пропозиції з поселення пошук бази
Головна / Санаторії та готелі Закарпаття / Санаторій "Сонячна поляна"
 рейтинг: 0 | оцінок: 0    Відгуки

САНАТОРІЙ "СОНЯЧНА ПОЛЯНА"

Закарпатска обл., Свалявський р-н, с. Поляна

Реєстрація заїзду: 0900
Реєстрація виїзду: 0800

Пишіть в месенджери та дзвоніть:
 Viber   Telegram   WhatsApp   Skype 
+38 (097) 990-05-51
+38 (095) 121-29-67

Відправлення запиту не зобов`язує Вас бронювати і оплачувати номер!

  Запит місць   Пропозиції

Перегляньте наявність місць на сайті партнера або зв'яжіться з нами.
 
Лікування на базі санаторного комплексу «Сонячна Долина» (зі знижкою).
Санаторний комплекс "Сонячна Поляна" розташований у Закарпатті - надзвичайно мальовничому регіоні України. Цей край здавна славився привітністю місцевих жителів і своєю природою. Чудовий м’який клімат і велика кількість джерел мінеральної води створили виняткові умови для відпочинку та оздоровлення.
 
Курортний комплекс знаходиться на відстані 11 км від райцентру Свалява. Його оточують величні гори, якими стікають дзвінкі потічки. Казковим здається і надзвичайно чисте повітря. Тут кожен житель міста зможе побути наодинці у спокійній атмосфері. Одночасно до його послуг - усе необхідне для комфортного, приємного і різноманітного відпочинку.
 
Гордістю курорту є мінеральна вода Поляна Квасова, яка завоювала безліч міжнародних нагород за свої незрівнянні лікувальні властивості. Вона ні в чому не поступається Боржомі - знаменитій мінеральній грузинській воді.
 
Курортний комплекс пропонує розміщення в одно-, дво- і трьохкімнатних комфортабельних номерах, які обладнані всім необхідним: телевізором, холодильником, феном, кондиціонером, електрочайником, посудом.
Санаторій "Сонячна Поляна" пропонує Вам вишуканий вибір комплексного трьохразового дієтичного харчування (включено у вартість проживання). 
 
У меню Ви зможете знайти страви місцевої та національної кухні. 
 
Для тих, хто переймається зовнішнім виглядом і здоров’ям, ми пропонуємо страви дієт №№ 1, 5, 5-П, 8, 9.
 
Харчування по комплексному меню:
 
- доросле - 280 грн. (сніданок - 90 грн., обід - 100 грн., вечеря -  90 грн.);
 
- дитяче харчування - 160 грн. (сніданок - 50 грн., обід - 60 грн., вечеря - 50 грн.).
Основним природним лікувальним фактором курорту Поляна є питна мінеральна вода Ново-Полянського родовища. Торгова назва "Поляна квасова".
 
Основними показаннями для питного лікування мінеральними водами курорту Поляна є хронічні захворювання органів травлення. Правильно підібраний курортологом режим питного лікування можна продовжувати у домашніх умовах, так як рекомендований курс пиття мінеральних вод становить 4-6 тижнів і проводити його треба 2-3 рази в році. Це позитивно впливає на моторно-евакуаторну, секреторну, ендокринну, екскреторну та інші функції органів травлення. Дуже важливо, що полянська вода високо ефективна незалежно від характеру шлункової секреції - при підвищеній, нормальній і зниженій. Але при високій кислотності, наявності виразок, ерозій рівних воді "Поляна квасова" практично немає, вона є методом вибору.
 
Крім позитивного впливу на органи травлення, вода "Поляна квасова" при внутрішньому прийомі допомагає:
 
- ліквідувати або зменшити явища ацидозу (закислення) внутрішнього середовища організму при цукровому діабеті, отруєнні алкоголем, метаболічному синдромі у дорослих і ацетонемічному синдромі у дітей;
- знижувати вміст глюкози в крові при інсулін незалежному цукровому діабеті (II типу);
- зменшувати концентрацію в крові сечової кислоти при подагрі;
- знижувати вміст в крові холестерину та інших ліпідів у разі порушення жирового обміну (атеросклерозі);
- зменшувати прояви алергії;
- прискорювати виведення з організму різних екзогенних та ендогенних токсинів, в тому числі і радіонуклідів;
- покращувати функцію імунної системи і нормалізувати мікробіоценоз у кишечнику при дисбактеріозі;
- зменшувати вміст в крові жовчних кислот і клінічні прояви гіперхолії;
- збільшувати утворення і виділення сечі, позитивно впливати на хворих з сечовими діатезами – при оксалатурії, уратурії та деяких варіантах фосфатурії;
- знижувати активність запалення в сечовивідних шляхах;
- стимулювати утворення гастроінтестинальних гормонів і тим самим покращувати психологічний стан гастроентерологічних хворих при функціональних розладах центральної нервової системи;
- розріджувати мокротиння, що полегшує його відходження при хронічних захворюваннях бронхів і легенів;
- зменшувати потребу в тютюнопалінні.
 
Враховуючи хімічний склад, результати наукових досліджень, клінічні спостереження практичних лікарів, "Поляну квасову" можна рекомендувати при таких патологічних процесах: гастороезофагеальній рефлюксній хворобі та хронічних езофагітах, гастритах з підвищеною, збереженою та зниженою кислотоутворюючою функцією шлунка, дуоденітах, в т. ч. ерозивних, виразковій хворобі шлунка і дванадцятипалої кишки, ентеритах, колітах; панкреатитах; холециститах, ангіохолітах, гепатитах, неалкогольній жировій хворобі печінки (стеатогепатиті); синдромах – метаболічному, постхолецистектомічному, постгастрорезекційному, "подразненого кишечника", "не виразковій диспепсії"; дискінезіях органів травного каналу; цукровому діабеті, подагрі, аліментарному ожирінні, гіперхолестеринемії та деяких інших гіперліпідеміях; сечових діатезах, хронічних запальних захворюваннях сечовивідних шляхів; абстинентному синдромі при відвиканні від тютюнопаління; при дозованому лікувальному голодуванні для зменшення проявів ацидозу; при ацетонемії.
До Ваших послуг:

- бювет, встановлений над джерелом мінеральної води Поляна Квасова;
- прийом лікаря-гастроентеролога к.м.н. Завадяка М.І.;
- різноманітні спортивні тренажери, столи для настільного тенісу;
- безкоштовний Wі-Fі;
- дитячий майданчик;
- місця для паркування.

Інфраструктура курорту дозволяє задовольнити будь-які бажання для чудового відпочинку: відкритий басейн, волейбольне та футбольне поля, тенісні корти, теренкур, парк, прокат гірських велосипедів, квадрациклів тощо.

Санаторій "Сонячна Поляна" - це місце, де кожна людина може знайти для себе розваги до душі. Сюди круглий рік приїжджають любителі як активного, так і пасивного відпочинку, щоб отримати високий рівень обслуговування, покращити здоров’я і насолодитися красою місцевих ландшафтів.
Залізничним транспортом: до станції Свалява. Від вокзалу на маршрутному автобусі до санаторного комплексу "Сонячне Закарпаття".

Літаком до аеропорту м. Ужгород. Від аеропорту на таксі або на маршрутному автобусі, який відходить з автостанції (рейс Ужгород - Перечин - Свалява до санаторного комплексу "Сонячне Закарпаття").

На автомобілі: напрямок із Києва, Харкова, Москви - до Львова, потім Ужгородським напрямком через Стрий і Сколе до с. Поляна.

Санаторний комплекс "Сонячна Поляна" розташований:
- 1,7 км від с. Поляна.
- 11 км від районного центру Свалява.
- 65 км від обласного центру Ужгород.
- 194 км від обласного центру Львів.
- 730 км від Києва.

АВІАКВИТКИ, АВТОБУСНІ ТА ЗАЛІЗНИЧНІ КВИТКИ

ПРОПОЗИЦІЇ ІНШИХ КУРОРТІВ

Трускавець

ТРУСКАВЕЦЬ

пропозицій: 73

Східниця

СХІДНИЦЯ

пропозицій: 20

Карпати

КАРПАТИ

пропозицій: 32