1 USD 27.75 UAH 1 EUR 32.25 UAH

Головна / Блог / Дельфінарій в Трускавці. Дельфінотерапія

Дельфінарій в Трускавці. Дельфінотерапія

Сучасний європейський дельфінарій в Трускавці щиро запрошує всіх глядачів відвідати унікальні вистави.

Дельфінарій в Трускавці

Курорт Трускавець для цього проекту був вибраний не випадково: на території західної України немає жодного дельфінарію, а потреба в такому закладі на сьогоднішній день вкрай висока, тому це не тільки веселі і феєричні вистави і шоу-програми, але і дельфінотерапія, яка цінується сьогодні в усьому світі.

В Трускавецькому дельфінарії знайшли свій новий будинок шість дельфінів і три морські котики. Приміщення дельфінарію загальною місткістю понад 450 глядацьких місць та двома басейнами, в одному з яких проходитимуть показові виступи, а другий призначений для плавання з дельфінами.

У проект включені кращі напрацювання зарубіжних колег (басейн фасолевидної форми зручний як для тварин, так і для глядачів). Вода тут проходить всі необхідні стадії очищення і відповідає європейським стандартам утримання морських тварин.

Дельфіни одні з найрозумніших морських тварин, вони комунікабельні, здатні заряджати позитивом, знімати стрес та психологічне напруження.

Дельфінарій в Трускавці

Дельфінотерапія буде головною особливістю, оскільки до курорту Трускавець приїжджає чимало діток з аутизмом та ДЦП, а жителі цього чудового дельфінарію вже готові оздоровити і зарядити їх позитивною енергетикою. Для всіх відвідувачів, дітей і дорослих, є можливість поспілкуватися з морськими тваринами, поплавати в басейні з дельфінами і зробити пам'ятне фото.

Будемо раді бачити Вас в Трускавецькому дельфінарії!

Адресс: м. Трускавець, вул. Городище, 18

Радимо залишитися ще на добу в Трускавці та насолодитися ним сповна. Поруч з дельфінарієм пропонуємо розміщення в готелі "Марко" або в інших готелях міста на ваш вибір.