1 USD 27.3 UAH 1 EUR 32 UAH
 Viber   Telegram   WhatsApp   Skype 

Курорт Моршин
Головна / Санаторії та готелі Моршина
Курорт Моршин - один з найвідоміших та перспективних курортів сьогодення.

Розташований на східному схилі Карпатського хребта, серед екологічно чистих лісів. Моршин володіє різноманітними за хімічним складом мінеральними водами, які відомі своїми унікальними цілющими властивостями далеко за межами України. Тому Моршин по праву величають "Галицьким Карлсбадом" або українськими Карловими Варами.

 Пошук за послугами
  • Сортування:
Санаторій "Аркадія" - Моршин

Санаторій "Аркадія"

Санаторій у місті Моршин

Санаторій "Аркадія" спеціалізований санаторій для лікування гастроентерологічних захворювань (шлунка, кишечника, жовчного міхура, підшлункової залози, печінки), порушення обміну речовин (ожиріння, цукровий діабет, подагра), лікування опорно-рухової системи та захворювань передміхурової залози.

від 1280 грн. від 2520 грн.

Детальніше


Санаторій "Дністер" - Моршин

Санаторій "Дністер"

Санаторій у місті Моршин

Відстань від санаторія "Дністер" до бювету мінеральних вод та бальнеолікарні - 350 м. Інфраструктура санаторія: лобі-бар. Медичні послуги і процедури: масаж, мікроклізми, забір крові з вени, ін’єкції. Реабілітаційні відділення: кардіо-пульмонарна реабілітація (органи дихання) і медико-психологічна реабілітація учасників АТО.

від 760 грн. від 1260 грн.

Детальніше


Санаторій "Лаванда" - Моршин

Санаторій "Лаванда"

Санаторій у місті Моршин

Відстань від санаторія "Лаванда" до бювету мінеральних вод та бальнеолікарні - 500 м. Інфраструктура санаторія: лобі-бар, спортивний зал, аптека, сауна, їдальня, магазини. Медичні послуги та процедури: масаж, масаж-релакс, мікроклізми, голкорефлексотерапія, лікувальна фізкультура. Реабілітаційне відділення після операцій на органах травлення.

від 800 грн. від 1300 грн.

Детальніше


Санаторій "Мармуровий палац" - Моршин

Санаторій "Мармуровий палац"

Санаторій у місті Моршин

В санаторії "Мармуровий палац" успішно лікують: хронічні гепатити, холецистити, панкреатит у стадії ремісії, дискінезії жовчовивідних шляхів і кишечника, хронічні гастродуоденіти у стадії ремісії, виразку шлунку і дванадцятипалої кишки в стадії ремісії, хронічний коліт, ентероколіти, хвороби оперованого шлунку, хвороби обміну речовин та ін.

від 1300 грн. від 2400 грн.

Детальніше


Санаторій "Моршинський" - Моршин

Санаторій "Моршинський"

Санаторій у місті Моршин

Санаторій "Моршинський" спеціалізований санаторій для лікування хронічних гастритів, жовчекам’яної хвороби, хронічних гепатитів, хворіб резикованого шлунку, хронічних панкреатитів, хронічних колітів та ентеритів, захворювань обміну речовин (цукровий діабет, ожиріння). Працюють масажний та стоматологічний кабінети.

від 1000 грн. від 1480 грн.

Детальніше


Санаторій "Перлина Прикарпаття" - Моршин

Санаторій "Перлина Прикарпаття"

Санаторій у місті Моршин

Відстань від санаторія "Перлина Прикарпаття" до бювету мінеральних вод та бальнеолікарні - 150 м. Медичні послуги та процедури: масаж, мікроклізми, маніпуляційні процедури. Реабілітаційні відділення: нейрореабілітації, кардіо-пульмонарної реабілітації, гінекологічне.

від 700 грн. від 1260 грн.

Детальніше


Санаторій "Прикарпатська Ватра" - Моршин

Санаторій "Прикарпатська Ватра"

Санаторій у місті Моршин

Санаторій "Прикарпатська Ватра" профілюється на лікуванні захворювань нервової системи, хворіб органів травлення, порушень обміну речовин (дискінезії кишечника і жовчовивідних каналів, жовчокамяної хвороби, хронічного гепатиту, холециститу, цукрового діабету, захворювання оперованого шлунку, хронічні гастрити і коліти, виразка шлунка, дванадцятипалої кишки та ін.).

Детальніше


Санаторій "Світанок" - Моршин

Санаторій "Світанок"

Санаторій у місті Моршин

Санаторій "Світанок" - сезонний (весна-осінь). У санаторії функціонує спеціалізоване відділення для людей, які перенесли оперативне втручання на органах травлення. Тут проходять реабілітацію після операцій з приводу виразкової хвороби 12-типерсної кишки, операцій на підшлунковій залозі з приводу гострого панкреатиту, панкреонекрозу і кісти підшлункової залози, оперативних втручань на тонкій, товстій кишках, стану після операції з приводу онкозахворювань молочної залози.

від 612 грн. від 1040 грн.

Детальніше


Санаторій "Черемош" - Моршин

Санаторій "Черемош"

Санаторій у місті Моршин

Відстань від санаторія "Черемош" до бювету мінеральних вод та бальнеолікарні - 300 м. Інфраструктура санаторія: дитяча кімната та майданчик, їдальня (VI та VII корпуси). Медичні послуги та процедури: масаж, мікроклізми, герудотерапія, стоматологічний кабінет, косметологічний кабінет, маніпуляційні процедури.

від 700 грн. від 1260 грн.

Детальніше


Готель "Богдан" - Моршин

Готель "Богдан"

Готель у місті Моршин

В готелі "Богдан" до послуг гостей: дієтичне трьохразове харчування по системі "шведський стіл", Wi-Fi, бювет, косметологічний та масажний кабінети, автостоянка.

від 810 грн. від 1040 грн.

Детальніше


Готель "Віват" - Моршин

Готель "Віват"

Готель у місті Моршин

В готелі "Віват" до послуг гостей: медцентр, Wi-Fi, фітобар, автостоянка.

від 550 грн. від 700 грн.

Детальніше


Готель "Мінерали Карпат" - Моршин

Готель "Мінерали Карпат"

Готель у місті Моршин

Знаходиться в парковій зоні курорту Моршин поруч з лісовим масивом, в 300 м від санаторія "Моршинський" та в 100 м від пансіонату "Зорецвіт". До послуг гостей готелю "Мінерали Карпат": Wi-Fi, автостоянка, масажний та косметологічний кабінети, солярій.

від 300 грн. від 450 грн.

Детальніше


Готель "Моршинська вежа" - Моршин

Готель "Моршинська вежа"

Готель у місті Моршин

Готель "Моршинська Вежа" розташований у місті Моршин, за 5 хвилин ходьби від Моршинського бювету. До послуг гостей безкоштовна приватна автостоянка і спа-центр з сауною і масажним кабінетом.

від 400 грн. від 400 грн.

Детальніше


Готель "Оберіг" - Моршин

Готель "Оберіг"

Готель у місті Моршин

Готель "Оберіг" - це затишний п'ятиповерховий готельний комплекс. Розташований в самому центрі курорту Моршин в двісті метрах від бювету мінеральних вод. Послуги готелю: Wi-Fi, сейф в реєстратурі, ресторан, салон краси, стоянка для автомобілів.

від 600 грн. від 800 грн.

Детальніше


Готель "Одеса" - Моршин

Готель "Одеса"

Готель у місті Моршин

Готель "Одеса" розташований в центрі бальнеологічного курортта Моршин, в 5 хвилинах ходьби від центрального парку. До послуг гостей сучасний комплекс з великим басейном і власним бюветом мінеральних вод. По всій території надається безкоштовний Wi-Fi.

від 900 грн. від 1500 грн.

Детальніше


Пансіонат "Зорецвіт" - Моршин

Пансіонат "Зорецвіт"

Пансіонат у місті Моршин

На всій території пансіонату "Зорецвіт" є Wi-Fi. На території пансіонату обладнано мангальний майданчик для самостійного приготування страв на відкритому вогні. Гостям пансіонатй надається місце для автомобіля на власній парковці.

від 200 грн. від 240 грн.

Детальніше


Пансіонат "Моршин" - Моршин

Пансіонат "Моршин"

Пансіонат у місті Моршин

Пансіонат "Моршин" розташований в центрі курорту Моршин, 20 м до санаторію "Лаванда" та 700 м до бювету мінеральних вод. На першому поверсі пансіонату знаходиться ресторан.

від 260 грн. від 360 грн.

Детальніше


Пансіонат "Троянда" - Моршин

Пансіонат "Троянда"

Пансіонат у місті Моршин

Пансіонат "Троянда" розташований в центрі курорта Моршин. На території пансіонату доступний Wi-Fi, є паркінг.

Детальніше


По обраним послугам пропозицій не знайдено!
Перегляньте інші типи місць розміщення або виберіть інші послуги!
По обраним послугам пропозицій не знайдено!
Перегляньте інші типи місць розміщення або виберіть інші послуги!
По обраним послугам пропозицій не знайдено!
Перегляньте інші типи місць розміщення або виберіть інші послуги!
ВСЕ ПРО МОРШИН

ПРОПОЗИЦІЇ ІНШИХ КУРОРТІВ

Трускавець

ТРУСКАВЕЦЬ

пропозицій: 71

Східниця

СХІДНИЦЯ

пропозицій: 21

Карпати

КАРПАТИ

пропозицій: 34

Закарпаття

ЗАКАРПАТТЯ

пропозицій: 16