Тури та екскурсії
  ЛЬВІВ ||  МОРШИН ||  СВАЛЯВА ||  СЛАВСЬКЕ ||  ТРУСКАВЕЦЬ ||  УЖГОРОД ||  ЯРЕМЧЕ ||  БУКОВЕЛЬ ||  ВІДПОЧИНОК В КАРПАТАХ 2015 перейти на російську версію
РЕКОМЕНДУЄМО:   ГОТЕЛЬ "ДІАННА-ГЕЛІОС" :: ВИШУКАНИЙ ВІДПОЧИНОК ||  ВІЛЛА "АЛЄСЯ" :: З ХАРЧУВАННЯМ НА МІСЦІ ||  ВІДПОЧИНКОВИЙ КОМПЛЕКС "ЕДЕМ" :: БЛИЗЬКО ДЖЕРЕЛА - №2с, №18 ||  ВІЛЛА "МЕДОВА" :: ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ СЕМІНАРІВ ||  ГОТЕЛЬ "ТУСТАНЬ" :: VIP ВІДПОЧИНОК Акції Відео про Східницю
  МЕНЮ:
  Правила бронювання
  Наявність місць під запит

  БРОНЮВАННЯ:
готелі


пансіонати, вілли


відпочинкові комплекси


котеджі, садиби


кімнати
  ПОГОДА: 
 Готель "Київська Русь"Чотирьохзірковий курортний готель з лікувально-оздоровчими функціями "Київська Русь" запрошує до себе гостей, бажаючих гарно відпочити та оздоровитись у мальовничому куточку північно-східних схилів Карпат, бальнеологічному курортному селищі Східниця.

Готель "Київська Русь" - Східниця
 ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ 
 НАЯВНІСТЬ ВІЛЬНИХ МІСЦЬ 

Проживання: Вишуканий інтер’єр номерів курортного готелю "Київська Русь", виконаний в теплих, пісочно-сонячних тонах, створює відчуття затишку, налаштовує на гарний настрій і максимальний відпочинок.
 Стандартний номер (SNGL) — всього 5 номерів. Інтер'єр складається із меблевого гарнітуру, односпального ліжка (розмір 120 х 200 см ), килимового покриття. Має вихід на балкон. У стандартному одномісному номері є: супутникове телебачення, телевізор, міні-сейф, міні-бар, електрочайник, кондиціонер, телефон, можливість підключення до Інтернету (Wi-Fi). Повний санвузол містить умивальник, душову кабіну, унітаз і укомплектований феном, халатом, тапочками, рушниками та туалетною косметикою.
 Стандартний номер (DBL) — всього 22 номери. Інтер'єр складається із меблевого гарнітуру, двоспального ліжка (розмір 160 х 200 см), килимового покриття. Має вихід на балкон. У стандартному двомісному номері є: супутникове телебачення, телевізор, міні-сейф, міні-бар, електрочайник, кондиціонер, телефон, можливість підключення до Інтернету (Wi-Fi). Повний санвузол містить умивальник, душову кабіну, унітаз і укомплектований феном, халатами, тапочками, рушниками та туалетною косметикою.
 Півлюкс А покращений (SLS) — всього 9 номерів. Великий номер, який складається з однієї житлової кімнати, має меблевий гарнітур, двоспальне ліжко (розмір 160 х 200 см), диван, килимове покриття, деякі - вихід на балкон. У півлюксі є: супутникове телебачення, телевізор, міні-сейф, міні-бар, електрочайник, кондиціонер, телефони, можливість підключення до Інтернету (Wi-Fi). Повний санвузол містить умивальник, ванну, унітаз і укомплектований феном, халатами, тапочками, рушниками та туалетною косметикою.
 Півлюкс А (SLX) — всього 5 номерів. Великий номер, який складається з однієї житлової кімнати, має меблевий гарнітур, два односпальні ліжка (розмір 120 х 200 см), килимове покриття, деяку - вихід на балкон. У півлюксі є: супутникове телебачення, телевізор, міні-сейф, міні-бар, електрочайник, кондиціонер, телефони, можливість підключення до Інтернету (Wi-Fi). Повний санвузол містить умивальник, ванну, унітаз і укомплектований феном, халатами, тапочками, рушниками та туалетною косметикою.
 Півлюкс Б (SLX) — всього 4 номери. Великий номер, який складається з однієї житлової кімнати, має меблевий гарнітур, двоспальне ліжко (розмір 160 х 200 см), килимове покриття, вихід на балкон. У півлюксі є: супутникове телебачення, телевізор, міні-сейф, міні-бар, електрочайник, кондиціонер, телефони, можливість підключення до Інтернету (Wi-Fi). Повний санвузол містить умивальник, ванну, унітаз і укомплектований феном, халатами, тапочками, рушниками та туалетною косметикою.
 Люкс (LUX) — всього 12 номерів. Двокімнатний номер, має спальню з виходом на балкон і вітальню. Інтер'єр складається із меблевого гарнітуру, двоспального ліжка (розмір 160 х 200 см ), дивану, килимового покриття. У люксі є: супутникове телебачення, телевізор, міні-сейф, міні-бар, електрочайник, кондиціонер, телефони, можливість підключення до Інтернету (Wi-Fi). Повний санвузол містить умивальник, ванну, унітаз, біде і укомплектований феном, халатами, тапочками, рушниками та туалетною косметикою.
 Апартамент (APT) — всього 1 номер. Чотирьохкімнатний номер, має три спальні: у двох з них мансардне вікно, в іншій — вихід на балкон, вітальню, кухню. Інтер'єр складається з вишуканого меблевого гарнітуру у неповторному дизайні, двоспального ліжка (розмір 180 х 200 см), килимового покриття. За бажанням гостей, сніданок та вечеря можуть бути доставлені в номер. У апартаменті є: супутникове телебачення, телевізор, міні-сейф, міні-бар, елкетрочайник, холодильник, кондиціонер, телефони, можливість підключення до Інтернету (Wi-Fi), два санвузли. Повний санвузол містить умивальник, ванну, унітаз, біде і укомплектований феном, халатами, тапочками, рушниками та туалетною косметикою. Санвузол для гостей містить умивальник та унітаз.
 Президентський апартамент (PRS) — всього 1 номер. Чотирьохкімнатний номер, має дві спальні, дві вітальні з панорамним вікном, кухню, тренажерний зал, гардеробну та кальянну. Інтер'єр складається з вишуканого меблевого гарнітуру у неповторному дизайні, двоспального ліжка (розмір 180 х 200 см), килимового покриття. Для гостей президентських апартаментів два додаткові місця надаються безоплатно. За бажанням, сніданок та вечеря можуть бути доставлені в номер. У апартаменті є супутникове телебачення, телевізор, міні-сейф, міні-бар, електрочайник, холодильник, кондиціонер, телефони, можливість підключення до Інтернету (Wi-Fi), два санвузли. Повний санвузол містить умивальник, ванну - джакузі, унітаз, біде, фен, халати, тапочки, рушники та туалетну косметику. Санвузол для гостей містить умивальник, унітаз та душову кабіну.

Харчування: Ресторан курортного готелю "Київська Русь" унікальний за своїм дизайном, виконаним у стилі, притаманному періоду розквіту давньоруської держави.
Значною мірою на характер закладу, зокрема його кухні впливає спосіб приготування страв, який багато в чому залежить в тому числі й від печі, в якій їх готують. У ресторані багато варених, тушкованих та печених страв готується, як раніше це було на Русі, у печі з вогнищем закритого типу, так званій "Варистій печі".
В меню ресторану широкий асортимент, в тому числі стародавніх страв української кухні, яка з давніх часів вирізняється різноманітністю, високими смаковими та поживними якостями. Зокрема, борщ Гетьманський, юшка з картопляними галушками, юшка з грибними вушками, щипанка, затірка, куліш, товченики, галушки з телятини, буженина з пивом, кролик тушкований тощо.
Наявний також широкий асортимент страв європейської кухні та дієтичних страв. Смачна та вишукана випічка, безліч стародавніх напоїв та узварів.
Дитяче меню розроблене з лікарем-педіатром.
Особливий колорит та затишну атмосферу закладу приносить не лише вишукана різноманітна кухня, але й високий рівень обслуговування, привітність персоналу та індивідуальний підхід до побажань кожного відвідувача.
На другому поверсі курортного готелю "Київська Русь" цілодобово працює бар, у якому наявний великий вибір різноманітних коктейлів та спиртних напоїв, вишуканих вин, фруктових та овочевих фрешів, соків, а також чай, кава, свіжа випічка за карпатськими рецептами. Тут можна провести час з друзями, зокрема граючи в більярд, а на другому рівні бару можна поспілкуватись чи переглянути телевізійну програму.

Лікування: Гордістю курортного готелю з лікувально-оздоровчими функціями "Київська Русь - Східниця" є медичний центр.
Медичний центр курортного готелю з лікувально-оздоровчими функціями "Київська Русь" орієнтується на європейське медичне обслуговування та уважне відношення до клієнтів. Обладнання медичного центру дозволяє проводити широкий спектр процедур щодо попередження, діагностики й лікування різних захворювань.
Створення методів комплексного оздоровлення, лікувальних і реабілітаційних програм забезпечується висококваліфікованими спеціалістами, які здійснюють індивідуальний підхід до кожного клієнта.
Медичний центр обладнаний апаратурою ведучих світових виробників та надає широкий спектр медичних послуг з використанням найсучаснішого обладнання та технологій, а саме:
 лабораторне обстеження біохімічних та гематологічних показників крові;
 аналіз сечі;
 ультразвукове обстеження внутрішніх органів;
 електрокардіографію;
 дуоденальне зондування;
 різноманітні фізіотерапевтичні процедури;
 озонотерапію;
 газові ін’єкції з вуглекислим газом;
 гідроколонотерапію;
 гірудотерапію;
 озокеритотерапію;
 спелеотерапію;
 мануальна терапія з лікувальним масажем;
 гіпобарична барокамера;
 апартно-програмна термо-електродіагностика функціонального стану організму по фізіологічних показниках рефлекторних зон та біологічно-активних точок;
 біоакустична корекція;
 різноманітні фізіотерапевтичні процедури (магнітотерапія, електротерапія, ультразвукова терапія, електрофорез, лазеротерапія, лазерофорез, пресотерапія і лімфодренаж, ударно-хвильова терапія, УВЧ-терапія, місцева дарсонвалізація, світлолікування лампою "Біоптрон", вакуум - терапія, тубус - кварц, гіпобарична барокамера, вакуумно-роликовий масаж, кавітація, свінг-терапія, магніто-квантова інфрачервона лазерна терапія);
 процедури гідропатії: душ Шарко, висхідний душ, гідролазерний душ, підводний душ-масаж, перлинні ванн з ароматерапією, вуглекислі ванни.
Медичний центр пропонуємо не тільки високу якість послуг, сучасне медичне обладнання і висококваліфікованих лікарів - спеціалістів, але і оптимальні терміни лікування та оздоровлення для гостей.

Розрахункова година: Заїзд - 14:00, виїзд - 12:00. Ранній заїзд (до 14:00) та пізній виїзд (після 12:00) – можливі за попереднього узгодження та оплачуються в розмірі половини тарифу проживання за одну добу.

Ціни: Ціни подані в гривнях.
Громадяни інших країн можуть провести оплату зі своєї країни в будь-якій з перечислених валют: в рублях РФ (RUB), доларах США (USD). Приймаємо оплати картками ПриватБанку, Visa та MasterCard.

Категорія номера Ціни, грн. *
[11.01.17 - 24.04.17]
[16.05.17 - 30.06.17]
[01.09.17 - 27.12.17]
3% знижка від готельної ціни при бронюванні на сайті!
Проживання + сніданок Проживання + повний пансіон Проживання + повний пансіон
+ медичний пакет
1 ос. 2 ос. 1 ос. 2 ос. 1 ос. 2 ос.
Стандартний одномісний 1035,00 ---,-- 1210,00 ---,-- 1460,00 ---,--
Стандартний двомісний Б 1105,00 1230,00 1280,00 1580,00 1530,00 2080,00
Стандартний двомісний А 1145,00 1270,00 1320,00 1620,00 1570,00 2120,00
Півлюкс Б 1215,00 1340,00 1390,00 1690,00 1640,00 2190,00
Півлюкс А 1305,00 1430,00 1480,00 1780,00 1730,00 2280,00
Півлюкс А (покращений) 1395,00 1520,00 1570,00 1870,00 1820,00 2370,00
Люкс (двокімнатний) 1675,00 1800,00 1850,00 2150,00 2100,00 2650,00
Апартаменти 4750,00 (1-6 осіб) 5800,00 (1-6 осіб) 7300,00 (1-6 осіб)
Президентський 5150,00 (1-4 особи) 6200,00 (1-4 особи) 7700,00 (1-4 особи)
Додаткове місце / дорослий 425,00 600,00 850,00
Додаткове місце / дитина 6-12 р. 325,00 500,00 750,00

Категорія номера Ціни, грн. *
[25.04.17 - 15.05.17]
[01.07.17 - 31.08.17]
3% знижка від готельної ціни при бронюванні на сайті!
Проживання + сніданок Проживання + повний пансіон Проживання + повний пансіон
+ медичний пакет
1 ос. 2 ос. 1 ос. 2 ос. 1 ос. 2 ос.
Стандартний одномісний 1125,00 ---,-- 1300,00 ---,-- 1550,00 ---,--
Стандартний двомісний Б 1195,00 1320,00 1370,00 1670,00 1620,00 2170,00
Стандартний двомісний А 1245,00 1370,00 1420,00 1720,00 1670,00 2220,00
Півлюкс Б 1365,00 1490,00 1540,00 1840,00 1790,00 2340,00
Півлюкс А 1455,00 1580,00 1630,00 1930,00 1880,00 2430,00
Півлюкс А (покращений) 1545,00 1670,00 1720,00 2020,00 1970,00 2520,00
Люкс (двокімнатний) 1825,00 1950,00 2000,00 2300,00 2250,00 2800,00
Апартаменти 5150,00 (1-6 осіб) 6200,00 (1-6 осіб) 7700,00 (1-6 осіб)
Президентський 5450,00 (1-4 особи) 6500,00 (1-4 особи) 8000,00 (1-4 особи)
Додаткове місце / дорослий 425,00 600,00 850,00
Додаткове місце / дитина 6-12 р. 325,00 500,00 750,00

Для гостей номеру категорії "Президентські апартаменти" два додаткові місця надаються безоплатно.
Діти до п’яти років розміщуються у готелі безкоштовно (без надання місця та харчування).
За дітей віком більше п’яти років обов’язково оплачується додаткове місце.
При поселенні обов’язкове внесення депозиту у розмірі 1000,00 грн.!
Ціни включають всі податки та збори, а також можуть бути збільшені/зменшені на підставі суттєвих змін ринкових відносин.
Туристичний збір, який становить 1% від загальної вартості проживання оплачується по приїзді!

Номери категорії Стандарт А, Напівлюкс А і Стандарт Б, Напівлюкс Б (двомісні) мають однакове облаштування, але відрізняються по площі.

Тариф "Проживання + сніданок" (BB):
- проживання;
- сніданок;
- користування СПА – центром ( закритий басейн, відкритий басейн з джакузі на вулиці, фінська сауна, тренажерний зал);
- користування інтернетом Wi-FI;
- користування бюветом;
- користування дитячою кімнатою з вихователем;
- міні-сейф у номері;
- автостоянка з відеонаглядом.
Тариф "Проживання + повний пансіон" (FB):
- проживання;
- трьохразове харчування;
- консультація терапевта;
- користування СПА – центром (закритий басейн, відкритий басейн з джакузі на вулиці, фінська сауна, тренажерний зал);
- користування інтернетом Wi-FI;
- користування бюветом;
- користування дитячою кімнатою з вихователем;
- міні-сейф у номері;
- автостоянка з відеонаглядом.
Тариф "Проживання + повний пансіон + медичний пакет" (ALL):
- проживання;
- трьохразове харчування;
- медичний пакет: консультації 3 лікарів-спеціалістів (терапевта, уролога, ЛОРа), вимірювання АТ та температури, по 1 процедурі: гідролазерне зрошування ясен, інгаляція з аромомаслами, підшкірна та внутрішньомязова інєкція з озоном, магнітотерапія, світлолікування лампою Біоптрон, тубус-кварц, соляна кімната, кисневий фітокотейль, аналіз на вміст глюкози в крові та аналіз сечі;
- користування СПА – центром ( закритий басейн, відкритий басейн з джакузі на вулиці, фінська сауна, тренажерний зал);
- користування інтернетом Wi-FI;
- користування бюветом;
- користування дитячою кімнатою з вихователем;
- міні-сейф у номері;
- автостоянка з відеонаглядом.

Додаткові послуги: 
 салон краси,
 хімчистка,
 організація екскурсійного обслуговування,
 послуги няні,
 доставка квітів на прохання проживаючих,
 міжміські та міжнародні переговори,
 прокат DVD програвача,
 прокат ноутбука,
 прокат диску DVD.

Адреса: смт. Східниця, вул. Шевченка, 2A

Бронювання номерів: 
тел.:  +38 (097) 990-05-51,  +38 (095) 121-29-67,  +38 (093) 242-26-94
e-mail:
 206378691   Call Skype! Skype-зв'язок
НАЯВНІСТЬ МІСЦЬ ПІД ЗАПИТ   ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ


Як дістатися до Східниці?
- зі Львова автобусом з автостанції №8 (біля головного залізничного вокзалу);
- з Трускавця маршрутним автобусом Стебник-Східниця або Стебник/Трускавець-Борислав (зупинка за автозаправкою справа від кільця), далі з автовокзалу Борислава на Східницю.
До Трускавця можна дістатися поїздами: Київ-Трускавець та Дніпро-Трускавець. Також курсують електропоїзди зі Львова.
Ознайомитися з рухомом поїздів та придбати квиток на поїзд »
Ознайомитися з рухомом автобусів та придбати квиток на автобус »
N-LINE БРОНЮВАННЯ: санаторії, готелі, пансіонати, вілли, приватні садиби.Loading... 
  РЕКЛАМА НА САЙТІ:

Для розміщення інформації
про Вашу базу відпочинку
звертайтеся за телефонами:
+38 (097) 990-05-51
+38 (095) 121-29-67
/ Мацько Мар'ян /
» детальніша інформаціяна головнузворотній зв'язок  
© УкрЗахід 2006-2017