пропозиції з поселення пошук бази
Курорт Моршин
Головна / Санаторії та готелі Моршина

САНАТОРІЇ ТА ГОТЕЛІ МОРШИНА

 Пошук за послугами
  • Сортування:
Санаторій "Дністер" - Моршин

Санаторій "Дністер"

м. Моршин, вул. 100-річчя Моршина, 4

Відстань від санаторія "Дністер" до бювету мінеральних вод та бальнеолікарні - 350 м. Інфраструктура санаторія: лобі-бар. Медичні послуги і процедури: масаж, мікроклізми, забір крові з вени, ін’єкції. Реабілітаційні відділення: кардіо-пульмонарна реабілітація (органи дихання) і медико-психологічна реабілітація учасників АТО.

Детальніше


Санаторій "Лаванда" - Моршин

Санаторій "Лаванда"

м. Моршин, вул. І. Франка, 33 А

Відстань від санаторія "Лаванда" до бювету мінеральних вод та бальнеолікарні - 500 м. Інфраструктура санаторія: лобі-бар, спортивний зал, аптека, сауна, їдальня, магазини. Медичні послуги та процедури: масаж, масаж-релакс, мікроклізми, голкорефлексотерапія, лікувальна фізкультура. Реабілітаційне відділення після операцій на органах травлення.

від 1040 грн. від 1780 грн.

Включено: проживання, трьохразове харчування та базове санаторне лікування.

Детальніше


Санаторій "Мармуровий палац" - Моршин

Санаторій "Мармуровий палац"

м. Моршин, вул. Паркова, 6

В санаторії "Мармуровий палац" успішно лікують: хронічні гепатити, холецистити, панкреатит у стадії ремісії, дискінезії жовчовивідних шляхів і кишечника, хронічні гастродуоденіти у стадії ремісії, виразку шлунку і дванадцятипалої кишки в стадії ремісії, хронічний коліт, ентероколіти, хвороби оперованого шлунку, хвороби обміну речовин та ін.

від 1700 грн. від 2700 грн.

Включено: проживання, фіксовані лікувальні програми, трьохразове дієтичне харчування, користування бюветом мінеральних вод, Wi-Fi, спортзал, дитяча кімната.

Детальніше


Санаторій "Моршинський" - Моршин

Санаторій "Моршинський"

м. Моршин, вул. Джерельна, 5

Санаторій "Моршинський" спеціалізований санаторій для лікування хронічних гастритів, жовчекам’яної хвороби, хронічних гепатитів, хворіб резикованого шлунку, хронічних панкреатитів, хронічних колітів та ентеритів, захворювань обміну речовин (цукровий діабет, ожиріння). Працюють масажний та стоматологічний кабінети.

від 1380 грн. від 2120 грн.

Включено: проживання, трьохразове дієтичне харчування та базове санаторне лікування.

Детальніше


Санаторій "Перлина Прикарпаття" - Моршин

Санаторій "Перлина Прикарпаття"

м. Моршин, вул. С. Бандери, 5

Відстань від санаторія "Перлина Прикарпаття" до бювету мінеральних вод та бальнеолікарні - 150 м. Медичні послуги та процедури: масаж, мікроклізми, маніпуляційні процедури. Реабілітаційні відділення: нейрореабілітації, кардіо-пульмонарної реабілітації, гінекологічне.

Детальніше


Санаторій "Світанок" - Моршин

Санаторій "Світанок"

м. Моршин, вул. Джерельна, 2

Санаторій "Світанок" - сезонний (весна-осінь). У санаторії функціонує спеціалізоване відділення для людей, які перенесли оперативне втручання на органах травлення. Тут проходять реабілітацію після операцій з приводу виразкової хвороби 12-типерсної кишки, операцій на підшлунковій залозі з приводу гострого панкреатиту, панкреонекрозу і кісти підшлункової залози, оперативних втручань на тонкій, товстій кишках, стану після операції з приводу онкозахворювань молочної залози.

Детальніше


Санаторій "Черемош" - Моршин

Санаторій "Черемош"

м. Моршин, вул. 100-річчя курорту Моршин, 8

Відстань від санаторія "Черемош" до бювету мінеральних вод та бальнеолікарні - 300 м. Інфраструктура санаторія: дитяча кімната та майданчик, їдальня (VI та VII корпуси). Медичні послуги та процедури: масаж, мікроклізми, герудотерапія, стоматологічний кабінет, косметологічний кабінет, маніпуляційні процедури.

Детальніше


Готель "Богдан" - Моршин

Готель "Богдан"

м. Моршин, вул. Вокзальна, 2 А

В готелі "Богдан" до послуг гостей: дієтичне трьохразове харчування по системі "шведський стіл", Wi-Fi, бювет, косметологічний та масажний кабінети, автостоянка.

від 900 грн. від 1200 грн.

Включено: проживання, сніданок, користування бюветом.

Детальніше


Готель "Віват" - Моршин

Готель "Віват"

м. Моршин, вул. С. Бандери, 6

В готелі "Віват" до послуг гостей: медцентр, Wi-Fi, фітобар, автостоянка.

від 1750 грн. від 2650 грн.

Включено: проживання, трьохразове дієтичне харчування, лікування.

Детальніше


Готель "Мінерали Карпат" - Моршин

 рейтинг: 9.3 | оцінок: 1

Готель "Мінерали Карпат"

м. Моршин, вул. Проліскова, 16

Знаходиться в парковій зоні курорту Моршин поруч з лісовим масивом, в 300 м від санаторія "Моршинський" та в 100 м від пансіонату "Зорецвіт". До послуг гостей готелю "Мінерали Карпат": Wi-Fi, автостоянка, масажний та косметологічний кабінети, солярій.

від 300 грн. від 600 грн.

Включено: проживання.

Детальніше


Готель "Моршинська вежа" - Моршин

Готель "Моршинська вежа"

м. Моршин, вул. 50-річчя УПА, 1 А

Готель "Моршинська Вежа" розташований у місті Моршин, за 5 хвилин ходьби від Моршинського бювету. До послуг гостей безкоштовна приватна автостоянка і спа-центр з сауною і масажним кабінетом.

від 800 грн. від 800 грн.

Включено: проживання, сніданок.

Детальніше


Готель "Оберіг" - Моршин

Готель "Оберіг"

м. Моршин, вул. І. Франка, 54 А

Готель "Оберіг" - це затишний п'ятиповерховий готельний комплекс. Розташований в самому центрі курорту Моршин в двісті метрах від бювету мінеральних вод. Послуги готелю: Wi-Fi, сейф в реєстратурі, ресторан, салон краси, стоянка для автомобілів.

від 800 грн. від 1400 грн.

Включено: проживання.

Детальніше


Готель "Одеса" - Моршин

Готель "Одеса"

м. Моршин, вул. 50-років УПА, 7

Готель "Одеса" розташований в центрі бальнеологічного курортта Моршин, в 5 хвилинах ходьби від центрального парку. До послуг гостей сучасний комплекс з великим басейном і власним бюветом мінеральних вод. По всій території надається безкоштовний Wi-Fi.

від 1500 грн. від 2000 грн.

Включено: проживання, трьохразове харчування, лікування, користуванням бюветом, басейн, Wi-Fi.

Детальніше


Пансіонат "Моршин" - Моршин

Пансіонат "Моршин"

м. Моршин, вул. І. Франка, 48

Пансіонат "Моршин" розташований в центрі курорту Моршин, 20 м до санаторію "Лаванда" та 700 м до бювету мінеральних вод. На першому поверсі пансіонату знаходиться ресторан.

від 340 грн. від 440 грн.

Включено: проживання.

Детальніше


ВСЕ ПРО КУРОРТ МОРШИН

ПРОПОЗИЦІЇ ІНШИХ КУРОРТІВ

ВТОМИЛИСЯ ШУКАТИ ДЕ ВІДПОЧИТИ?