1 USD 27.6 UAH 1 EUR 32.6 UAH

Головна / Новини та пропозиції / На гірськолижному курорті "Буковиця" встановлять крісельний підйомник
14.12.2018

На гірськолижному курорті "Буковиця" встановлять крісельний підйомник

До гірськолижного комплексу "Буковиця" до 2020 року плануюють побудувати нову дорогу від відомого бальнеологічного курорту Трускавець. Перші роботи вже розпочато.

Дістатися до комплексу буде зручно не тільки для автомобілістів, але й пішоходам та велосипедистам. Для цього передбачені пішохідні та велосипедні доріжки.

Встановлення крісельного підйомника на Буковиці

В даний час "Буковиця" готується до прийому гостей - на схилах встановлюють сучасний крісельний підйомник. До середини сезону планують його запустити.

Зараз на схилах "Буковиці" обладнані дві траси: одна довжиною в 800 метрів, інша - 1 кілометр. Є два невеликих підйомника і встановлена система засніження У наступному році буде ще одна траса - 1,4 кілометра, а також в проекті створення тюбінгової траси.

Прокат спорядження :: курорт Буковиця

У цьому році "Буковиця" відкриє сезон у другій половині грудня. Відзначимо, що на території комплексу працює прокат спорядження, де можна орендувати лижний або сноубордичний комплект. Для новачків відкрита лижна школа, де професійні інструктори допоможуть зробити відпочинок не тільки захоплюючим, але й безпечним.


Стежте за новинами та пропозиціями на Telegram, Viber або Twitter.