пропозиції з поселення пошук бази
Головна / Спосіб оплати

ЯК ЗРОБИТИ ОПЛАТУ?

Зробити оплату можна у будь-якому банку грошовим переказом на розрахунковий рахунок центру бронювання або on-line платежем з наявністю комп'ютера або смартфона та платіжної картки Visa або MasterCard в будь-якій країні світу.

Підтвердженням успішного бронювання для туриста є гарантійний талон (ваучер), який надсилається туристу на вказаний у замовленні e-mail. Роздрукована копія гарантійного талона (ваучера) є обов'язковим документом при розміщенні в обраному туристом місці розміщення!

Громадяни України можуть самостійно обрати банк для оплати виставленого їм рахунку. Оскільки рахунок центру бронювання відкритий у ПриватБанку, то рекомендуємо робити оплату саме через цей банк як в касі банку так і з допомогою сервісів банку - Приват24, LiqPay або через термінали самообслуговування.

Громадяни інших країн можуть здійснити грошовий переказ у такій валюті: долар США (USD), злотий (PLN).

Для проведедення on-line платежів пропонуємо скористатися відомими в Україні сервісами on-line платежів: iPay.ua, LiqPay, WayForPay, Portmone.

Обрати один із сервісів on-line платежів можна у формі бронювання номерів обраного місця розміщення в полі "Спосіб оплати". Після підтвердження замовлення на e-mail туриста буде надіслано листа з інструкцією по оплаті. Все, що необхідно мати, - це карточку Visa або MasterCard та мобільний телефон для отримання sms-повідомлення для підтвердження оплати.

СПОСОБИ ОПЛАТИ ДЛЯ ТУРИСТІВ

Обрати один із способів оплати Ви можете у формі бронювання номерів обраного Вами місця розміщення в полі "Спосіб оплати". Для кожного місця розміщення вказаний свій перелік можливих способів оплати.

:: Банківський переказ, UAH
комісія: згідно тарифів обраного банку.

:: Онлайн платіж карткою Visa/MasterCard
комісія: 2,2%

:: Онлайн платіж карткою Visa/MasterCard ПриватБанк
комісія: 1 грн.

:: Миттєва розстрочка від ПриватБанк

:: Оплата частинами від monobank

:: Банківський переказ, USD
комісія: згідно тарифів обраного банку.

:: Банківський переказ, EUR
комісія: згідно тарифів обраного банку.

:: Банківський переказ, PLN
комісія: згідно тарифів обраного банку.

:: Онлайн платіж карткою Visa/MasterCard
комісія: 2,2%

1 USD = 29.25 UAH   1 EUR = 30.73 UAH