1 USD 27.6 UAH 1 EUR 32.6 UAH

Головна / Блог / Чим цікавий зимовий відпочинок в Карпатах і на Закарпатті?

Чим цікавий зимовий відпочинок в Карпатах і на Закарпатті?

Де відпочити в Карпатах і на Закарпатті на Новий рік з сім'єю?

З наближенням новорічних свят люди починають замислюватися про те, де їх провести. Багато хто вибирає відпочинок в Карпатах. З цієї статті ви дізнаєтеся про те, які місця даного регіону користуються найбільшою популярністю серед туристів з України та країн ближнього зарубіжжя.

Новий рік в Буковелі

Важливі моменти

Карпати притягують відпочиваючих своїм кришталево чистим повітрям, мальовничою природою, колоритною атмосферою, смачною кухнею і шикарними можливостями для гірськолижного спорту. В період новорічних свят тут організовуються народні гуляння і різні цікаві вистави.

Багато туристів вибирають місцем свого відпочинку Буковель. Цей гірськолижний курорт славиться своєю розвиненою інфраструктурою. Тут нараховується понад шістдесять трас різного рівня складності, шістнадцять підйомників, безліч розкішних готелів і розважальних центрів. Слід зауважити, що вартість проживання в Буковелі є аж ніяк не низькою, але житло дешевше можна знайти в Яремче або Поляниці. Там розташовується безліч приватних домоволодінь, господарі яких завжди раді гостям. Серед інших, менш багатолюдних гірськолижних курортів слід виділити Пилипець та Драгобрат.

Має свою принадність і зимовий відпочинок в Трускавці. На цьому бальнеологічному курорті розташовується багато санаторіїв і готелів, тому кожен зможе підібрати житло на свій смак і гаманець. Для проведення дозвілля відпочиваючим пропонуються кінні прогулянки, катання на трійках, відвідування розважальних центрів. Крім того, ви зможете насолодитися смачними стравами національної української кухні у справжній гуцульській колибі.

Популярністю серед туристів користується також село Косонь. Тут розташовуються гарячі термальні джерела. Місцевий оздоровчий комплекс "Iváncsó Birtok" запрошує відпочиваючих відвідати одну з семи оригінальних саун. Вельми цікавою є і крижана печера. Ну а сім'ям з дітьми слід відправлятися в село Пістинь, де знаходиться маєток Святого Миколая, а також музей новорічних іграшок.