1 USD 27.6 UAH 1 EUR 32.6 UAH

Головна / Блог / Парк-муза

Парк-муза

Пізнього вечора алеями парку мерехтять світлячки, і здається, що тут, у передгір’ї східних Карпат, літнє небо опускається нижче, гублячи зорі …

Хто був у Трускавці не лише заради "Нафтусі", той, напевне, не зміг оминути парк. Закладений в англійському стилі близько століття тому, він не може не зачаровувати.

Трускавецький парк

Курортний парк Трускавця - пам'ятка садово-паркового мистецтва. Тут, окрім дуба, бука, ясена, ялиці красуються веймутова сосна, катальпи, самшит, сріблистий клен, оцтове дерево та багато різних квітів

Трускавецький парк

Прогулюючись вздовж центральної алеї, зліва ви побачите бювет мінеральних вод, неподалік лунає музика. Доріжки поведуть вас поміж зелених алей і милих галявин.

Трускавецький бювет мінеральних вод

А парк розкинувся зеленим острівцем для жителів та гостей міста. Знайомлячись з ним, мимоволі опиняєшся на прогулянковій галереї, ще декілька кроків – і між дерев виглядають романтичні скульптури. Мавка з Лукашем переносить вас у місце відомої поеми, де кожен відчуває себе учасником лісового магічного дійства, і тільки ряд рекламних біг-бордів та продавці сувенірів нагадують: ви – у Трускавці.

Мавка з Лукашем

Що попереду? Легендарна "Юзя". Впізнати це джерело цілющої водички неважко: щоранку біля "Юзі" юрба відпочиваючих здійснює ритуал вмивання. Мінеральна вода "Юзя" містить гліцерин, який оновлює шкіру, надає їй здорового відтінку та еластичності.

Джерело Юзя в Трускавці

А пізнього вечора тут тихо і спокійно. Ледь чутно, як падають краплі, м'які і свіжі. За легендою, з цього джерела вмилася дівчина і перетворилася на немовля. З того часу вірять, що вода омолоджує. Звичайно, це всього лише оповідь, але, погодьтеся, що спробувати хочеться!

Автор: Уляна Мацько