пропозиції з поселення пошук бази
СПА відпочинок в готелях комплексу «Плай»
Головна / Гірськолижний комплекс "Плай"
Готель "Плай"

Готель "Плай"

Львівська обл., Сколівський р-н, с. Плав'є

Готель "Плай" – унікальне місце для розваг, спорту та відпочинку в будь-яку пору року! Влітку – відкриті басейни, взимку – СПА та лижі.

Детальніше


Мотель "Плай"

Мотель "Плай"

Львівська обл., Сколівський р-н, с. Плав'є

Мотель розташований біля траси Київ-Чоп у 200 м від території гірськолижного комплексу "Плай", відстань до центру комплексу – 400 м, відстань до нижньої станції крісельного підйомника та дитячого витягу – 300 м.

Детальніше


Котедж "Плай"

Котедж "Плай"

Львівська обл., Сколівський р-н, с. Плав'є

Котеджне містечко "Плай" – ідеальне місце для комфортного та спокійного відпочинку серед мальовничих карпатських гір. Котедж ідеально підходить як і для великої сім’ї, так і для компанії друзів.

Детальніше


Ціна на відвідування басейнів для проживаючих у готелях "Плай" та "Поруч", мотелі "Плай" - 250,00 грн. з дорослого та 150,00 грн. з дитини (6-12 років).

Літні басейни в "Плай"

Головний басейн – 30 х 20 м завширшки із кришталево чистою водою оптимальної температури. Півтораметрова глибина робить дозвілля і комфортним, і безпечним. Басейн по периметру обставлений шезлонгами та лежаками. Над ним обладнана Lounge Zone з приємним та різноманітним асортиментом страв та напоїв. Ви можете слухати музику, приймати сонячні ванни та куштувати смачні напої одночасно.

Для прибічників більш активного відпочинку всією сім’єю створено другий басейн. Він поділений на вікові й тематичні сектори. Так, малеча може безпечно хлюпатися на глибині 40 см (площа сектору 16 м). Дорослі й упевнені в собі екстремали можуть скористатися вишкою і стрибати у воду, що сягає п’ятиметрової глибини. Для тренувань і дружніх змагань установлено три доріжки по 15 м завдовжки.

Канатна дорога - комплекс «Плай»

Ціни на канатну дорогу літо 2022

1 оглядовий підйом для дорослого – 120,00 грн., для дитини віком до 12 років – 80,00 грн.

• Канатна дорога працює в п'ятницю, суботу та неділю з 11:00 до 17:00 години.
• Абонементи діють в день продажу та період на який його придбано.
• Абонемент може використовувати лише одна особа, перепродаж та передача абонементів іншим особам заборонена.
• При проході через турнікети діють часові затримки. Абонементи використані з порушенням правил підлягають автоматичному блокуванню.
• Кошти за невикористанні чи блоковані квитки та абонементи поверненню не підлягають.
• Діти віком до 6 років, під супроводом батьків, проходять на підйомники безкоштовно.