пропозиції з поселення пошук бази
Головна / Санаторії та готелі Моршина / Санаторій "Перлина Прикарпаття"
 рейтинг: 0 | оцінок: 0    Відгуки

САНАТОРІЙ "ПЕРЛИНА ПРИКАРПАТТЯ"

м. Моршин, вул. С. Бандери, 5
Заселення: 0000   Виїзд: 2400

Відправлення запиту не зобов`язує Вас бронювати і оплачувати номер!

  Запит місць 

[2024]
Категорія номера

Ціни з 1 ос., грн.

основне

місце

Ціни, грн.

додаткове

місце

1кімн. 1місн. економ ---,-- ---,--
1кімн. 2місн. економ+ ---,-- ---,--
1кімн. 1місн. покращений ---,-- ---,--
1кімн. 2місн. покращений ---,-- ---,--
2кімн. 2місн. покращений ---,-- ---,--
 
У вартість включено: проживання, трьохразовое харчування ("шведський стіл"), лікування за основним профілем захворювання.
 
Діти приймаються з 4 років.
Одним з наймолодших санаторіїв курорту Моршин є санаторій "Перлина Прикарпаття". Знаходиться в центрі курорту, в лісопарковій зоні - екологічно чистій місцевості.
 
Санаторій має два корпуси - №1 (6 поверхів, є ліфт) і №2 (адміністративний, 4 поверхи, є ліфт). Корпуси розташовані поруч.
 
Все, що потрібно для комфортного лікування і відпочинку, знаходиться поблизу санаторія. Відстань від санаторія "Перлина Прикарпаття" м. Моршин до бювету мінеральних вод і бальнеолікарні, де проходять всі процедури, - 100-150 м, до лікувально-діагностичному центру - 80 м. Відстань до вокзалу - 300 м, до автостанції - 450 м.
 
Водопостачання - холодна і гаряча вода з 6:00 до 23:00. Час роботи - цілодобово.
 
Категорії номерів:
 
Однокімнатний одномісний "Економ"
Однокімнатний номер з ремонтом середньої якості (~15 м2), одним ліжком,  тумбочкою, столом та стільцями, телевізором (кабельне ТБ). В кімнаті є санвузол: душ, туалет, умивальник. Можливість розміщення - 1-2 чол.
 
Однокімнатний двомісний "Економ+"
Однокімнатний номер з ремонтом середньої якості (~17 м2), двома окремими ліжками, 2 тумбочками, столом та стільцями, телевізором (кабельне ТБ), холодильником. В кімнаті є санвузол: душ, туалет, умивальник. Можливість розміщення - 2 чол.
 
Однокімнатний одномісний "Покращений"
Однокімнатний номер з сучасним ремонтом (~15 м2), облаштований одним ліжком, м’якими меблями, чайним посудом на дві персони, холодильником, телевізором (кабельне ТБ), електрочайником. Сучасний ремонт в санвузлі, нова сантехніка, душ-кабіна, туалет, умивальник. Можливість розміщення - 1-2 чол.
 
Однокімнатний двомісний "Покращений"
Однокімнатний номер з сучасним ремонтом (~21 м2), облаштований двома окремими ліжками, м’якими меблями, чайним посудом на дві персони, холодильником, телевізором (кабельне ТБ), електрочайником. Сучасний ремонт в санвузлі, нова сантехніка, душ-кабіна, туалет, умивальник. Можливість розміщення - 2-3 чол. 
 
Двокімнатний двомісний "Покращений"
Двокімнатний номер з сучасним ремонтом (~35 м2), облаштований одним широким  або двома окремими ліжками, м’якими меблями, чайним посудом на чотири персони, холодильником, телевізором (кабельне ТБ), електрочайником. Сучасний ремонт в санвузлі, нова сантехніка, душ-кабіна, умивальник, туалет. Можливість розміщення - 3-4 чол.
Їдальня санаторію "Перлина Прикарпаття" знаходиться поруч з корпусами (15 м). Клієнти отримують трьохразове та п'ятиразове дієтичне харчування, побудоване за системою попереднього замовлення.
 
Клієнт має можливість отримати консультацію дієтолога. Можлива індивідуальна корекція раціону за призначенням лікуючого лікаря.
 
В їдальні функціонують зали стандартного та покращеного харчування. Всі страви готують відповідно до технологічних карт, згідно зі збіркою рецептур.
 
У вартість всіх путівок, крім категорії 1кімн. 2місн. "Економ", входить покращене харчування. При бажанні клієнти, що проживають в номері категорії "Економ", можуть зробити доплату до покращеного харчуванню. Покращене харчування відрізняється від стандартного більш різноманітним раціоном фруктів, додатковими овочевими та м'ясними закусками на сніданок і вечерю. Для дітей розроблено дитяче харчування, яке враховує особливості та дотримання норм продуктів для дітей.
В санаторії "Перлина Прикарпаття" працюють висококваліфіковані лікарі з великим досвідом роботи, досвідчені медсестри та уважний молодший медперсонал.
 
Послуги та процедури, які надають в санаторії: мікроклізми, масаж, маніпуляційні процедури. Цілодобово працює кабінет чергової медсестри, в якому при необхідності надається невідкладна медична допомога. Обстеження і лікувальні процедури клієнти отримують у лікувально-діагностичному центрі та бальнеолікарні, мінеральну воду п'ють у бюветі.
 
В санаторії "Перлина Прикарпаття" створено спеціалізовані реабілітаційні відділення для лікування кишечника - "Кишковий центр" (хронічні коліти, колостаза, синдром подразненого кишечника, функціональні захворювання товстої кишки) і відділення для оздоровлення вагітних жінок. Лікар-спеціаліст надає консультації з діагностики та лікування. Його послугами можуть безкоштовно скористатися і відпочиваючі з інших санаторіїв СКК "Моршинкурорт".
 
Лікувальна база:
 
- лікувально-діагностичне відділення (клініко-діагностична лабораторія, кабінети езофагогастродуоденоскопіі, колоноскопії, внутрішньошлункової pH-метрії, ультразвукового дослідження, електрокардіографії, ентеральної оксигенотерапії, терапевтичної стоматології, лікувального масажу, психотерапії;
 
- ванни і душі (мінеральні, хвойні, перлинні), інгаляції;
 
- грязе-і озокеритолікування.
 
Лікувальні процедури, що входять у вартість: питне лікування, лікувальні ванни, душі, озокерит, грязелікування, лікувальна фізкультура, апаратна фізіотерапія, кишкові зрошення, мікроклізми, психотерапія, сегментарний масаж з причини основного захворювання, ректальні і вагінальні грязьові тампони, інгаляції, невідкладна медична допомога, гінекологічні мінеральні зрошення та спринцювання мінеральною водою, масаж простати, терапевтична стоматологія вітчизняними матеріалами.
 
Діагностичні обстеження, що входять у вартість: клінічні та біохімічні анали, ЕКГ, УЗД органів травлення, дослідження кишкового соку і дуоденального вмісту, фіброгастроскопія, RRS, ph-метрія, рентгендіагностика, консультації лікарів вузьких спеціальностей.
 
Перелік методів лікування та діагностики, що не входять у вартість: підводний душ-масаж, фітотерапія, загальний масаж, масаж інших частин тіла (крім масажу живота, сегментного масажу з приводу захворювань органів травлення); стоматологічні послуги: протезування, лікування з використанням матеріалів закордонного виробництва, лікування пародонтозу; УЗД органів малого тазу; бактеріологічні аналізи; імунологічні дослідження.
В санаторії функціонує тренажерний зал. Поруч - тенісний корт, платна автостоянка (80 м). WI-FI - корпус №2.

КУПИТИ АВІАКВИТКИ, АВТОБУСНІ ТА ЗАЛІЗНИЧНІ КВИТКИ

ЗАМОВИТИ ТРАНСФЕР

Таксі Моршин Львів
  • Моршин ⇄ Львів - 1400,00 грн.*
  • Моршин ⇄ Трускавець - 800,00 грн.*
* ціна індивідуального трансферу в одну сторону за автомобіль, місткість 1-4 особи.
+38 (097) 990-05-51
+38 (095) 121-29-67
Санаторій "Дністер" - Моршин
від 1040 грн. від 1780 грн.

Санаторій "Лаванда" - Моршин
від 1040 грн. від 1780 грн.

Санаторій "Мармуровий палац" - Моршин
від 1850 грн. від 2900 грн.

Санаторій "Моршинський" - Моршин
від 1570 грн. від 2540 грн.

Готель "Богдан" - Моршин
від 860 грн. від 1200 грн.

Готель "Віват" - Моршин
від 1700 грн. від 2800 грн.

Готель "Мінерали Карпат" - Моршин
від 400 грн. від 700 грн.

Готель "Моршинська вежа" - Моршин
від 800 грн. від 800 грн.

Готель "Оберіг" - Моршин
від 800 грн. від 1400 грн.

Готель "Одеса" - Моршин
від 1500 грн. від 2000 грн.

Пансіонат "Моршин" - Моршин
від 370 грн. від 480 грн.

ПРОПОЗИЦІЇ ІНШИХ КУРОРТІВ