоштовно;

- водоспад Кам’янка Національного парку «Сколівські Бескиди»: загальний, пенсійний, студентський – 10 грн., школярі – 5 грн.;

- вхід на територію наскельної фортеці «Тустань» та музей «Історія Тустані»: загальний - 60 грн., студенти, школярі, пенсіонери - 30 грн.

Харчування:

Обід відбудеться в кафе "ОК” в с. Коростів. Кожен приватно вибирає собі страви і розраховується.
Дополнительная информация по телефонам:
+38 (097) 990-05-51  Viber 
+38 (095) 121-29-67  WhatsApp 
Дата туру: 27.06.2020, 04.07.2020, 08.07.2020, 11.07.2020, 18.07.2020, 22.07.2020, 25.07.2020, 01.08.2020, 05.08.2020, 08.08.2020, 15.08.2020, 19.08.2020, 22.08.2020, 29.08.2020, 05.09.2020, 12.09.2020, 19.09.2020, 26.09.2020

Краса Поділля, мальовничі каньйони річок, печери, нездоланні фортеці та круїз на теплоході!


Кам'янець-Подільський. Стара фортеця (ХІІІ-ХVІІІ ст.)

План туру:

1 день: виїзд зі Львова (08:00) – Кам’янець-Подільський (екскурсія по фортеці, місту, обідо-вечеря, вільний час, поселення в готель о 19:30).

2 день: сніданок і виїзд (08:00) – круїз на кораблі по каньйону Дністра – Хотин (екскурсія по фортеці) – Кривче (обід) – Більче-Золоте (огляд печери Вертеба) – Львів (повернення о 23:00).


Кам'янець-Подільський. Внутрішній двір фортеці

Протокол проведення мандрівок із урахуванням обмежень через коронавірус (COVID-19):

- цей тур пристосований для відпочинку на природі та проводиться з дотриманням рекомендацій МОЗ;

- просимо всіх подорожуючих мати з собою засоби індивідуального захисту (маску та антисептик);

- при посадці в транспортний засіб здійснюється замір температури тіла;

- транспортні засоби проходять вологе прибирання миючими та дезінфікуючими засобами перед кожним рейсом;

- харчування відбувається в кафе на літніх майданчиках, в альтанках або у формі пікніку власними харчами;

- на час карантину ми не відвідуємо закритих приміщень (музеї, храми, галереї, дегустаційні зали, тощо), натомість за потреби оглядаємо їх зовні, а дегустації проводимо на літніх майданчиках;

- під час огляду туристичних об’єктів рекомендуємо дотримуватися безпечної дистанції щодо інших людей;

- у випадку посилення карантинних заходів цей тур буде перенесено (якщо Вам не підійде нова дата, а також альтернативні варіанти турів - ми повернемо сплачені кошти в повному обсязі).

Детальний опис екскурсійних об’єктів:

Кам’янець-Подільський. Фантастичне місто, яке належить до найгарніших міст світу завдяки мальовничому каньйону річки Смотрич та величезної концентрації архітектурних пам’яток. Кам’янець визнаний одним з чудес України і є третім за кількістю пам’яток в Україні.


Кам'янець-Подільський. Ратуша


Кам'янець-Подільський. костел Петра і Павла (XVI ст.)

На Вас чекають: стара фортеця (ХІІІ-ХVІІІ ст.), катедральний костел Петра і Павла (XVI ст.) поруч з яким знаходиться мінарет зі скульптурою Богоматері, найстаріша ратуша в Україні (XV ст.), прогулянка вулицями старого мста, де Ви зможете насолодитися красою, що гармонійно створена природою і людиною.


Кам'янець-Подільський. Кушнірська вежа (XVI ст.)

Круїз по Дністру. Пропонуємо Вам унікальну можливість здійснити круїз на теплоході по наймальовничіших куточках річки Дністер. Шлях пролягатиме по Національному заповіднику "Подільські Товтри”, і Вас чекатимуть казкові скелі, незвичайна природа, синя гладінь дністровської води. Ця подорож запам’ятається назавжди і Ви знову і знову захочете сюди повернутися.


Національний парк "Подільські Товтри”. Теплохід


НП "Подільські Товтри”. Круїз на теплоході по каньйону Дністра

Хотин. Улюблена туристами і кінематографістами неприступна Хотинська фортеця (ХІІІ-ХХ ст.), досі вражає високими 40-метровими стінами, 65 метровою криницею та чудовою панорамою Дністра. Фортеця відігравала важливу роль в житті багатьох творців історії, вона запам’ятається й Вам, якщо хоча б раз побуваєте тут.


Хотин. фортеця (ХІІІ-ХХ ст.)


Хотин. В’їзна вежа фортеці


Хотин. Внутрішній двір фортеці

Більче-Золоте. "Наддністрянська Помпея”, саме так називають печеру Вертебу, тому що за кількістю і багатством знайдених предметів матеріальної культури різних епох вона не має рівних серед інших печер світу. Довжина ходів печери 8 кілометрів, в ній зажди однакова температура +11 градусів. Дуже цікавим є лабіринт "Кам’яна Соломка”, поверхня його стелі вкрита густими заростями сталактитів довжиною 10–12 см.
Вертеба гостинно запрошує Вас до першого в Україні та світі підземного музею археології, трипільської культури та епохи неоліту, в ньому можна оглянути діораму з трипільським посудом, скульптурами та матеріалами археологічних розкопок.


Більче-Золоте. Спуск в печеру Вертебу


Більче-Золоте. Печера Вертеба

ВАРТІСТЬ ТУРУ: 1045 грн.

У вартість включено: проїзд комфортабельним автобусом єврокласу, проживання, страхування на час подорожі, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах.

Додатково оплачується: вхідні квитки в туристичні об’єкти і харчування.


НП "Подільські Товтри”. Круїз на теплоході по каньйону Дністра

Знижки для дітей:

- Дітям до 6 років (включно), при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі та при проживанні –безкоштовно.

- Дітям до 12 років (включно) знижка від загальної вартості туру – 100 грн./особа.

Вартість вхідних квитків:

- Кам’янецька фортеця (загальний, пенсійний – 60 грн., студенти і учні – 40 грн.);

- круїз на кораблі по каньйону Дністра (загальний – 140 грн., діти до 6 років – 100 грн.);

- Хотинська фортеця (загальний, пенсійний – 70 грн., студенти і учні – 35 грн.);

- печера Вертеба (загальний, пенсійний, студентський – 25 грн., учні – 20 грн.).  


НП "Подільські Товтри”. Круїз на теплоході по каньйону Дністра

Проживання: готель "7 днів" у місті Кам’янець-Подільський (комфортні 2-х місні номери зі зручностями у номері).


Готель "7 днів” (одномісний номер)


Готель "7 днів” (двохмісний номер)


Готель "7 днів” (двохмісний номер)

Харчування:

- Сніданок в 1-й день – можна поснідати під час стоянки автобуса в кафе "Зупинка” в с. Озерна біля м. Тернопіль (кожен замовляє приватно, дешево і смачно) або взяти з собою їжу здому.

- Обідо-вечеря в 1 день (17:30) - відбувається в ресторані Кам’янця-Подільського. Меню: салат овочевий (огірок, помідор, капуста), зупа з фрикадельками, рис, м’ясо по-французьки, хліб, узвар. Вартість: 85 грн.

- Вечеря в 1 день - відбувається на Ваш смак і вибір в ресторанах, кафе, піцеріях міста Кам'янець-Подільський.

- Сніданок в 2 день - відбуватиметься в Кам’янці-Подільському в ресторані "Ешер”. Меню: яєшня-скрембл, шинка, огірок, сир український, масло, джем, хлібні булочки, круасан зі згущеним молоком, чай/кава. Вартість сніданку 95 грн./ос.

- Обід в 2 день - відбувається в кафе с. Кривче, пропоноване меню: салат з капусти, борщ з пампушками, картопляне пюре з курячою відбивною, узвар. Вартість 85 грн.

- Вечеря 2 день – під час стоянки автобуса в кафе "Зупинка” в с. Озерна м. Тернопіль (кожен замовляє приватно, дешево і смачно).
Дополнительная информация по телефонам:
+38 (097) 990-05-51  Viber 
+38 (095) 121-29-67  WhatsApp 
Боржавские полонины называют Украинскими Альпами. Это самый длинный горный хребет Украины. Его пологие склоны покрыты зарослями и травой и образуют один бесконечный луг длиной 50 км. Отсюда открываются прекрасные виды гор Гемба, Большой Верх и Магура.Красота невероятная - захватывает дух. Летом вершины дарят своим гостям полезные ягоды - чернику, которую туристы охотно собирают.

Эти пейзажи привлекают любителей пеших маршрутов и катание на горных велосипедах.Как увидеть эту красоту? Ну конечно канатная дорога. Подйомник считается самым длинным в Закарпатье (1500 м) и поднимается почти до вершины горы Гемба (1498 м), примерно 20 мин. На вершине расположена хижина "Чайовня". Здесь вам предложат пирожные и большой выбор чая из карпатских трав.

На расстоянии менее километра у подножия горы Гемба находится водопад Шипот. Это каскады воды высотой 14 м, сбегающие по нескольким скальным уступам и считается самым красивым водопадом на Закарпатье.

Выезд - приезд: воскресенье (09:00 - 19:00)

СТОИМОСТЬ: 420 грн.

В стоимость включено: проезд, сопровождение гида-экскурсовода, экскурсионное обслуживание на рейсе.

Дополнительно оплачивается: канатная дорога (120 грн.), вход к водопаду Шипот (30 грн.).
Дополнительная информация по телефонам:
+38 (097) 990-05-51  Viber 
+38 (095) 121-29-67  WhatsApp 
Дата туру: 20.06.2020, 04.07.2020, 18.07.2020, 01.08.2020, 15.08.2020, 05.09.2020, 19.09.2020, 03.10.2020, 17.10.2020

Всесвітньовідомий тунель кохання в Клевані, грандіозний тараканівський форт і нездоланний волинський замок можна побачити під час цієї одноденної автобусної мандрівки!


Дубно. В’їздна брама замку

План туру: виїзд зі Львова (08:00) - Тараканів (огляд форту) - Дубно (екскурсія по замку та обід) - Клевань (фотографування в тунелі кохання) - Львів (повернення о 21:30).


Дубно. Замок над Іквою

Детальний опис екскурсійних об’єктів:

Тараканів. У 1885-1890рр. австро-угорського кордону російською царською армією був збудований величезний оборонний тараканівський форт, який пережив дві світові війни але і досі вражає своїми розмірами. Три поверхи споруди є над землею, а три під землею, збереглися залишки казарм, переходів, тунелів, які викликають захоплення в багатьох поколінь туристів.


Тараканів. Форт

Дубно. Це давнє волинське місто має 29 визначних пам’яток архітектури, які належать до Дубенського історико-культурного заповідника. Але найвизначнішою окрасою міста є нездоланий Дубненський замок (1492р.), який складається з оборонних валів і бастіонів, палаців Острозьких (XVI ст.) та Любомирських (XVIІІ ст.).


Дубно. Палац Любомирських

Клевань. Тут знаходиться всесвітньовідомий «тунель кохання», який є ботанічним феноменом, що утворений заростями дерев і кущів навколо вузькоколійної залізниці. Завдяки своїй мальовничості він приваблює до себе туристів, особливо закоханих пар з цілого світу.


Клевань. Тунель кохання

ВАРТІСТЬ ТУРУ: 495 грн.

У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в музеях, страхування на час подорожі.

У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються: вхідні квитки в туристичних об’єктах та харчування.

Знижки для дітей:

- Дітям до 6 років (включно), при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі - безкоштовно;

- Дітям до 12 років (включно) знижка від загальної вартості туру 50 грн./особа.

Вартість вхідних квитків:

- Тараканівський форт: загальний - 25 грн. з особи;

- Дубненський замок: загальний, пенсійний - 10 грн., студентський, учнівський - 6 грн.;

- Тунель кохання: загальний - 5 грн. з особи, діти до 12 років - безкоштовно..

Харчування: відбувається у с. Тараканів, кафе "Гостинна піч". Меню: салат домашній (капуста, огірки, помідори), борщ червоний, картопля печена дольками, куряча відбивна, хліб, чай. Вартість 85 грн. з особи.
Дополнительная информация по телефонам:
+38 (097) 990-05-51  Viber 
+38 (095) 121-29-67  WhatsApp 
Высокий Верх - горная вершина Сколивского района, которая размещена в селе Волосянка на высоте 1242 м над уровнем моря.Рядом с ней находится известный горнолыжный комплекс "Захар Беркут".

Подъем на гору осуществляете на парнокресельной канатной дороге длиной около 2800 м (35 мин. в одну сторону).

Великолепная панорама гор захватывает дух. Летом здесь можно собирать чернику и малину, а также покататься на лошадях и квадроциклах.

Зимой - полноценный горнолыжный курорт в самом сердце Карпат. Трассы длиной 9000 м обслуживают кресельный и три бугельных подъемника, а также мультилифт для детей. Также есть возможность покататься на санках и снегоходах.

Поход на Каменецкий водопад - чудо природы с каскада воды высотой 7 м, что находится в Национальном природном парке '' Сколевские Бескиды ''.

Выезд - приездвоскресенье (9:00 - 17:00), понедельник - пятница (14:00 - 21:00).

СТОИМОСТЬ: 300 грн.

В стоимость включено: проезд, сопровождение гида-экскурсовода, экскурсионное обслуживание.

Дополнительно оплачивается: кресельный подъемник парного типа (200 грн.), въезд на водопад Каменка (40 грн.).
Дополнительная информация по телефонам:
+38 (097) 990-05-51  Viber 
+38 (095) 121-29-67  WhatsApp 
Сходница - поселок городского типа и сегодня есть всеукраинским бальнеологическим курортом имени Емельяна Стоцкого.


Основное сокровище Сходницы - минеральные источники. На сегодня доступны воды из 10 источников. Здесь есть минеральные воды типа ''Нафтуся '', ''Боржоми" и знаменитая "Сходницкая содовая".

Живописные Урицкие скалы - не только сказочная природа, но и археологическая достопримечательность. Здесь найдены остатки стен и строительных конструкций, которые являются остатками древнерусской крепости Тустань (XI-XIII вв).


Защитники крепости в течение долгого времени оказывали сопротивление монголо-татарам. В скалах вырублены гроты, подскальные коридоры и колодцы. Поднявшись вверх по лестнице можно увидеть все величие этого сооружения и живописные виды на фоне гор. Ежегодно здесь проводится фестиваль ''Тустань" - неповторимое культурно-художественное явление, призванное популяризировать украинскую самобытность и познакомить гостей с уникальной историей края.

Выезд - приезд: вторник, четверг, суббота, воскресенье (14:30 - 18:30).

СТОИМОСТЬ: 220 грн.

В стоимость включено: проезд, сопровождение гида-экскурсовода, экскурсионное обслуживание в заповеднике.

Дополнительно оплачивается: вход в заповедник в крепость (60 грн.).
Дополнительная информация по телефонам:
+38 (097) 990-05-51  Viber 
+38 (095) 121-29-67  WhatsApp 
Уникальное путешествие узкоколейной железной дорогой заповедником Ширковець, что в Выгоде, Ивано-Франковской области.

Трамвайчик повезет Вас вдоль берегов реки Мизунка, сказочными местами, которые превращаются в настоящую экзотику.

Здесь можно попробовать целебные минеральные источники типа ''Нафтуся ' и ''Дзюркач''. Мизунские водопады и горы, нависающие над поездом, реки, которые проходят так близко от пути, создают незабываемые впечатления...

Далее в село Гошев на Ясной Горе к Гошевскому монастырю, который считается одним из величайших религиозных и историко-архитектурных святынь Западной Украины.


Выезд - приезд: суббота (09:00 - 18:00).

СТОИМОСТЬ: 300 грн.

В стоимость включено: проезд, сопровождение гида-экскурсовода, экскурсионное обслуживание.

Дополнительно оплачивается: путешествие на трамвайчике (взрослые - 200 грн., дети - 75 грн.).
Дополнительная информация по телефонам:
+38 (097) 990-05-51  Viber 
+38 (095) 121-29-67  WhatsApp 
Скально-пещерный комплекс «Скалы Довбуша» - уникальный памятник истории и природы государственного значения. Расположен в урочище Бубнище на территории Поляницкого регионального парка.Неповторимое по своим формам и размещению скопления гигантских скал и камней, которые на фоне букового леса отражают уникальные пейзажи. Пещерные помещения, ямы, таинственные ходы и тропы, чертовое ущелье (22 см), водопад на реке Сукиль, а также вкусная кухня в колыбе ''Ватра'', создают незабываемые впечатления.Выезд - приезд: вторник, четверг, суббота, воскресенье (09:00 - 17:00).

СТОИМОСТЬ: 300 грн.

В стоимость включено: проезд, сопровождение гида-экскурсовода, экскурсионное обслуживание по заповеднику.
  
Дополнительно оплачивается: въезд и подъем автобусом к скалам (40 грн.). 

Дополнительная информация по телефонам:
+38 (097) 990-05-51  Viber 
+38 (095) 121-29-67  WhatsApp 
Озеро Синевир считается одной из визитных карточек Украинских Карпат. Его еще называют Морским глазом или озером влюбленных.


Расположен на высоте 989 метров над уровнем моря. Средняя глубина составляет 8-10 метров, максимальная - 24.


В прозрачной воде хорошо чувствует себя форель. Здесь очень живописные виды на фоне стройных елей возрастом 140-160 лет. Посреди озера есть небольшой островок к которому можно прокатиться на плотах. Отсюда и название-Морской глаз.


По дороге к озеру заезд на канатную дорогу с подъемом на гору Маковица. Живописные горы и река Рике.


Дегустация источников Соймы и Келечинське. Водопад Девичья коса (9 м), заповедник бурых медведей и горные перевалы.


Выезд - приезд: среда, пятница, воскресенье (9:00 - 20:00).

СТОИМОСТЬ: 430 грн.

В стоимость включено: проезд, сопровождение гида-экскурсовода, экскурсионное обслуживание по заповеднику

Дополнительно оплачивается: канатная дорога на гору Маковица, въезд в заповедник и подвоз автобусом до о. Синевир, вход в заповедник бурых медведей (180 грн. + 25 грн.).
Дополнительная информация по телефонам:
+38 (097) 990-05-51  Viber 
+38 (095) 121-29-67  WhatsApp 
Увлекательное путешествие в загадочное Закарпатье.


Знакомство с летней охотничьей резиденцией семьи Шенборнов-Бухгаймив - замок графа Шенборна.


Далее переезд в г. Мукачево с экскурсией в замок Паланок - средневековую крепость, построенную на горе вулканического происхождения.


Оздоровление и купание в термальных водах в г. Берегово (на венгерском Бергсас). Этот город является основным центром венгерской культуры Закарпатья.Выезд - приездсреда, воскресенье (09:30 - 21:30).

СТОИМОСТЬ: 450 грн.

В стоимость включено: проезд, сопровождение гида-экскурсовода, экскурсионное обслуживание по городу и в музеях.

Дополнительно оплачивается: входные билеты во все музеи (вместе 100 грн.), купание в термальном комплексе "Жаворонок" (200 грн. - 2 часа).
Дополнительная информация по телефонам:
+38 (097) 990-05-51  Viber 
+38 (095) 121-29-67  WhatsApp 
Путешествие в столицу Закарпатья - город на реке Уж - Ужгород (на венгерском Унгвар). Город у подножия Карпат является наименьшим областным центром Украины, однако имеет богатую и древнюю историю.


Сердцем Ужгорода есть его Ужгородський замок - фортификационное сооружение с тысячелетней истрией. Он является главным туристическим местом в Ужгороде.


Закарпатский краеведческий музей, насчитывает около 115 000 экспонатов и музей оружия. Музей народной архитектуры и быта - музей под открытым небом, который состоит из архитектурных памятников старинного закарпатского села и наиболее распространенных видов народного прикладного искусства.


Выезд - приезд: пятница (09:00 - 21:00).

СТОИМОСТЬ: 500 грн.

В стоимость включено: проезд, сопровождение гида-экскурсовода, экскурсионное обслуживание в музеях.

Дополнительно оплачивается: входные билеты вместе во все музеи и замки (150 грн.).


Дополнительная информация по телефонам:
+38 (097) 990-05-51  Viber 
+38 (095) 121-29-67  WhatsApp 
В гости к гуцулам. Яремче - самый известный климатический курорт Прикарпатья и является его центром зеленого туризма.


Известным здесь есть сувенирный рынок с разнообразным товаром здешних мастеров и является полноценным туристическим объектом.


Мимо внимания не пройдет и известный Яремчанский водопад Пробий, что на реке Прут.


Курорт Ворохта является центром подготовки украинских спортсменов по прыжкам с трамплина и биатлона. И самое главное - это горнолыжная страна Буковель, которая является крупнейшим горнолыжным курортом Украины. Расположен на высоте 920 метров над уровнем моря. Самая высокая точка курорта - гора Долгая (1372м). Здесь расположены 63 трассы всех уровней сложности, общей протяженностью 60 км.Подъем на парнокресельном подъемнике на гору Буковель (1127 м) позволит полюбоваться здешними пейзажами и увидеть самую высокую вершину Карпат - Говерлу.

Выезд - приезд: пятница (09:30 - 22:00), воскресенье (05:30 - 20:00).

СТОИМОСТЬ: 450 грн.

В стоимость включено: проезд, сопровождение гида-экскурсовода, экскурсионное обслуживание.

Дополнительно оплачивается: подъем на канатно-кресельной дороге парного типа (150 грн.).
Дополнительная информация по телефонам:
+38 (097) 990-05-51  Viber 
+38 (095) 121-29-67  WhatsApp 
Львов - туристическая жемчужина Западной Украины с неповторимой разностилевой архитектурой. Здесь трудно отличить прошлое от настоящего, ведь оно повсюду переплетается.

В городе царит атмосфера средневековья. Экскурсионный тур будет включать поход по достопримечательностям по центральной части города, что позволяет максимально насытить однодневную культурную програму. 

Туристам будут представлены: историко-культурный заповедник '' Лычаковское кладбище '', Опернний театр, площадь Рынок, башня Корнякта, Ратуша, Доминиканский собор , Успенская церковь, Пороховая башня, Часовня Боимов, музей-аптека ''Под черным орлом", музей ''Палаццо Бандинелли" - музей с самой старой почтой в Восточной Европе и занимает видное место в развитии почтового дела на галицких землях.

Все это, и много других интересных фактов и легенд, создают незабываемые впечатления от пребывания в этом величественном городе.

Выезд - приезд: среда , воскресенье (09:30 - 18:00).

СТОИМОСТЬ: 300 грн. 

В стоимость включено: проезд, сопровождение гида-экскурсовода, экскурсионное обслуживание по городу и в музеях.

Дополнительно оплачивается: входные билеты в музеи (вместе 100 грн.).
Дополнительная информация по телефонам:
+38 (097) 990-05-51  Viber 
+38 (095) 121-29-67  WhatsApp 
Львов - город древних легенд. Здесь множество различных кафе, где можно попробовать настоящий львовский кофе.Тем, кто хотя бы раз прогулялся по центральным улицам, точно известно, что кофе во Львове добывают в шахте, а когда засунуть руку в карман статуи Леопольда фон Захер-Мазоха, можно привлечь удачу в любви. Но все это - современный фольклор, который придумывает местная ресторанная индустрия. Особого внимания требуют местные кафе - "Золотой Дукат", "Бандеровская крыивка", "Мазох-кафе", "Керосиновая лампа", '' Гасова лямпа'', Галицкая еврейская кнайпа ''Под Золотой Розой'', а также знаменитая Львовская мастерская шоколада и возможность попробовать настоящий львовский шоколад. Дом ученых - благородное казино, церковь св. Андрея, Еврейский квартал, Армянская церковь, Площадь Рынок, костел ордена иезуитов и много интересного в обзорной экскурсии по старому Львову.Выезд - приездчетверг, суббота (14:30 - 22:00).

СТОИМОСТЬ: 300 грн.  

В стоимость включено: проезд, сопровождение гида-экскурсовода, экскурсионное обслуживание по городу и в музеях.

Дополнительно оплачивается: входные билеты (вместе 100 грн.).


Дополнительная информация по телефонам:
+38 (097) 990-05-51  Viber 
+38 (095) 121-29-67  WhatsApp