RU
1 USD 27.95 UAH 1 EUR 33.85 UAH
оплатити рахунок онлайн

Головна / Блог / Сільські садиби Закарпаття запрошують на відпочинок

Сільські садиби Закарпаття запрошують на відпочинок

Закарпаття - це унікальна область України, надзвичайно багата природними ресурсами та безліччю мальовничих куточків, які приваблюють все більшу кількість мандрівників з різних країн світу. Край, у якому гармонійно поєднуються величні Карпатські гори, багаті густими пралісами, кришталевими ріками, прозорими гірськими озерами та розлогими полонинами, плодоносних садів та пасовищ. На території області знаходиться найвища вершина Українських Карпат та України - гора Говерла (2061 м над рівнем моря), найбільше і найглибше гірське озеро України - озеро Синевир (989 м над рівнем моря). Унікальна природна екосистема Карпатського біосферного заповідника віднесена до найцінніших екосистем Землі і входить до міжнародної мережі біосферних резервів ЮНЕСКО.

Озеро Синевир

Область має унікальне геополітичне та географічне положення: на північному і південному сході межує з Львівською та Івано-Франківською областями, а на півночі, заході і півдні - з 4 країнами Європейського Союзу: Польщею, Словаччиною, Угорщиною та Румунією.

Клімат є м'яким, помірно-континентальним, що дозволяє приймати гостей протягом всього календарного року.

Закарпаття має високий природно-рекреаційний і курортний потенціали. Виявлено і досліджено близько 360 джерел і родовищ мінеральних та термальних вод, які мають чудові смакові якості і споживаються як лікувально-столові в санаторно-курортних закладах краю. За своїм хімічним складом вони не поступаються відомим мінеральним водам Кавказу, Чехії та Франції.

 
 

 

Особливою популярністю серед відпочивальників користуються термальні джерела, аналогів яких у світі одиниці.

А такого національного розмаїття, як у Закарпатті, немає в жодній області України! Тут живуть представники більш ніж 100 національностей та народів, і вони радо презентують свою автентичність через самобутню культуру та стародавні національні традиції.

Побувати у мальовничих куточках, серед живої природи Карпат, відчути себе частиною цієї природи, можливо завдяки сільському (зеленому) туризму, який останнім часом стрімко розвивається на Закарпатті. Понад 460 сільських садиб області завжди готові гостинно прийняти відпочивальників, надати їм різноманітні послуги на будь-який смак: від прогулянок в горах, катання на конях, квадроциклах - до затишної риболовлі на березі гірської річки чи купання в чанах із цілющою водою. І до всього цього вам запропонують істинно закарпатську кухню від сільської господині.

Закарпатці люблять свій край, бережуть свою культурну ідентичність, історичну та культурну спадщину.

Зелений туризм в Закарпатті

Наш центр бронювання "УкрЗахід" завжди готовий допомогти всім охочим відпочити в Закарпатті. Бронюйте номери в садибах Закарпаття самостійно на нашому сайті або звертайтеся до нас і ми підберемо для вас найкращий варіант!

Земля, наближена до неба, чекає на вас!