1 USD 27.8 UAH 1 EUR 32.75 UAH

Головна / Блог / Бальнеологічний курорт Моршин

Бальнеологічний курорт Моршин

Курорт Моршин розташований на східному схилі Карпатського хребта, серед екологічно чистих лісів. Моршин володіє різноманітними за хімічним складом мінеральними водами, які відомі своїми унікальними цілющими властивостями далеко за межами України. Тому Моршин по праву величають "Галицьким Карлсбадом" або українськими Карловими Варами.

Бювет мінеральних вод в Моршині

Новий бювет мінеральних вод Моршина

Моршинська мінеральна вода є ефективним засобом для лікування та профілактики захворювань кишково-шлункового тракту. Завдяки жовчогінному, сечогінному, послаблювальному та протизапальному ефекту сприяє очищенню організму, покращенню обміну речовин, виведенню радіонуклідів, підвищує імунітет. Лікувальна сила мінеральних вод виходить з надр землі.

Старий бювет Моршина

Старий бювет мінеральних вод Моршина

Завдяки вигідному географічному розташуванню, сприятливим кліматичним умовам та екологічно чистому середовищу Моршин приваблює відпочивальників у будь-яку пору року.

Діагностику, лікування та профілактику захворювань забезпечує потужна санаторно-курортна база з сучасним діагностичним обладнанням та висококваліфікований медичний персонал.

Санаторій Лаванда в Моршині

Санаторій "Лаванда" в Моршині

Найбільшим оздоровчим закладом курорту є Дочірнє підприємство Санаторно-курортний комплекс "Моршинкурорт" ЗАТ "Укрпрофоздоровниця", до складу якого входять бальнеологічна лікарня та сучасний діагностичний центр на базі санаторію "Дністер", а також санаторії: "Лаванда", "Перлина Прикарпаття", "Світанок", "Черемош".

Готель Богдан в Моршині

Готель "Богдан" в Моршині

На території міста функціонують також санаторій "Моршинський" та санаторій "Аркадія", лікарня відновного лікування №2 "Центр реабілітації воїнів ОУН-УПА "Говерла" та Моршинська міська лікарня, пансіонати - "Моршин" та "Зорецвіт", готелі - "Одеса", "Віват", "Богдан", "Оберіг", "Мінерали Карпат" та інші заклади. Відкрито відділення реабілітації.

До послуг туристів - парк-пам'ятка садово-паркового мистецтва місцевого значення "Парк курорту", міський став, тенісний корт, кафе та ресторани.

Парк курорту Моршин

Парк курорту Моршин

В Моршині розташовані дві пам'ятки архітектури місцевого значення: дерев'яна церква Покрови Божої Матері (XIX ст.), у якій відкритий Музей ікони Божої Матері та палац 1938 року (санаторій "Мармуровий палац").

Церква Покрови Божої Матері (XIX ст.) в Моршині

Церква Покрови Божої Матері (XIX ст.)

Моршин пропонує активний відпочинок, а саме екскурсії різної тематики, концертні та розважальні програми на будь-який смак та вік.

Подалі від міського шуму та шаленого ритму сучасного життя в Моршині ви маєте можливість поринути у гармонію з природою та покращити фізичне і психологічне здоров'я.