пропозиції з поселення пошук бази
Головна / Новини та пропозиції / Лікування захворювань бронхо-легеневої системи та ЛОР органів
18.07.2022

Лікування захворювань бронхо-легеневої системи та ЛОР органів

Санаторій "Боржава" на Закарпатті став першою здравницею в Україні, яка використовує сучасні апарати для параструменевої інгаляції Фазет у рамках програми доковідної профілактики та післяковідної реабілітації бронхо-легеневої системи та ЛОР органів.

 
 
Процедури:
 
Парова інгаляція. Мінеральна та термальна вода, як засіб для інгаляції, дуже корисна, тому що є натуральним природним продуктом, що немає в своєму складі синтетичних препаратів. У водах природних джерел розчинені необхідні організму мінеральні солі. Саме їх цілющий вплив при правильному використанні полегшує біль в горлі і зменшує запальні процеси в легенях і бронхах, полегшує виведення мокроти, сприяє підвищенню стійкості організму до впливу різних вірусів.
 

 

Галоінгаляційна терапія. Подача сухого солевого аерозолю  прямо в дихальні шляхи з індивідуальним підбором часу та концентрації. Для цієї процедури використовується сіль термальної води, яка насичена безліччю корисних мікроелементів, а саме кальцій, калій, магній, сульфати і ряд інших мікроелементів, також дуже важливо те, що в кристалічній решітці солі міститься йод. Отже під час процедури ви будете отримувати не тільки профілактику захворювань лор органів та бронхолегеневої системи, а і профілактику йододефіциту.

 

 

Оксигенотерапія - універсальний і ефективний метод лікування киснем. Застосовується при доведеній гіпоксії, втомі і браку кисню, яка відзначається у більшості жителів великих загазованих міст. Кисень потрібен для нормального функціонування клітин і тканин тіла. Ефективність методики доведена вже давно. Основний ефект від процедури - усунення браку кисню. Серед інших достоїнств методу можна відзначити наступні:

  • зміцнення загального і місцевого імунітету;
  • приведення в норму артеріального тиску;
  • нормалізація обмінних процесів в організмі;
  • зниження стресу, позбавлення від безсоння і боротьба з переїданням;
  • полегшення дихання і усунення проявів хвороб органів дихання;
  • нормалізація травних процесів;
  • швидке загоєння ран.

 

 

Галоаерозольтерапія - комплексний вид лікування. На організм людини впливають фізичні фактори повітряного середовища галокамери (газовий склад, іонізація повітря, інгаляція високодисперсного аерозолю), психологічні фактори (відповідний інтер’єр із звуковим супроводом) та, що не менш важливо, - фактор тимчасової ілімінації алергенів, у тому числі й мікробного походження.

Вдихання високодисперсного аерозолю хлориду натрію в умовах сталих температури та вологості спричиняє бронхіальну реактивність, нормалізує мукоциліарний транспорт, покращує дренажну функцію бронхів, ліквідує грубі імунологічні порушення.

Основне призначення соляної кімнати - лікування та профілактика захворювань дихальних шляхів, алергій, шкірних захворювань та психоемоційних розладів.

Детальніше про санаторій "Боржава".Стежте за новинами та пропозиціями на Telegram, Viber або Twitter.