1 USD 27.65 UAH 1 EUR 32.65 UAH

Головна / Блог / Звідси починаються Карпати

Звідси починаються Карпати

Проїжджаючи трасою Київ - Львів - Чоп, можна натрапити на мальовниче село, з якого і починають свій магматичний шлях Карпати. Це Нижнє Синьовидне: оксамитова вода у затінку лісів, живописні скали та гірські хребти.

Розташована за 14 км від м. Сколе, ця відокремлена від шумливої області, затишна місцина знайомить нас з першими горами. Нижнє Синьовидне схоже на пролог до гірської казки!

Туристів, передусім, вабить р. Стрий, яка є чистою та не забруднена промисловими викидами. Тому влітку можна залюбки покупатись або порибалити.

Нижнє Синьовидне відоме тим, що звідси починаються декілька туристичних маршрутів. Перший – це маршрут до скель Довбуша. До них можна добратись через села Тишівниця та Труханів. Другий маршрут – це маршрут через село Труханів на гору Ключ. Третій маршрут – це промаркована туристична стежка №11, яка простягається через Комарницькі гори. Ці гори знаходяться на заході від села Н. Синьовидне та цікаві тим, що в цих горах є багато чудових скель та масивних каменів. Найбільш відомі з цих скель – залишки фортеці Тустань поблизу села Урич.

Навколишні ліси багаті на ягоди та гриби, а повітря просто невимовно чисте. Хіба можна не дозволити собі хоча б одного дня у приємних пахощах прикарпатської природи та в компанії близьких людей?!

Автор: Уляна Мацько