пропозиції з поселення пошук бази
Головна / Санаторії та готелі Моршина / Санаторій "Перлина Прикарпаття"
 Відгуки    Зробити замовлення
 рейтинг: 0 | оцінок: 0

САНАТОРІЙ "ПЕРЛИНА ПРИКАРПАТТЯ"

Львівська обл., м. Моршин, вул. С. Бандери, 5

Реєстрація заїзду: 0000
Реєстрація виїзду: 2400

Пишіть в месенджери та дзвоніть:
 Viber   Telegram   WhatsApp   Skype 
+38 (097) 990-05-51
+38 (095) 121-29-67

Відправлення запиту не зобов`язує Вас бронювати і оплачувати номер!

 Запит місць   Пропозиції

Одним з наймолодших санаторіїв курорту Моршин є санаторій "Перлина Прикарпаття". Знаходиться в центрі курорту, в лісопарковій зоні - екологічно чистій місцевості.

Санаторій має два корпуси - №1 (6 поверхів, є ліфт) і №2 (адміністративний, 4 поверхи, є ліфт). Корпуси розташовані поруч.

Все, що потрібно для комфортного лікування і відпочинку, знаходиться поблизу санаторія. Відстань від санаторія "Перлина Прикарпаття" м. Моршин до бювету мінеральних вод і бальнеолікарні, де проходять всі процедури, - 100-150 м, до лікувально-діагностичному центру - 80 м. Відстань до вокзалу - 300 м, до автостанції - 450 м.

Водопостачання - холодна і гаряча вода з 6:00 до 23:00. Час роботи - цілодобово.

Категорії номерів:

Однокімнатний одномісний "Економ"
Однокімнатний номер з ремонтом середньої якості (~15 м2), одним ліжком,  тумбочкою, столом та стільцями, телевізором (кабельне ТБ). В кімнаті є санвузол: душ, туалет, умивальник. Можливість розміщення - 1-2 чол.

Однокімнатний двомісний "Економ+"
Однокімнатний номер з ремонтом середньої якості (~17 м2), двома окремими ліжками, 2 тумбочками, столом та стільцями, телевізором (кабельне ТБ), холодильником. В кімнаті є санвузол: душ, туалет, умивальник. Можливість розміщення - 2 чол.

Однокімнатний одномісний "Покращений"
Однокімнатний номер з сучасним ремонтом (~15 м2), облаштований одним ліжком, м’якими меблями, чайним посудом на дві персони, холодильником, телевізором (кабельне ТБ), електрочайником. Сучасний ремонт в санвузлі, нова сантехніка, душ-кабіна, туалет, умивальник. Можливість розміщення - 1-2 чол.

Однокімнатний двомісний "Покращений"
Однокімнатний номер з сучасним ремонтом (~21 м2), облаштований двома окремими ліжками, м’якими меблями, чайним посудом на дві персони, холодильником, телевізором (кабельне ТБ), електрочайником. Сучасний ремонт в санвузлі, нова сантехніка, душ-кабіна, туалет, умивальник. Можливість розміщення - 2-3 чол. 

Двокімнатний двомісний "Покращений"
Двокімнатний номер з сучасним ремонтом (~35 м2), облаштований одним широким  або двома окремими ліжками, м’якими меблями, чайним посудом на чотири персони, холодильником, телевізором (кабельне ТБ), електрочайником. Сучасний ремонт в санвузлі, нова сантехніка, душ-кабіна, умивальник, туалет. Можливість розміщення - 3-4 чол.
Їдальня санаторію "Перлина Прикарпаття" знаходиться поруч з корпусами (15 м). Клієнти отримують трьохразове та п'ятиразове дієтичне харчування, побудоване за системою попереднього замовлення.

Клієнт має можливість отримати консультацію дієтолога. Можлива індивідуальна корекція раціону за призначенням лікуючого лікаря.

В їдальні функціонують зали стандартного та покращеного харчування. Всі страви готують відповідно до технологічних карт, згідно зі збіркою рецептур.

У вартість всіх путівок, крім категорії 1кімн. 2місн. "Економ", входить покращене харчування. При бажанні клієнти, що проживають в номері категорії "Економ", можуть зробити доплату до покращеного харчуванню. Покращене харчування відрізняється від стандартного більш різноманітним раціоном фруктів, додатковими овочевими та м'ясними закусками на сніданок і вечерю. Для дітей розроблено дитяче харчування, яке враховує особливості та дотримання норм продуктів для дітей.
В санаторії "Перлина Прикарпаття" працюють висококваліфіковані лікарі з великим досвідом роботи, досвідчені медсестри та уважний молодший медперсонал.

Послуги та процедури, які надають в санаторії: мікроклізми, масаж, маніпуляційні процедури. Цілодобово працює кабінет чергової медсестри, в якому при необхідності надається невідкладна медична допомога. Обстеження і лікувальні процедури клієнти отримують у лікувально-діагностичному центрі та бальнеолікарні, мінеральну воду п'ють у бюветі.

В санаторії "Перлина Прикарпаття" створено спеціалізовані реабілітаційні відділення для лікування кишечника - "Кишковий центр" (хронічні коліти, колостаза, синдром подразненого кишечника, функціональні захворювання товстої кишки) і відділення для оздоровлення вагітних жінок. Лікар-спеціаліст надає консультації з діагностики та лікування. Його послугами можуть безкоштовно скористатися і відпочиваючі з інших санаторіїв СКК "Моршинкурорт".

Лікувальна база:

- лікувально-діагностичне відділення (клініко-діагностична лабораторія, кабінети езофагогастродуоденоскопіі, колоноскопії, внутрішньошлункової pH-метрії, ультразвукового дослідження, електрокардіографії, ентеральної оксигенотерапії, терапевтичної стоматології, лікувального масажу, психотерапії;

- ванни і душі (мінеральні, хвойні, перлинні), інгаляції;

- грязе-і озокеритолікування.

Лікувальні процедури, що входять у вартість: питне лікування, лікувальні ванни, душі, озокерит, грязелікування, лікувальна фізкультура, апаратна фізіотерапія, кишкові зрошення, мікроклізми, психотерапія, сегментарний масаж з причини основного захворювання, ректальні і вагінальні грязьові тампони, інгаляції, невідкладна медична допомога, гінекологічні мінеральні зрошення та спринцювання мінеральною водою, масаж простати, терапевтична стоматологія вітчизняними матеріалами.

Діагностичні обстеження, що входять у вартість: клінічні та біохімічні анали, ЕКГ, УЗД органів травлення, дослідження кишкового соку і дуоденального вмісту, фіброгастроскопія, RRS, ph-метрія, рентгендіагностика, консультації лікарів вузьких спеціальностей.

Перелік методів лікування та діагностики, що не входять у вартість: підводний душ-масаж, фітотерапія, загальний масаж, масаж інших частин тіла (крім масажу живота, сегментного масажу з приводу захворювань органів травлення); стоматологічні послуги: протезування, лікування з використанням матеріалів закордонного виробництва, лікування пародонтозу; УЗД органів малого тазу; бактеріологічні аналізи; імунологічні дослідження.
[2022]
Категорія номера Ціни з 1 ос., грн.
1кімн. 1місн. економ ---,--
1кімн. 2місн. економ+ ---,--
1кімн. 1місн. покращений ---,--
1кімн. 2місн. покращений ---,--
2кімн. 2місн. покращений ---,--
 
У вартість включено: проживання, трьохразовое харчування ("шведський стіл"), лікування за основним профілем захворювання.
 
Діти приймаються з 4 років.

 

В санаторії функціонує тренажерний зал. Поруч - тенісний корт, платна автостоянка (80 м). WI-FI - корпус №2.

АВІАКВИТКИ, АВТОБУСНІ ТА ЗАЛІЗНИЧНІ КВИТКИ

МОРШИНПРОПОЗИЦІЇ ІНШИХ КУРОРТІВ

Трускавець

ТРУСКАВЕЦЬ

пропозицій: 77

Східниця

СХІДНИЦЯ

пропозицій: 21

Карпати

КАРПАТИ

пропозицій: 31

Закарпаття

ЗАКАРПАТТЯ

пропозицій: 15