пропозиції з поселення пошук бази
Головна / Санаторії та готелі Моршина / Санаторій "Перлина Прикарпаття"
 рейтинг: 0 | оцінок: 0    Відгуки

САНАТОРІЙ "ПЕРЛИНА ПРИКАРПАТТЯ"

м. Моршин, вул. С. Бандери, 5
Заселення: 0000   Виїзд: 2400
Пишіть в месенджери та дзвоніть:
 Viber   Telegram   WhatsApp   Skype 
Послуги бронювання безкоштовні!
+38 (097) 990-05-51
+38 (095) 121-29-67

Відправлення запиту не зобов`язує Вас бронювати і оплачувати номер!

  Запит місць   Пропозиції

[2023]
Категорія номера

Ціни з 1 ос., грн.

основне

місце

Ціни, грн.

додаткове

місце

1кімн. 1місн. економ ---,-- ---,--
1кімн. 2місн. економ+ ---,-- ---,--
1кімн. 1місн. покращений ---,-- ---,--
1кімн. 2місн. покращений ---,-- ---,--
2кімн. 2місн. покращений ---,-- ---,--
 
У вартість включено: проживання, трьохразовое харчування ("шведський стіл"), лікування за основним профілем захворювання.
 
Діти приймаються з 4 років.
Одним з наймолодших санаторіїв курорту Моршин є санаторій "Перлина Прикарпаття". Знаходиться в центрі курорту, в лісопарковій зоні - екологічно чистій місцевості.
 
Санаторій має два корпуси - №1 (6 поверхів, є ліфт) і №2 (адміністративний, 4 поверхи, є ліфт). Корпуси розташовані поруч.
 
Все, що потрібно для комфортного лікування і відпочинку, знаходиться поблизу санаторія. Відстань від санаторія "Перлина Прикарпаття" м. Моршин до бювету мінеральних вод і бальнеолікарні, де проходять всі процедури, - 100-150 м, до лікувально-діагностичному центру - 80 м. Відстань до вокзалу - 300 м, до автостанції - 450 м.
 
Водопостачання - холодна і гаряча вода з 6:00 до 23:00. Час роботи - цілодобово.
 
Категорії номерів:
 
Однокімнатний одномісний "Економ"
Однокімнатний номер з ремонтом середньої якості (~15 м2), одним ліжком,  тумбочкою, столом та стільцями, телевізором (кабельне ТБ). В кімнаті є санвузол: душ, туалет, умивальник. Можливість розміщення - 1-2 чол.
 
Однокімнатний двомісний "Економ+"
Однокімнатний номер з ремонтом середньої якості (~17 м2), двома окремими ліжками, 2 тумбочками, столом та стільцями, телевізором (кабельне ТБ), холодильником. В кімнаті є санвузол: душ, туалет, умивальник. Можливість розміщення - 2 чол.
 
Однокімнатний одномісний "Покращений"
Однокімнатний номер з сучасним ремонтом (~15 м2), облаштований одним ліжком, м’якими меблями, чайним посудом на дві персони, холодильником, телевізором (кабельне ТБ), електрочайником. Сучасний ремонт в санвузлі, нова сантехніка, душ-кабіна, туалет, умивальник. Можливість розміщення - 1-2 чол.
 
Однокімнатний двомісний "Покращений"
Однокімнатний номер з сучасним ремонтом (~21 м2), облаштований двома окремими ліжками, м’якими меблями, чайним посудом на дві персони, холодильником, телевізором (кабельне ТБ), електрочайником. Сучасний ремонт в санвузлі, нова сантехніка, душ-кабіна, туалет, умивальник. Можливість розміщення - 2-3 чол. 
 
Двокімнатний двомісний "Покращений"
Двокімнатний номер з сучасним ремонтом (~35 м2), облаштований одним широким  або двома окремими ліжками, м’якими меблями, чайним посудом на чотири персони, холодильником, телевізором (кабельне ТБ), електрочайником. Сучасний ремонт в санвузлі, нова сантехніка, душ-кабіна, умивальник, туалет. Можливість розміщення - 3-4 чол.
Їдальня санаторію "Перлина Прикарпаття" знаходиться поруч з корпусами (15 м). Клієнти отримують трьохразове та п'ятиразове дієтичне харчування, побудоване за системою попереднього замовлення.
 
Клієнт має можливість отримати консультацію дієтолога. Можлива індивідуальна корекція раціону за призначенням лікуючого лікаря.
 
В їдальні функціонують зали стандартного та покращеного харчування. Всі страви готують відповідно до технологічних карт, згідно зі збіркою рецептур.
 
У вартість всіх путівок, крім категорії 1кімн. 2місн. "Економ", входить покращене харчування. При бажанні клієнти, що проживають в номері категорії "Економ", можуть зробити доплату до покращеного харчуванню. Покращене харчування відрізняється від стандартного більш різноманітним раціоном фруктів, додатковими овочевими та м'ясними закусками на сніданок і вечерю. Для дітей розроблено дитяче харчування, яке враховує особливості та дотримання норм продуктів для дітей.
В санаторії "Перлина Прикарпаття" працюють висококваліфіковані лікарі з великим досвідом роботи, досвідчені медсестри та уважний молодший медперсонал.
 
Послуги та процедури, які надають в санаторії: мікроклізми, масаж, маніпуляційні процедури. Цілодобово працює кабінет чергової медсестри, в якому при необхідності надається невідкладна медична допомога. Обстеження і лікувальні процедури клієнти отримують у лікувально-діагностичному центрі та бальнеолікарні, мінеральну воду п'ють у бюветі.
 
В санаторії "Перлина Прикарпаття" створено спеціалізовані реабілітаційні відділення для лікування кишечника - "Кишковий центр" (хронічні коліти, колостаза, синдром подразненого кишечника, функціональні захворювання товстої кишки) і відділення для оздоровлення вагітних жінок. Лікар-спеціаліст надає консультації з діагностики та лікування. Його послугами можуть безкоштовно скористатися і відпочиваючі з інших санаторіїв СКК "Моршинкурорт".
 
Лікувальна база:
 
- лікувально-діагностичне відділення (клініко-діагностична лабораторія, кабінети езофагогастродуоденоскопіі, колоноскопії, внутрішньошлункової pH-метрії, ультразвукового дослідження, електрокардіографії, ентеральної оксигенотерапії, терапевтичної стоматології, лікувального масажу, психотерапії;
 
- ванни і душі (мінеральні, хвойні, перлинні), інгаляції;
 
- грязе-і озокеритолікування.
 
Лікувальні процедури, що входять у вартість: питне лікування, лікувальні ванни, душі, озокерит, грязелікування, лікувальна фізкультура, апаратна фізіотерапія, кишкові зрошення, мікроклізми, психотерапія, сегментарний масаж з причини основного захворювання, ректальні і вагінальні грязьові тампони, інгаляції, невідкладна медична допомога, гінекологічні мінеральні зрошення та спринцювання мінеральною водою, масаж простати, терапевтична стоматологія вітчизняними матеріалами.
 
Діагностичні обстеження, що входять у вартість: клінічні та біохімічні анали, ЕКГ, УЗД органів травлення, дослідження кишкового соку і дуоденального вмісту, фіброгастроскопія, RRS, ph-метрія, рентгендіагностика, консультації лікарів вузьких спеціальностей.
 
Перелік методів лікування та діагностики, що не входять у вартість: підводний душ-масаж, фітотерапія, загальний масаж, масаж інших частин тіла (крім масажу живота, сегментного масажу з приводу захворювань органів травлення); стоматологічні послуги: протезування, лікування з використанням матеріалів закордонного виробництва, лікування пародонтозу; УЗД органів малого тазу; бактеріологічні аналізи; імунологічні дослідження.
В санаторії функціонує тренажерний зал. Поруч - тенісний корт, платна автостоянка (80 м). WI-FI - корпус №2.

АВІАКВИТКИ, АВТОБУСНІ ТА ЗАЛІЗНИЧНІ КВИТКИ

ТРАНСФЕРИ

Таксі Моршин Львів
  • Моршин ⇄ Львів - 1400,00 грн.*
  • Моршин ⇄ Трускавець - 800,00 грн.*
* ціна індивідуального трансферу в одну сторону за автомобіль, місткість 1-4 особи.
+38 (097) 990-05-51
+38 (095) 121-29-67
від 1040 грн. від 1780 грн.

від 1700 грн. від 2700 грн.

від 1380 грн. від 2120 грн.

від 900 грн. від 1200 грн.

від 1750 грн. від 2650 грн.

від 300 грн. від 600 грн.

від 800 грн. від 800 грн.

від 800 грн. від 1400 грн.

від 1500 грн. від 2000 грн.

від 340 грн. від 440 грн.

ПРОПОЗИЦІЇ ІНШИХ КУРОРТІВ