пропозиції з поселення пошук бази
Головна / Блог / Музеї Трускавця

Музеї Трускавця

Музей “Історія Трускавця”

Музей “Історія Трускавця” відкритий 29 грудня 1982 року. В музеї представленні зібрання матеріалів і предметів з історії та культури міста Трускавець, видатних особистостей, життєвий шлях яких пов’язаний з Трускавцем.

Музей Історія Трускавця

У 7 залах музею експонується багато цікавих документів, оригінальних експонатів з історії та побуту населення Підгір’я від найдавніших часів до сучасності. Музей також має 2 виставкові зали, в яких організовуються різноманітні виставки.

Графік роботи: щодня, крім суботи, з 10.00 до 18.00

Адреса: майдан Січових Стрільців, 2

Контакти: +38 (03247) 5-22-37

 

Музей “Михайла Біласа”

Музей “Михайла Біласа” відкритий у 1992 році. 

Відкрили музей саме у цьому місці, де проживав та працював майстер, зараз народний художник України. Розмістився музей в одному з найгарніших будинків Трускавця, збудованому в кінці XIX ст. - віллі “Гопляна”.

Музей Михайла Біласа

Михайло Білас - плідний і багатогранний художник. Його руками тчуться килими, верети, гобелени, ліжники, а також вишивані серветки, доріжки, подушки. Він - майстер текстильної пластики, образно виразних іграшок та декоративних квітів, автор неперевершених сюжетних панно та аплікацій. Одночасно він і тонкий колорист, “композитор кольору”.

Графік роботи: щодня, крім понеділка, з 10.00 до 18.00

Адреса: майдан Кобзаря, 3

Контакти: +38 (03247) 5-42-35, 5-00-02