пропозиції з поселення пошук бази
Головна / Новини та пропозиції / Правила прийому туристів в санаторії "Боржава" на Закарпатті
17.06.2020

Правила прийому туристів в санаторії "Боржава" на Закарпатті

На території санаторія "Боржава", що на Закарпатті в селі Довге, під час прийому та перебування туристів, будуть дотримані усі вимоги з організації протиепідемічних заходів при наданні послуг в умовах карантину, а саме:

  • температурний скринінг працівників і туристів (при заїзді та щоденний);
  • забезпечення відстані між сусідніми столами не менше 1,5 м;
  • перебування за столом не більше 2 осіб (без урахування дітей до 14 років та членів однієї сім’ї, котрі проживають в одному номері);
  • недопущення черг;
  • дотримання соціальної дистанції;
  • постійна дезінфекція приміщень загального користування;
  • регулярне провітрювання;
  • забезпечення дезінфекторами приміщень загального користування;
  • перебування працівників на території в захисних масках та медичних рукавичках.

Туристи з ознаками ГРВІ не прийматимуться на лікування та проживання.

Для туристів, які захворіли під час перебування, в санаторії передбачений ізолятор та чіткі інструкції з порядком дій і обов’язковим тестуванням на COVID-19.

Проживання

Вхід та в’їзд на територію санаторія для осіб, які не проживають у ньому, заборонений.

На вході охоронець проводить температурний скринінг кожної особи, яка заходить на територію, безконтактним термометром.

При поселенні кожного туриста оглядає адміністратор лікувального відділення, при необхідності направляє до головного лікаря.

Кожен турист повинен надати довідку від сімейного лікаря про стан здоров’я (санаторно-курортна карта) та епідемічне оточення, видане не пізніше, ніж за 5 днів до поселення.

Будь ласка, візьміть із собою засоби індивідуального захисту (захисні маски, рукавички, дезінфектори).

Всі працівники та туристи щодня проходять температурний скринінг, при перших ознаках хвороби повідомляють про це головного лікаря.

Працівники з підвищеною температурою чи ознаками ГРВІ до роботи та входу на територію не допускаються.

У випадку виявлення ознак ГРВІ у будь-кого з туристів, хворий ізолюється в медичному ізоляторі (при бажанні - у спеціально виділеному ізольованому номері разом із членами своєї сім’ї). Всім ізольованим особам забороняється покидати місце ізоляції, харчування надається в ізоляторі. Далі персонал діє за затвердженою інструкцією.

У всіх номерах здійснюється щоденне прибирання та дезінфекція.

У всіх приміщеннях загального користування здійснюється регулярне провітрювання та дезінфекція не рідше, ніж 2 рази на день.

Харчування

Харчування здійснюється у визначений час почергово на терасі ресторану, зі збереженням відстані не менше 1,5 м між столами у 2 зміни.

За столами можуть разом перебувати не більше 2-х осіб (за винятком дітей до 14 років або членів однієї сім’ї, які проживають в одному номері).

Лікування

Туристам надаються лікувальні послуги зі збільшеними часовими проміжками, які персонал використовує для провітрювання та дезінфекції приміщення.

На території санаторія "Боржава" ви зможете придбати засоби індивідуального захисту.Стежте за новинами та пропозиціями на Telegram, Viber або Twitter.