пропозиції з поселення пошук бази
Головна / Блог / ТОП 5 найкращих санаторіїв Трускавця

ТОП 5 найкращих санаторіїв Трускавця

В Україні є місця, де будь-хто може відпочити, набратися сил і поправити здоров'я. Таким є місто Трускавець, яке вже десятиліттями любиме мільйонами туристів. Трускавець славиться лікувальними джерелами мінеральних вод: "Нафтуся" та "Марія". Достатньо пройти 14-денний курс лікування мінеральною водою в одному із санаторіїв Трускавця, щоб покращити роботу внутрішніх органів та відновити сили.

Санаторії Трускавця

Туристу, який бажає поправити здоров'я, в Трускавці пропонується безліч варіантів для проживання від приватних готелів до комфортних санаторіїв. Розглянемо найкращі санаторії Трускавця.

П'ять найкращих санаторіїв Трускавця

Для тих, хто їде не лише поправити здоров'я, а й з комфортом відпочити, туристична інфраструктура курорта має чудові пропозиції. Санаторії готові запропонувати своїм гостям комфортні умови проживання, розваги та ідеальний сервіс.

Трускавець. Санаторій «Карпати»

Туристи з усіх країн давно знають про курортний комплекс "Карпати", розташований у мальовничому місці, поруч з водосховищем в оточенні вікових лісів. Комплекс включає безпосередньо спальний корпус, лікувально-діагностичний і розважальний центр. Перевагою санаторія "Карпати" є наявність великої території.

Трускавець. Санаторій «Молдова»

Прогулюючись містом можна побачити санаторій "Молдова". Тут гостям завжди раді запропонувати комфортні номери, діагностику та лікування. У вільний час мешканці санаторію можуть скористатися послугами СПА центру на території санаторія.

Трускавець. Санаторій «Rixos-Прикарпаття»

Усіх бажаючих отримати сервіс ідеального рівня запрошує санаторно-курортний комплекс мережі Rixos. "Rixos-Прикарпаття" радий запропонувати відпочиваючим СПА послуги та оздоровчі послуги. Тут нудно не буде ні дорослим, ні дітям, бо з ранку до вечора працюють аніматори, і кожен знайде розвагу на свій смак. Приїжджаючи в "Rixos-Прикарпаття”, немає необхідності розлучатися зі своїм домашнім улюбленцем і взяти з собою.

Трускавець. Санаторій «Кришталевий палац»

Санаторій "Кришталевий палац" спеціалізується на лікуванні сечовивідної, травної та статевої систем. Санаторій знаходиться в центральній частині Трускавця, поруч із центральним бюветом мінеральних вод у парковій зоні.

Трускавець. Санаторій «Світязянка»

Завжди радий гостям санаторій "Світязянка". Він давно відомий своїми кваліфікованими лікарями та потужною лікувальною базою.

Після відпочинку та лікування у Трускавці кожен відчує себе набагато краще, як морально, так і фізично. А місто завжди готове прийняти гостей та запропонувати їм найкраще.