RU
1 USD 28 UAH 1 EUR 33.95 UAH
оплатити рахунок онлайн

Головна / Блог / Виберіть кращий санаторій в Трускавці і забронюйте місце

Виберіть кращий санаторій в Трускавці і забронюйте місце

Трускавець отримав славу курорту міжнародного рівня вже в кінці XIX століття. Хороші дороги пов'язували його з багатьма європейськими столицями, такими як Відень, Варшава, Берлін, Прага. Сьогодні це спеціалізована туристична і рекреаційна зона, головне призначення якої — розвиток медицини, санаторно-курортного відпочинку.

Курорт Трускавець

Для відновлення здоров'я санаторії Трускавця використовують унікальні мінералізовані води хлоридно-натрієвого складу з домішкою сульфатів кальцію і магнію, ропу, солі і природний озокерит — «гірський віск». Незаймана природа Східних Карпат, чисте повітря і м'який клімат привертають до цього місця не тільки людей, які бажають оздоровитися, але і численних туристів. Літній відпочинок в Трускавці — це прогулянки по лісі, купання в озерах. Взимку є можливість покататися на лижах, відвідавши розташований неподалік гірськолижний комплекс Буковиця.

Трускавець

Виберіть зручне місце для проживання

Плануючи лікування в Трускавці, бажано заздалегідь ознайомитися зі списком санаторіїв, пансіонатів і готелів міста. У цьому вам допоможе наш сайт, де ви знайдете докладні описи кожного з них і фото номерів для проживання гостей.

Використовуючи систему фільтрів, виберіть найбільш підходящі для себе санаторії Трускавця: з паркуванням для автомобілів, зі спа-салоном, сауною, дитячою кімнатою, тренажерним залом або тенісним кортом.

Зверніть увагу! При бронюванні місця через систему замовлень нашого сайту ви отримуєте знижку на оплату проживання від 5 до 15% в готелях і санаторіях наших партнерів! Акції обмежені в часі!

Бювет мінеральних вод в Трускавці

Головні напрямки лікування в Трускавці

Мінеральні води курорту і озокерит ефективно використовуються для оздоровлення людей, які страждають захворюваннями:

  • урологічного спектру (пієлонефрит, сечокам'яна хвороба, цистит, простатит);
  • ендокринної системи (ожиріння, цукровий діабет, порушення обміну речовин);
  • серцево-судинної системи (кардіоневрози різного генезу);
  • опорно-рухового апарату (артроз, остеохондроз, дистрофія хребта);
  • периферичної нервової системи (радикуліт, міжреберна невралгія);
  • жіночої статевої сфери (хронічні та специфічні запалення).

До послуг пацієнтів бальнеоозокеритні лікарні, бювети мінеральної води, поліклініки, сучасний діагностичний центр, філіал Одеського НДІ курортології.

Цілорічне санаторне, амбулаторно-курсівочне лікування і відпочинок в Трускавці — чудова можливість покращити здоров'я, набратися сил і позитивних емоцій для подальшої роботи!