Головна / Санаторії та готелі Моршина / Санаторій "Прикарпатська Ватра"
 Відгуки    Зробити замовлення
 рейтинг: 0 | оцінок: 0

САНАТОРІЙ "ПРИКАРПАТСЬКА ВАТРА"

Львівська обл., м. Моршин, вул. Курортна, 55

Реєстрація заїзду: 0000
Реєстрація виїзду: 2400

Пишіть в месенджери та дзвоніть:
 Viber   Telegram   WhatsApp   Skype 
+38 (097) 990-05-51
+38 (095) 121-29-67

 Запит місць   Пропозиції

Санаторій "Прикарпатська Ватра" є відомчою здравницею, яка знаходиться в підпорядкуванні "Львівтрансгазу".

Номери:

До послуг відпочиваючих в санаторії є комфортабельні номери різних категорій, обладнані санвузлами, в кожному номері - холодильник і телевізор. 

У 2007 році був побудований новий корпус №1, в якому Вам запропонують номери категорії "люкс", "півлюкс" та "стандарт" сучасного планування. 

В корпусі №3 всі номери категорії "стандарт".

У санаторії власне незалежне енерго- і водопостачання.
Трьохразове дієтичне ресторанне по замовний системі, відповідно із захворюванням.
Санаторій "Прикарпатська Ватра" профілюється на лікуванні захворювань нервової системи, хворіб органів травлення, порушень обміну речовин (дискінезії кишечника і жовчовивідних каналів, жовчокам'яної хвороби, хронічного гепатиту, холециститу, цукрового діабету, захворювання оперованого шлунку, хронічні гастрити і коліти, виразка шлунка, дванадцятипалої кишки та ін .).

Санаторій має сучасну лікувальну базу, що складається з бювету мінеральних вод, оснащеного автоматикою для підігріву й розливу, ванного відділення, озокеритного відділення, електрокабінета оснащеного новітньою апаратурою (діадинамік, кварц, ампліпульс, магнітотерапія, лазерна терапія, УВЧ, Саунд - 5000 , Квазілазер) та ін.

Крім того, в санаторії працює два кабінети масажу, зал лікувальної фізкультури, стоматологічний кабінет, інгаляторій, кабінет фіброгастроскопії та ультразвукової діагностики, кабінет кисневої терапії, кабінет кишкових зрошень.
Санаторій "Прикарпатська Ватра" має широко розвинену інфраструктуру. Тут для відпочиваючих працює кафе-бар, сауна з басейном, більярд, зал-фуршет, зал для проведення дискотек, відеозал, конференц-зал (обладнаний сучасною технікою), бібліотека, безкоштовний Wi-Fi в холі першого корпусу.

АВІАКВИТКИ, АВТОБУСНІ ТА ЗАЛІЗНИЧНІ КВИТКИ

МОРШИН