Тури та екскурсії
  ЛЬВІВ ||  СВАЛЯВА ||  СЛАВСЬКЕ ||  СХІДНИЦЯ ||  ТРУСКАВЕЦЬ ||  УЖГОРОД ||  ЯРЕМЧЕ ||  БУКОВЕЛЬ ||  ВІДПОЧИНОК В КАРПАТАХ 2015 перейти на російську версію
РЕКОМЕНДУЄМО:   ПАНСІОНАТ "МОРШИН" :: ЗА РОЗУМНУ ЦІНУ ||  ПАНСІОНАТ "ЗОРЕЦВІТ" :: ПРИВАБЛИВІ ЦІНИ ||  ГОТЕЛЬ "ОРІОН" :: ПОРУЧ З БЮВЕТОМ ||  ГОТЕЛЬ "МІНЕРАЛИ КАРПАТ" :: НОМЕРИ З НАТУРАЛЬНОЇ ДЕРЕВИНИ ||  ГОТЕЛЬ "ПАРК" :: В ЦЕНТРІ КУРОРТУ
  МЕНЮ:
  Правила бронювання
  Наявність місць під запит

  БРОНЮВАННЯ:
санаторії


готелі


пансіонати, вілли
  ПОГОДА:

 
  Показання до лікування на курорті Моршин

Бювет мінеральних вод у Моршині На курорті успішно лікують:
 хронічні гепатити, холецистити, холангіти, панкреатити без схильності до загострення;
 дискінезії жовчовивідних шляхів і кишечника;
 хронічні гастрити з пониженою, підвищеною і нормальною кислотністю;
 хронічні гастродуоденіти в стадії ремісії;
 виразкова хвороба шлунка і дванадцятипалої кишки в стадії ремісіі;
 хронічні коліти, ентероколіти;
 хвороби оперованого шлунка;
 стан після холецистектомії і перенесеного вірусного гепатиту;
 хвороби обміну речовин (цукровий діабет, сечокислі діатези, ожиріння та інші);
 супутні захворювання: остеохондрози, гінекологічні захворювання, захворювання сечостатевої системи (в т.ч. сексуальні розлади у чоловіків), опорно-рухового апарату, неврози, а також реабілітація потерпілих від аварії на ЧАЕС (дорослі і діти з батьками).

Протипоказання до лікування:
 всі захворювання шлунково-кишкового тракту в стадії загострення;
 рубцеве звуження органів шлунково-кишкового тракту з порушенням прохідності;
 виразкова хвороба шлунку і дванадцятипалої кишки у фазі загострення, а також з ускладненнями;
 гастрит - ригідний, антральний, гіпертрофічний (хвороба Менетріє), поліпи шлунку;
 ускладнення після операції на шлунку;
 захворювання кишечника - ентероколіт з вираженим порушенням функції травлення, неспецифічний виразковий коліт, гемороїдальні кровотечі, поліпоз;
 жовчнокам’яна хвороба з частими і важкими нападами;
 захворювання печінки - гепатит в активній фазі, цироз печінки, всі форми жовтухи.

В арсеналі лікування на курорті Моршин:
 вживання мінеральних вод джерел №1, №6 та №4;
 мінеральні ванни;
 душі: гідролазерний, циркулярний, висхідний, душ Шарко;
 кишкові зрошення, гінекологічні орошення та спринцювання мінеральною водою;
 грязелікування: електрофорез грязі, грязеві ректальні і вагінальні тампони;
 озокеритолікування;
 масаж: звичайний, гінекологічний, простати;
 підводний душ-масаж, релакс-масаж;
 фітотерапія;
 психотерапія;
 інгаляції: масляні, з відваром лікарських трав, лужний і мінерально-евкаліптовий аерозоль; лікування імпотенції методом від'ємного локального тиску;
 стоматологічне лікування; лікувальна фізкультура і механотерапія;
 широкий комплекс фізіотерапевтичного лікування;
 лабораторні методи дослідження: клінічні, біохімічні, бактеріологічні, імунологічні, цитологічні;
 функціональні методи дослідження: УЗД, ЕКГ, ГФС, РВГ та інші;
 консультації лікарів вузьких спеціальностей.

Мінеральні джерела:
Джерело №1 являє собою шахтний колодязь глибиною біля 50 м. Вода його високомінералізована (ропа, розсіл), що відрізняє її від багатьох лікувальних джерел нашої країни. Загальна мінералізація ропи з глибиною колодязя збільшується від 16г/л до 400г/л. По хімічному складу – хлоридно-сульфатна натрієво-магнієва. Використовується для зовнішнього (ропа поверхневого шару колодязя) і внутрішнього (ропа придонного шару) застосування. Суттєво доповнюють терапевтичну цінність води мікроелементи – мідь, цинк, залізо, алюміній, стронцій, титан, кобальт. Особливо ефективна при захворюваннях гастритами з пониженою секреторною функцією, ентероколітами з підвищеною моторно-евакуаторною функцією.
Джерело №4 розташоване в лісопарковій зоні. Мінералізація – 0,17 г/л. По хімічному складу – гідрокарбонатно-кальцієва, крім цього містить калій, натрій, магній, залізо, сульфати, але в невеликій кількості. В ній близько 38 од. Maxе радону, також підвищений вміст розчиненого кисню, реакція слабокисла. Враховуючи фізико-хімічні властивості, використовується як сечогінна при лікуванні сечокислих діатезів, сечокам ’яної хвороби, хронічних пієлонефритів і ін.
Джерело №6 в експлуатації з 1968 р., свердловина дуже багата та перспективна, дебіт 123,4 куб.м. на добу. По хімічному складу – сульфатно-хлоридна натрієво-магнієво-калієва вода (ропа) з загальною мінералізацією до 238 г/л, відрізняється високим вмістом сульфатів магнію і калію, які в основному і обумовлюють специфічну дію особливо в лікуванні хворих з паталогією печінки, жовчевивідних шляхів, гастритах із збереженою і підвищеною секреторною функцією і ін.
Застосування. Мінеральні води джерел №№ 1,6,4 використовуються як для зовнішнього, так і внутрішнього застосування, а також для різних промивань та зрошень.
Для зовнішнього застосування в вигляді мінеральних ванн використовують, в основному, мінеральну воду джерела №1. Як показали дослідження, під впливом хлоридно-натрієвої води настають зміни в різних функціональних системах, нейрогуморальній регуляції та тканинному метаболізмі. Після прийому ванн на шкірі залишається соляний "плащ" і внаслідок подразнення поверхневих рецепторів відбуваються вищевказані фізіологічні зміни. Мінеральні (ропні) ванни з загальною мінералізацією 10-20 г/л призначаються через день, тривалістю 10-15 хв., t36-37 С
Внутрішнє застосування – в виді промивань та зрошень. Особливо ефективне при захворюваннях кишечника, сечостатевої системи у чоловіків, гінекологічних захворюваннях, а також при хронічних інфекційно-алергічних захворюваннях верхніх дихальних шляхів в вигляді інгаляцій.

На курорті широко використовують інші природні чинники: торф'яну грязь та озокерит.
Торф'яна грязь по фізичних та хімічних властивостях є високо-мінералізованою лікарською сировиною високої якості. В основному складається з ангідриду кремнію, окису заліза, алюмінію і ін. елементів, які складають близько 50% маси сухої речовини. З органічних речовин виявлені лігніногумосовий комплекс, цукри, гемоцелюлоза, клітковина. Суттєвим є наявність органічних кислот(масляної, оцтової, мурашиної). Використовують для електрогрязевих процедур, вагінальних та ректальних тампонів, особливо в лікуванні гінекологічних захворювань, простатитів, проктосигмоїдітів.
Озокерит володіє максимальною теплоємністю, мінімальною теплопровідністю з найбільшою теплоутримуючою властивістю порівняно з іншими теплоносіями. Здійснює хімічний (містить мінеральні масла та смоли) і сильний біологічний вплив, що викликає помітні зміни в організмі, особливо в судинній та нервово-гуморальній системах, підсилює крово- та лімфообіг, змінює водний та білковий обмін, проявляючи тим самим сильну протизапальну, розсмоктуючу і антиспастичну дію. При охолодженні об'єм озокериту зменшується в середньому на 15%, створюючи компресійний вплив на судинну систему шкіри, що зміцнює її трофіку та обмінні процеси. Використовується в вигляді аплікацій при захворюваннях органів травлення, опорно-рухового апарату (артрити, артрози, остеохондрози і ін.), гінекологічних і урологічних захворюваннях.

Моршинська ропа
Основним лікувальним фактором курорту Моршин є питні природні лікувальні розсоли (ропа) двох типів: "Моршинська ропа №1" та "Моршинська ропа №6". 
  РЕКЛАМА НА САЙТІ:

Для розміщення інформації
про Вашу базу відпочинку
звертайтеся за телефонами:
+38 (097) 990-05-51
+38 (095) 121-29-67
/ Мацько Мар'ян /
» детальніша інформаціяна головнузворотній зв'язок  
© УкрЗахід 2006-2017