П'ятий океан :: Трускавець  Дворик Лева :: Трускавець  
  ЛЬВІВ ||  МОРШИН ||  СВАЛЯВА ||  СЛАВСЬКЕ ||  СХІДНИЦЯ ||  УЖГОРОД ||  ЯРЕМЧЕ ||  БУКОВЕЛЬ ||  ВІДПОЧИНОК В КАРПАТАХ перейти на російську версію
Трускавець :: Facebook Трускавець :: Twitter Трускавець :: Google+ Відео про Трускавець РЕКОМЕНДУЄМО:   ВІЛЛА "ЖАСМИН" :: З ЛІКУВАННЯМ НА МІСЦІ ||  САНАТОРІЙ "ЛИБІДЬ" :: ЕКОНОМ ВАРІАНТ ||  САДИБА "АНАСТАСІЯ" :: ЦІНА - ЯКІСТЬ ||  ГОТЕЛЬ "СВИТЯЗЬ" :: VIP ВІДПОЧИНОК ||  САНАТОРІЙ "ДНІПРО" :: ВСЕ ВКЛЮЧЕНО Акції
  МЕНЮ:
  Дисконтна карточка
  Правила бронювання
  Наявність місць під запит
  Пропозиції з поселення

  БРОНЮВАННЯ:
санаторії


готелі


пансіонати, вілли


котеджі, садиби


квартири
  ПОГОДА:

 
  Озонотерапія в ТрускавціКлінічні властивості озону

Озон - трьохатомна форма кисню, що володіє виключно високою хімічною активністю.
Використання озонокислородної суміші - це новітній немедикаментозний метод лікування понад 2000 захворювань на клітинному рівні. Метод був розроблений німецькими вченими і активно використовується у світовій медицині.
Проникаючи всередину людського організму, озон здатний:
 вбивати всі відомі види бактерій, хламідій, всі віруси, у тому числі віруси гепатиту, вірус імунодефіциту, герпеса, спори і вегетативні форми всіх відомих патогенних грибів та найпростіших;
 стимулювати і нормалізувати обмінні процеси в організмі людини, поліпшувати кровообіг і постачання організму киснем, знижувати рівень цукру в крові;
 активувати антиоксидантну систему захисту організму;
 надавати дезінтоксикаційний ефект - лікування гострих і хронічних отруєнь (алкоголь, наркотики, харчові і промислові отрути);
 надавати протизапальну і протиалергічну дію;
 надавати знеболюючий ефект на гостру і хронічну біль;
 стимулювати імунну систему, збільшувати рівень інтерферону, активувати фагоцитоз, збільшувати вироблення TNF (опухольнекротизиючого фактора), чим пояснюється висока ефективність озону при лікуванні онкологічних захворювань.

Методи лікування

Розроблені методики загальної та місцевої озонотерапії дозволяють диференційовано використовувати озон з лікувальною і профілактичною метою в залежності від характеру та тривалості захворювання, активності запального процесу, наявності ускладнень і супутньої патології.

Велика аутогемоозонотерапія

У спеціальному стерильному одноразовому пластиковому контейнері 100 мл взятої у пацієнта крові змішується з озонокислородною сумішшю, після чого внутрішньовенно повертається пацієнту.
Тривалість процедури 20 хв.
Показання: тривалі і системні порушення функцій організму, пов'язані з порушенням імунітету: синдром хронічної втоми, серцево-судинні захворювання, захворювання шлунково-кишкового тракту, верхніх дихальних шляхів і легенів, нервової системи, сечостатевої сфери, гінекологія, гормональні порушення, захворювання опорно-рухового апарату, захворювання очей, шкіри, ЛОР, інфекційні захворювання та онкологія.
Курс лікування 5-6 процедур.

Озонований фізіологічний розчин

Попередньо насичений озонокислородною сумішшю фізіологічний розчин вводиться внутрішньовенно крапельно.
Тривалість процедури 20 хв.
Показання: Гострі і хр. отруєння. Гормональні порушення, гінекологія. Захворювання сечостатевої сфери, серцево-судинні захворювання, порушення мозгового кровообігу, захворювання шлунково-кишкового тракту, легенів, верхніх дихальних шляхів, нервової системи, захворювання опорно-рухового апарату, захворювання очей, шкіри, ЛОР, інфекційні захворювання та онкологія.
Курс лікування від 6 до 10 процедур.

Ректальна інсуффляція

Являє собою внутрішньокишкове введення озонокислородної суміші через пряму кишку. Проводиться пацієнтом самостійно в положенні лежачи за допомогою спеціального пластикового контейнера з озоном, з'єднаного поліхлорвініловою трубочкою з наконечником. Перед інсуффляціею не більше ніж за дві години проводиться очисна клізма. Ректальна інсуффляція має протизапальну, противоглистну дію, відновлює мікробну рівновагу в кишечнику, порушену патогенними мікроорганізмами. Нормалізує функції органів малого тазу (сечостатева сфера), відновлює клітини печінки пошкоджені вірусами і токсичними речовинами ефективніше ніж хімічні лікарські препарати.
Обсяг від 500 мл до 1000 мл для дорослих, від 50 мл до 300 мл для дітей залежно від віку.
Тривалість процедури 3-5 хв.
Показання: коліт, дисбактеріоз, гельмінтоз, захворювання сечостатевої сфери, кольпіт, урогенітальна інфекція передається переважно статевим шляхом (уреаплазмоз, хламідіоз, мікоплазмоз, тріхомонадоза, кандидоз), цистит, простатит, гепатит. Процедура особливо зручна в тих випадках, коли внутрішньовенні ін'єкції ускладнені.
Курс лікування 6-10 процедур.

Мала аутогемоозонотерапія

З вени пацієнта береться 5 мл крові, яка активізується озонкіслородною сумішшю, після чого вона вводиться внутрішньом'язово по схемі.
Тривалість процедури 5 хв.
Показання: імунодефіцитні стани, вугрева хвороба, фурункульоз, гнійничкові захворювання шкіри, алергія.
Курс лікування 7-10 процедур.

Підшкірні ін'єкції озону

За допомогою дуже тонкої (0,3 мм) інсулінової голки точково вводиться під шкіру 1,0-2,0 мл озонокислородної суміші.
Тривалість процедури від 5 хв.
Показання: шкірні захворювання, радикуліт, ревматизм, артрити, артрози, трофічні виразки, целюліт.
Курс лікування 7-10 процедур.

Внутрішньошкірні ін'єкції озону. Косметологія

За допомогою дуже тонкої (0,3 мм) голки точково вводиться в шкіру проблемних зон 0,2-0,3 мл озонокислородної суміші. Завдяки цьому в шкірі нормалізуються обмінні процеси, шкіра набуває пружність, зволожується, глибокі зморшки зменшаться, дрібні зникають.
Тривалість процедури до 30 хв.
Показання: в'яла шкіра, зморшки, розтяжки, вугрі та інші дефекти шкіри, переважно обличчя.
Курс лікування 5-10 процедур.

Видалення судинних зірочок

На шкірі обличчя, стегон, гомілок можуть з'являтися дрібні (до 0,5 мм в діаметрі) судини, які дають косметичний дефект. Для видалення таких судин використовується склеротизація їх озоном. Безпосередньо в просвіт судини вводиться озон, який "спалює" судину зсередини, після чого сосуд злипається. Для крові він уже непрохідний і тому невидимий. Ефективність 90%.

Вушна інсуффляція

Являє собою введення озонокислородної суміші через зовнішній слуховий прохід. Проводиться за допомогою спеціальних навушників з'єднаних з генератором озону.
Показання: надає протизапальну дію, незамінна при респіраторно-вірусних інфекціях, ЛОР-захворюваннях (приглухуватість). Нормалізує внутрішньочерепний тиск (мігрені), кисневий баланс головного мозгу (наслідки перенесених інсультів), ефективніше і безпечніше ніж лікарські препарати.
Тривалість процедури 10хв. (по 5хв. На кожне вухо).
Курс лікування 6-10 процедур.

Зовнішня газація

Попередньо зволожена ділянка шкіри обробляється озонкіслородною сумішшю в герметичному пластиковому контейнері.
Тривалість процедури 20-30 хв.
Показання: дерматити, екземи, трофічні виразки, довгозаживаючі рани, пролежні, артрити, лімфостаз, слоновість.
Курс лікування 7-10 процедур.

Озоноване масло

Має бактерицидну, протизапальну, регенеруючу, дезінтоксикаційну, імуномоделюючу дію. Використовується для прийому всередину, зовнішньо у вигляді компресів, тампонів, аплікацій. Термін зберігання в прохолодному місці до 2 років.
Показання: більшість захворювань шкіри, хр. гастрити і дуоденіти, виразкова хвороба шлунка та 12-палої кишки.

Озонована дистильована вода

Застосовується всередину, промивання носоглотки, ротової порожнини, зовнішніх аплікацій. Термін зберігання 120 хв.
Тривалість процедури до 10 хв.
Показання: інфекційні захворювання очей, пародонтоз, стоматити, езофагіти, гастрити, виразки, хр. холецистити, коліти.
Курс лікування до 10 процедур.

Протипоказання до використання озонотерапії

 порушення згортання крові: тромбоцитопенія, гемофілія;
 внутрішні кровотечі;
 геморагічні інсульти, інфаркти в гострому періоді;
 епілепсія та судорги;
 в період місячних у жінок доцільно зробити перерву в лікуванні озоном.

НОВИНКА! Нитяний ліфтинг обличчя від APTOS | Плазмоліфтинг із застосуванням PRP | Об'ємне моделювання обличчя

Кожна жінка хоче виглядати молодою і красивою якомога довше, однак далеко не всі при появі ознак старіння шкіри прагнуть лягти під ніж пластичного хірурга. Причини цього можуть бути різними, хтось просто боїться будь-яких маніпуляцій з власним обличчям, а хтось не хоче, щоб з'явилися занадто помітні зміни зовнішності для оточуючих людей. У разі, коли косметологія стає безсила, а "важка артилерія" пластичної хірургії лякає, на допомогу приходить нитяний ліфтинг.

Плазмоліфтинг із застосуванням PRP - інноваційна методика відновлення, омолодження шкіри, яка базується на використанні реструктуризуючого ефекту плазми самого пацієнта. Користується величезною популярністю.

Об'ємне моделювання - це комплексний підхід до створення молодого обличчя. Воєдино зібрані всі розроблені методики. За одну процедуру відбувається підняття брів, наповнення скул (ліфтинг), контурна пластика носогубних і губопідборіддєвих складок, біоарміровання (підйом) обличчя, зморшок, лоба, області навколо очей.

  

Збережемо Вашу молодість надовго!


 
  РЕКЛАМА НА САЙТІ:


Для розміщення інформації
про Вашу базу відпочинку
звертайтеся за телефонами:
+38 (097) 990-05-51
+38 (095) 121-29-67
/ Мацько Мар'ян /
» детальніша інформація

на головнузворотній зв'язок  
© УкрЗахід 2006-2017