1 USD 27.75 UAH 1 EUR 32.25 UAH

Головна / Новини та пропозиції / Замовлення путівок в санаторій «Молдова» в Трускавці
28.01.2020

Замовлення путівок в санаторій «Молдова» в Трускавці

Путівки в санаторій «Молдова»

Головним людським ресурсом є здоров'я. У сучасному суспільстві разом з розвитком технічного прогресу нас наздогнали і неприємності з екологічною обстановкою: забруднення водойм, міський смог і шкідливі викиди в атмосферу. Всі ці факти мають прямий вплив на спосіб життя людини і його фізичний стан.

Щоб підтримувати здоров'я в нормальних межах, рекомендуємо пройти лікування в санаторії «Молдова». Повітря і сонце мають доведений лікувальний ефект на організм. Для запобігання розвитку хронічних захворювань людині необхідно заряджатися силами природних багатств. Зарезервувати і викупити путівки допоможе центр бронювання «УкрЗахід», де не існує додаткових зборів і націнок.

Санаторій «Молдова» в Трускавці

Санаторій "Молдова" в Трускавці

Оздоровниці Трускавця сподобаються будь-якій людині, яка хоче відпочити і підлікуватися. «Молдова» — це затишний комплекс лікувального напряму, в якому працюють тільки найкращі фахівці своєї справи. У цьому санаторії ви зможете як подбати про своє самопочуття, так і просто відпочити і усамітнитися від шаленого ритму життя.

Фахівці допоможуть правильно підібрати необхідний саме вам курс лікування, а також профілактичні заходи і розслаблюючі або тонізуючі процедури.

 
 

 

Основний перелік напрямків і захворювань, лікуванням яких займається санаторій «Молдова», такі:

  • остеохондроз і шлунково-кишковий тракт;
  • печінка і нирки;
  • сечостатева система;
  • ожиріння.

Залежно від наявних проблем з вашим організмом вам будуть прописані певні процедури.

Замовити путівку

Центр бронювання «УкрЗахід» пропонує вам вигідно без націнок придбати путівки в санаторій «Молдова». Відвідати цей курорт рекомендується всім без винятку, а наш персонал допоможе здійснити цю задачу на максимально вигідних вам умовах. У санаторії ви зможете не тільки зміцнити здоров'я, а й відпочити в душевній атмосфері. Комплекс знаходиться в парковій зоні курортного міста, де ви насолодитеся навколишньою зеленню крон дерев, а при необхідності всього за 10-15 хвилин дістанетеся до центру міста. Проведіть час з користю для себе!


Стежте за новинами та пропозиціями на Telegram, Viber або Twitter.